Editörler : crops35
03 Ekim 2017 14:58

İçişleri bakanlığı şehit ailelerine, yardımcı hizmet sınıfında olanlara ünvan değişikliği verecek

İçişleri Bakanlığı Şehit Ailelerine yardımcı hizmet sınıfında olanlara ünvan değişikliği verecek.

Ozsev5860
Şube Müdürü
03 Ekim 2017 15:54

Bunu daha once yapmislardi 22bin sehit gazi yakini hizmetliyi memur yapmislardir. Demek yine yapiyolar

fduma
Aday Memur
06 Ekim 2017 10:42

nerde pozitif ayrımcılık yasası.

hasan6152
Aday Memur
06 Ekim 2017 14:00

Şehit yakini ilkokul mezunu olsada mi? ve bu haberin kaynagi nedir??

izimir
Genel Müdür
06 Ekim 2017 14:02

en az lise mezunu şartı var.

hasan6152, 7 yıl önce

Şehit yakini ilkokul mezunu olsada mi? ve bu haberin kaynagi nedir??

bedirhan3373
Aday Memur
12 Ekim 2017 14:38

Haberin kaynağı nedir bilen varmı??

ilterinal
Daire Başkanı
21 Ekim 2017 22:21

ben yazıyı okudum ılkokul mezunu olanlarıda genel hızmetlere alıyorlar şehıt yakını olanları ve onlar bunu hakedıyor bu ülke için canını verenler bunlar...inş engellılerede verırler bu şansı

hasan6152
Aday Memur
26 Ekim 2017 12:22

bu haberin linkini atarmısınız? nedir ne degıldır birde biz bakalım..

biyologkafkas
Genel Müdür
29 Ekim 2017 15:09

Bu hafta mecliste vergi ile ilgili torba kanunda yardimci hizmet sinifinda bir kısım calisanlari ilgilendirecek düzenleme yapılacaktır. Duzenlemenin icerigi soyledir. Terörle Mücadele Kanunu kapsamında istihdam hakkı bulunan hak sahipleri, yaş sınırı aranmaksızın bu haktan yararlanacak. Terörle mücadele sırasında yaralanan vazife malulleri ile 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin bastırılmasında yaralanan ilköğretim, ortaokul ve ilkokul mezunları, hizmetli yerine memur kadrosuna atanabilecek. Bu duzenlemeye tum yardimci hizmet sinifi calisanlarinin eklenmesi icin vekillere talepte bulunalım. Bu hak bütün yardimci hizmet sinifinin hakkıdır. Tüm yardimci hizmet sinifi calisanlari memur kadrosuna geçmelidir.

ilterinal
Daire Başkanı
29 Ekim 2017 19:55

son yorumda arkadaşlar güzel ifade etmiş tum hızmetlılerı kapsasın dıyor lakın engellılerı hızmetlı olarak çalıştırıyorlar asıl bunları öncelıkle almalıyken saglıklı ınsanları araya koymak malesef ıyıce umudu azaltmaktır....ben bu konuda tum hızmetlılerı yapacaklarını sanmam çünkü bu işlerı kıme yaptırcaklar orasıda meçhul olur..ama en azından bu şehıt yakınlarına ek olarak kamudakı engellılerı araya koyabılsek bu bıle ılk adım olarak ıyı bır sonuç olabılır....bu konuda kıme ulaşmak gerekıyorsa ona ulaşıp meclıste bu konuyuda ortaya koymak lazım dıe düşünüyorummm

güngör-58
Aday Memur
30 Ekim 2017 12:43

Sabah TRT HABER de hizmetli kadrosundaki memurların normal memur kadrosuna atamalarının yapılmasına dair torba yasa da yer alan konunun bu hafta mecliste görüşüleceği söylendi.Konuyla ilgili başka bilgisi olan varmı arkadaşlar..Haberlerde bu kadarını duydum..

myumrutas46
Kapalı
30 Ekim 2017 15:35

Eğer bir hak verilecekse tüm yardımcı hizmetlere verilmesi lazım Cumhurbaşkanına dilekçe yazalım arkadaşlar.

güngör-58
Aday Memur
30 Ekim 2017 15:45

bimer e de cumhurbaşakanı na da mail atalım bu hafta görüşülüuo mecliste..henüz geç kalmadık.Tam za

ikizpınar
Aday Memur
30 Ekim 2017 16:18

hocam bu sendikalar ne iş yapar.ya bulundugumuz il yada ilçe sendika başkanlarını hemen şimdi araya

canon55atak
Kapalı
30 Ekim 2017 22:57

Arkadaşlar yardımcı hizmetlilerin memur kadrosuna geçirilmesi haberleri sadece şehit yakınları ve gazileri mi ilgilendiriyor? Lütfen bu konuda kesin bilgisi olanlar bilgilerini paylaşsın

Hilekar60
Memur
30 Ekim 2017 23:06

Aynen öyle

canon55atak, 6 yıl önce

Arkadaşlar yardımcı hizmetlilerin memur kadrosuna geçirilmesi haberleri sadece şehit yakınları ve gazileri mi ilgilendiriyor? Lütfen bu konuda kesin bilgisi olanlar bilgilerini paylaşsın

ikizpınar
Aday Memur
01 Kasım 2017 13:24

ben sendikamı aradım,hatırlattığınız için teşekkür eder

ikizpınar
Aday Memur
01 Kasım 2017 13:25

arkadaşlar yhs için sizlerde arayın sendikanızı bi yoğunluk olsun

ikizpınar
Aday Memur
01 Kasım 2017 13:26

teşekkür ederiz hatırlattığın için dedi yetkili kişi

mehmed1903
Memur
01 Kasım 2017 20:57

Bu müzmin meseleyi çözecek tek sendika yetkili sendika memur sen. Ben memur sene yıllardır her platformda bu kangren olmuş meseleyi yazıyorum ama gündemlerine bile almıyorlar maalesef.

myumrutas46
Kapalı
02 Kasım 2017 08:19

O zaman istifa et sendikadan kardeş zaten bir yaramıyorlar.

mehmed1903, 6 yıl önce

Bu müzmin meseleyi çözecek tek sendika yetkili sendika memur sen. Ben memur sene yıllardır her platformda bu kangren olmuş meseleyi yazıyorum ama gündemlerine bile almıyorlar maalesef.

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi