Editörler : swat3410E.Kayı Han
18 Mayıs 2022 17:25

Güvenlik soruşturması gelen var mı?

selam arkadaşlar 28. dönem sözlü mülakatına 6 mart tarihinde girdim. geçen hafta polis memurları ağabeyimin yanına gelmiş hakkımda soru sormuşlar. kimdir, ne iş yapar, nerede okudu, kiminle yaşıyor vb. tarzında. daha sonra ben gidip sordum, doğruladım soruşturma dosyam gelmiş. bu olayı neye yormalıyım başına gelen var mı böyle bişey?

18 Mayıs 2022 17:31

Bana gelmedi sen nereye sordun ?

vollen
Aday Memur
18 Mayıs 2022 17:33

karakoldaki bi memura

Muzisyenpolisadayii, 2 yıl önce

Bana gelmedi sen nereye sordun ?

Tekbaşqw
Aday Memur
18 Mayıs 2022 17:35

Bu ne lahana bu ne turşu 7/24 polis abilerle yanyanayız böyle birşeyi ilk senden duyuyorlar

vollen
Aday Memur
18 Mayıs 2022 22:06

herşeyin bi ilki vardır aslanım

Tekbaşqw, 2 yıl önce
Bu ne lahana bu ne turşu 7/24 polis abilerle yanyanayız böyle birşeyi ilk senden duyuyorlar
18 Mayıs 2022 23:22

Bize de geldi mi acaba biz mi bilmiyoruz kardeşim bende bir sorsam mı

Tekbaşqw
Aday Memur
19 Mayıs 2022 15:13

Hocam yalan yalan

Bize de geldi mi acaba biz mi bilmiyoruz kardeşim bende bir sorsam mı

Tekbaşqw
Aday Memur
19 Mayıs 2022 15:16

He doğru haklısın güvenlik için bi soruşturma olacak ve gelip bunu senin abine soracaklar üstüne üstük karakoldaki polisler de sana cevap verecek üstad güvenlik soruşturması yapan ekip karakollarda olmaz il emniyet müdürlüklerinde olur başlı başına yalandan ibaret
vollen, 2 yıl önce

herşeyin bi ilki vardır aslanım

Swindlert
Kapalı
19 Mayıs 2022 15:17

Güvenlik soruşturmasında aday ile ilgili bilgi 1.derece akrabadan alınmaz zaten

WiseGuy
Şef
19 Mayıs 2022 18:42

Bu güvenlik soruşturması işi büyük şehirlerde nasıl oluyor acaba? Hadi diyelim küçük illerde ve beldelerde insanlar birbirini tanır falan da büyük şehirlerde artık kimse kimseyi tanımıyor ki? Simdi ben İstanbul?un ortasındayım. Beni ismim soyismimle kimse tanımaz esnaftan falan bahsediyorum anca sima olarak görürlerse tanırlar. Zaten burda hemen hemen buyun dükkanlar Suriyeli.

Turkpolicc
Daire Başkanı
19 Mayıs 2022 19:43

Birkaç arkadaştan duyduğuma göre onlar da muhtara sorulmuş. Bu konuda bir arkadaş bilgi verse iyi olur. Büyük ihtimalle kazanan herkesi sormuyorlar ama sorduklarını da neden sorduklarını bende çözemedim.

20 Mayıs 2022 08:07

Güvenlik soruşturması sadece kazananlar için değil değerlendirme aşamasında olanlar için de yapılır. Kimse sınavdan geçemeyen birisi için güvenlik soruşturması yapmaya uğraşmaz ama her güvenlik soruşturması yapılan kişi de kazanmış sayılmaz.

vollen
Aday Memur
20 Mayıs 2022 10:39

hocam şimdi ben burda bu konuyu açarken kimseye bişeyi ispatlamaya çalışmak için açmadım. burda abuk subuk yalan diyen arkadaşlar konuyu terkedin. bilgisi olan arkadaşlarla bilgi paylaşımı yapmak adına bi konu açtım. bugün tekrar sordum ilçe karakolunda dosyam onaylanmış yani bir sorun olmadığı söylendi ve il emniyetine gönderilecek. kimseye bişey ispatlamaya yazmadım ben buraya, yada başka bi amaç için değil. BİLGİSİ OLAN VAR MIDIR DİYE YAZDIM. hadi kolay gelsin

Turkpolicc, 2 yıl önce

Birkaç arkadaştan duyduğuma göre onlar da muhtara sorulmuş. Bu konuda bir arkadaş bilgi verse iyi olur. Büyük ihtimalle kazanan herkesi sormuyorlar ama sorduklarını da neden sorduklarını bende çözemedim.

Tekbaşqw
Aday Memur
20 Mayıs 2022 11:25

Yaw hocam hasbel kader muhtar aday için iyi yorum yapmadı ama aday tertemiz biri o zaman dosyası yanacak mı ? Ve şunu mantıklı düşünelim birçok aday muhtarı muhtarlarda birçok kişiyi tanımaz ve 20 30 bin aday sonuç bekliyorken sadece 5 10 kişinin mi başına bu soruşturma geldi hadi geldi yaw arkadaş karakol hiç bilgi verir mi durumu gizli yapılan iştir
Turkpolicc, 2 yıl önce

20 Mayıs 2022 11:49

Kardeşim bizde sorsak mı ilçe emniyete ? Mereye sorsak öğrenebiliriz ?

20 Mayıs 2022 14:17

Arkadaşlar biraz evvel ilçe emniyete gittim adamdan resmen azar yedik diyor bu ilçe emniyete değil artık il emniyet güvenlik şubeye gidiyor buraya gelse bile bu bilgiyi akademi başkanı bile bilemez gizlidir dedi . Muhtarlıktada böyle bir bilgi yok ne diyeyim bilmiyorum boşuna gidip sormayın.

Turkpolicc
Daire Başkanı
20 Mayıs 2022 14:34

Bence muhtar işi prosedür tamamen çünkü anayasa mahkemesi bu durumu kaldırdı, kesin kanıtlı belge olacak diye.

Tekbaşqw, 2 yıl önce
Yaw hocam hasbel kader muhtar aday için iyi yorum yapmadı ama aday tertemiz biri o zaman dosyası yanacak mı ? Ve şunu mantıklı düşünelim birçok aday muhtarı muhtarlarda birçok kişiyi tanımaz ve 20 30 bin aday sonuç bekliyorken sadece 5 10 kişinin mi başına bu soruşturma geldi hadi geldi yaw arkadaş karakol hiç bilgi verir mi durumu gizli yapılan iştir

Tekbaşqw
Aday Memur
20 Mayıs 2022 19:07

Ben demedim mi size hocam tamamen kurgu işte

Arkadaşlar biraz evvel ilçe emniyete gittim adamdan resmen azar yedik diyor bu ilçe emniyete değil artık il emniyet güvenlik şubeye gidiyor buraya gelse bile bu bilgiyi akademi başkanı bile bilemez gizlidir dedi . Muhtarlıktada böyle bir bilgi yok ne diyeyim bilmiyorum boşuna gidip sormayın.

21 Mayıs 2022 17:43

Kardes 2. derece oluyor yalniz

Swindlert, 2 yıl önce

Güvenlik soruşturmasında aday ile ilgili bilgi 1.derece akrabadan alınmaz zaten

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi