Editörler : Pangaea
08 Şubat 2019 16:09

Erciş e atananlar
Erciş atatürk anadolu lisesine atandım ilçe ve okul hakkında bilgisi olan bilgilendirebilirmi

policeman64
Aday Memur
10 Şubat 2019 22:49

hayırlı olsun hocam...

erciş van'ın en güzel ve en gelişmiş ilçesi.

havalimanı erciş arasında servis(naim turizm) mevcut.

kiralar: yeni atananlar piyasayı bilmediği için fahiş fiyat isteyebilirler, dikkat edin...

aşağı toki:400 ile 550 tl arası (zeminkat, arakat, göl manzarası durumuna göre değişiyor)

yukarı toki: 300 ile 450 tl arası

çarşıda 1+1 eşyalı apartlar da mevcut

yusuf6589
Aday Memur
10 Şubat 2019 23:55

Hocam arkadaşıma katılıyorum zorluk yaşamazsınız şimdiden hayırlı olsun

akgn
Aday Memur
11 Şubat 2019 00:31

Erciş Tenzile Ana ortaokulu umarım iyidir.

Delikurt34
Aday Memur
11 Şubat 2019 09:21

internette hiç kiralık ilanı göremedim aradım bi emlakçıyı aşağı tokide ev bulamazsın diyor yukarı toki için de iyi şeyler duymadım inşallah bulabiliriz
akgn, 5 yıl önce
Erciş Tenzile Ana ortaokulu umarım iyidir.

Lavingilizce
Aday Memur
11 Şubat 2019 20:11

Arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı olsun. Bugün Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü aradım. Evraklarla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilgilenecek dedi. Ama İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ulaşamadım. Bu konuda herhangi bir bilgiye sahip misiniz?

hahayes
Aday Memur
11 Şubat 2019 20:21

Hocam Van İl Milli Egitimin sitesinde teslim edeceginiz belgeler var. Ancak telefonla ulaşamadım gun içerisinde. 20sine kadar teslim etmemiz gerekiyormuş belgeleri
Lavingilizce, 5 yıl önce

Arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı olsun. Bugün Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü aradım. Evraklarla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilgilenecek dedi. Ama İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ulaşamadım. Bu konuda herhangi bir bilgiye sahip misiniz?

Delikurt34
Aday Memur
11 Şubat 2019 21:54

güvenlik soruşturma belgesini çıkartmayın yenileyip yükleyecekler siteye
hahayes, 5 yıl önce
Hocam Van İl Milli Egitimin sitesinde teslim edeceginiz belgeler var. Ancak telefonla ulaşamadım gun içerisinde. 20sine kadar teslim etmemiz gerekiyormuş belgeleri

akgn
Aday Memur
11 Şubat 2019 22:55

ne gibi şeyler duydunuz hocam? ben kötü bir şey duymadım
Delikurt34, 5 yıl önce
internette hiç kiralık ilanı göremedim aradım bi emlakçıyı aşağı tokide ev bulamazsın diyor yukarı toki için de iyi şeyler duymadım inşallah bulabiliriz

Delikurt34
Aday Memur
11 Şubat 2019 23:43

memur kesmi daha çok aşağı toki de oturuyormuş yukarı toki biraz uzak 3 5 km kadar arabasız ulaşım problem olabilir diye yoksa erciş genel olarak fena değil yorumlardan anladığıma göre
akgn, 5 yıl önce
ne gibi şeyler duydunuz hocam? ben kötü bir şey duymadım
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi