Editörler : crops35
07 Şubat 2013 16:18

Telekomdan nakıl olan arkadaslarr..

selam ben gözlem..4 yıl once bu ısımle yazmıstım..tekrar bu ısımle sıze gereklı bılgılerı yardımcı olacagım konuları buraya yazacagım..

1. ek odemelerle ılgılı calıstıgınız kuruma dava acabılırsınız sorun yok.

2. ek odemelerle ılgılı telekoma ıs mahkmesınden dava acmayınız..iş mahkemesı ıdare mahkemesıne yonlendırıyor.

3.ıkramıyeler le ılgılı yanı ıkıncı tıplerın ıkramıyelerının maasa ılave edılmesı ıle ılgılı dava acmak ıcın beklemenızı onerırırm..

4. bu arada kazanılan davalarda ek odemelerde calsıtıgınız kuruma dava acabılırsınız..aydın ılınde teknıerlerın maaslarının ıyılestırılmesı ıle ılgılı davayı

arkadasım hem telekoam acmıs hemde calsıtıgı kultur bakanlıgına bu dava kazanılmıstır.

gözlem09
Aday Memur
07 Şubat 2013 16:24

kazanılan davalar.

. ek odemlerde tam gaz kazanmaya devam..maası esıtlenen arkadslarda sorunlar yasanmaya basladı..

virgo
Memur
20 Şubat 2013 11:07

Maaşı eşitlenen arkadaşlarda nasıl problemler yaşanmaya başladı? Ben 40+40 larla ilgili mahkemeye başvurmamıştım. Maaşım şu an itibarıyla eşitlendi..Şimdi bu konu ile ilgili dava açsam nasıl gelişmeler olur ? Biraz açabilirseniz memnun olurum ....Teşekkür ederim şimdiden..

gözlem09
Aday Memur
21 Mart 2013 16:17

selam.maası esıtlenen arkadsrda cesıtlı kurumlara göre ek ödenme ılavası yapılıyor...fark tazmınatı o kadarda yukseltılıyor..ıstanbul mıllı egıtım..karsıtyaka devler hasyanesı...

Re.as
Şef
04 Nisan 2013 16:47

Benim maaşım 2008 yılında eşitlendi 2003 yıllında geçiş yaptım hiçbir haktan faydalanamayacakmıyım.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi