Editörler : ayşegül bgm
17 Ağustos 2009 20:35

sosyal çalışmacı olarak hastanede çalışanlar maaşları ve döner sermayeleri

hastanede sosyal çalışmacı olarak çalışan arkadaşlar maaşlarınız ve döner sermayeden aldığınız hakkında bilgi verirmisiniz ?? şimdiden teşekkürler

samothishe
Memur
21 Ağustos 2009 08:47

sosyal calışmacı,çocuk gelişimci,psikolog,fizyoterapist aynı maaşi alırlar hastanelerde ama doğu ile batı arasında maaşlar değişiklik gösterir...

teo_zeynel
Aday Memur
22 Ağustos 2009 13:10

doğu batı arasında ki fark ne kadar oluyor birde bu meslek gruplarının döner sermaye katsayıları aynı mı? ortalama aldıkları maaş ve döner sermayeleri ne kadar yardımcı olursanız sevinirim

samothishe
Memur
24 Ağustos 2009 08:48

döner sermaya değişmiyor geçen sene türkiyeyi 5 bölge olarak adlandırmışlardı 5.bölge %25 4.bölge%20 3.bölge %20 diğer 2. ve 1.bölgenin maaşlarında bir artış olmayacaktı şimdi doğu derken il hangi guruba giriyor ona bakmalısın döner sermayede hastanenın hasta potansiyeline bağlı olarak değişir...

teo_zeynel
Aday Memur
25 Ağustos 2009 15:52

güneygoğu anadoluda iyi bir hastane calışacağım yer olacak

tahminen alacağım ücreti merak ediyorum bunun nedeni orda ev tutacak olmam ve orda yaşayacak olmam bu nedenle benim için önemli bir durum döner ve maaş

candy77
Aday Memur
26 Ağustos 2009 18:15

döner +maaş en fazla 2000 lira alırsın

teo_zeynel
Aday Memur
27 Ağustos 2009 00:28

tesekkürler candy cevapladığın için

okican
Aday Memur
07 Aralık 2009 09:45

2000 nerde alıyor kardeşim.maaş 1150 geçmez döner eğer hastane doğru dürüst kazanıyorsa belki 700 olur ama ortalama 550 dir.yani 1150+550=1700 yani bir öğretmenden,polisten ve çoğu yerde hemşire,sağlık memurundan az.....

samothishe
Memur
07 Aralık 2009 12:37

maaş 1200 dönerde 550 yada 600 doner katsayılarıda 0.40 ıle carpılmakta

ankaralımustafa
Aday Memur
08 Aralık 2009 09:51

arkadaşlar.550 600 döner demişiniz.hastanede bir mühendis de 0,40 ile katsayı uygulanıyor bildiğim kadarıyla ve 1100 lira döner alıyor.galiba mühendis sosyal çalışmacı psiklolog gibi ünvanlar o civarda alır.

okican
Aday Memur
08 Ocak 2010 14:38

Galiba maliba yok kardeşim biz SOSYAL HİZMET UZMANI (sosyal çalışmacı) olarak hastanede %40 1,5 katsyı üzerinden gelir ve hastanenin kalite puanı oranına göre en çok 900 en az 450 civarında ek ödeme alabiliriz.Eğer izin rapor yoksa.Ayrıca hasta hakları,ihale kalite vb.yerlerde görev alanlar hastane puan ırtalamsının %10'u kadar daha ek ödeme alır.

kaptan.19
Aday Memur
02 Şubat 2010 18:46

sosyal hizmet 1.sınıf ögrencisiyim bildigim kadarıyla 1425 lira bir sosyal hizmet uzmanının net maası fakat bir sosyal hizmet uzmanı 400 ile 1000 lira arası bi döner sermaye alıyo..hemsireler sosyal hizmet uzmanının 3 te 2 si kadar alıomus tabi yanlış bilmiyorsam

soshızuz
Aday Memur
03 Şubat 2010 10:01

ben batmanda %10 hasta hakları payı ile toplam 2200 alıyorum.1300 maaş bölge farkı ile bukadar oldu 130 tl bölge farkı geldi.900 civarıda döner alıyorum.

okican senin psikologlar forumuna yazdıklarını okudum çok haklı olduğun yerler var. bişey merak ettim ikinci üniversite derken sosyal hizmetlerimi okudun?

hcttpe51
Aday Memur
16 Nisan 2010 11:03

1142+793=1935 tl

bingöl.shçek
Daire Başkanı
24 Nisan 2010 00:42

ben bu sosyal çalışmacıları anlamıyorum. tutturmuşlar sosyal hizmet uzmanı diye. nereniz uzman onu anlamadım. hele bir yüksek lisans yapın da sonra uzman diyelim. tuttukları sosyal inceleme raporlarını öyle büyütüyorlar ki, bir mahalle muhtarına sorsan ayakta yazarsın o raporu. kendinizi fazla büyütmeyin neyseniz o olun.

shu-izmir
Aday Memur
27 Nisan 2010 11:39

bingöl shçek'e diplomada sosyal hizmet uzmanı diye geçer.meslek ünvanıdır.Kim olduğunu bilmiyorum ama shu larla bir derdin var gibi.

shcekl
Aday Memur
27 Nisan 2010 15:09

Diplomanızda uzman die gecer ama memuriyete sizler sosyal çalışmacı olarak calışırsınız , emeğe saygı denen bir şey var uzman olabilmek için tezli yüksek lisans yapmanız gerekirki devlete size o ünvanı verir,devlete bağlı bütün kuruluşlarda resmiyete adınız sosyal calışmacıdır lütfen bunu atlamayın, ayrıca neden diğer meslek gruplarının sorunları olsunki hepimiz aynı catı altında hizmet vermiyormuyuz,,,,

hcttpe51
Aday Memur
28 Nisan 2010 09:55

bingöl shçek sosyal çalışmacı ya da sosyal hizmet uzmanı kadroluğu tartışılabilir bir konudur fakat mesleğimize bu kadar açık bir şekilde saldırma hakkını nerden alıyorsun. eğer burda birşeyler paylaşmak yerine mesleklerimize saldırı yapacaksak buyur sende mesleğini icra et bizde senin mesleğini acımasız bir şekilde eleştirelim..

bingöl.shçek
Daire Başkanı
30 Nisan 2010 10:34

Devlet SHU alamıyor mu ki sosyal çalışmacı alıyor. hem lisans okuyup uzman olan hangi meslek var. diplomanda ünvanın yazmaz sadece bölümün yazar. fakültesi: sağlık bilimleri fakültesi

Bölümü: sosyal hizmetler...... bu kadar. verin gazı. uzmanlığınızı seveyim. neyinizle uzman oluyorsunuz??? hangi bilginizle?? hangi işi yaparak???? devlet haklı ihtiyacı olsa uzman alır o yüzden sizin gibilerle idare ediyor.

bingöl.shçek
Daire Başkanı
06 Mayıs 2010 22:26

Siz de haklısınız gerçi;

geçen yine forumun birinde önlisans mezunu biri halkla ilişkiler uzmanıyım dedi :))) sizinki daha yenilir- yutulur en azından..

shcekl
Aday Memur
07 Mayıs 2010 12:58

Bizler alanımızda doktora yapmış ve bir devlet kuruluşunda hizmet veren bireyleriz,diğer meslek gruplarıyla calışmak bzimim için son derece mutlu edici bir durum ama neden şu uzmanlık konusunda takıldızız hala anlıyamadım lütfen sosyal çalışmacı arkadaşlar sizler ancak alanınızda branşlaşıp yüksek lisans 2 + birde doktora 2 programından mezun olunda sonra bu konuları tartışmaya buyrun gelin............

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi