Editörler : "eskiyara"Pangaea
25 Haziran 2020 18:03

Tek kişilik salon görevi

Merhaba hocalarım. Lgsde tek kişilik salonda görev yaptım. İşaretleme kodlama okuma vs yapmadık ama iki sınav için 20+20= 40dk fazladan görev aldım. Benim ücretim normal gözetmen ücreti mi olur yoksa daha mı fazla olması gerekir.

yenilikci2020
Aday Memur
25 Haziran 2020 18:13

Bu arada söylemeyi unuttum normal gözetmen ücreti yazılmış bize.

sinelt
Genel Müdür
25 Haziran 2020 22:44

Hocam bizim okulda da vardı tek kişilik salonlar ama hiçbirine ek süre verilmeyeceği söylendi. Neden ek süre verildi acaba öğrenciye?

yenilikci2020
Aday Memur
26 Haziran 2020 00:18

hocam bizim salonlarımızın kapılarında asılı olan kağıtlarda zaten süre belliydi. yani bizim veya okulun inisiyatifinde verilen bir karar değil bu. Okul yönetimi önceden başvuru yapıyor ve belirlenen kriterlere göre ek süre veriliyor.

sinelt
Genel Müdür
26 Haziran 2020 08:49

Anladım hocam. Bizim öğrencilerde öyle Bi durum yoktu demek ki. Ama ücretin değişeceğini zannetmiyorum hocam. Normal gözetmen veya salon başkanı ücreti alırsınız bence görevinize göre.
yenilikci2020, 4 yıl önce

hocam bizim salonlarımızın kapılarında asılı olan kağıtlarda zaten süre belliydi. yani bizim veya okulun inisiyatifinde verilen bir karar değil bu. Okul yönetimi önceden başvuru yapıyor ve belirlenen kriterlere göre ek süre veriliyor.

damlaca
Şef
26 Haziran 2020 13:02

Özel eğitim gereksinimli öğrencidir hocam. Ram'dan ek hizmeti onaylanmıştır.
sinelt, 4 yıl önce
Hocam bizim okulda da vardı tek kişilik salonlar ama hiçbirine ek süre verilmeyeceği söylendi. Neden ek süre verildi acaba öğrenciye?

sinelt
Genel Müdür
26 Haziran 2020 13:44

Anladım hocam. Teşekkür ederim :)
damlaca, 4 yıl önce
Özel eğitim gereksinimli öğrencidir hocam. Ram'dan ek hizmeti onaylanmıştır.

yenilikci2020
Aday Memur
27 Haziran 2020 23:54

Hocalarım çok ilginç ama kendi okul müdürüm görev yaptığım okul müdürünü aramış ve görev yaptığım okul müdürü o öğrencinin ram raporunun olmadığını dolayısıyla engelli sayılamayacağını söylemiş. Peki ram raporu olmadan o öğrenciyi nasıl tek kişilik salonda ve ek 20şer dakikalık sürelerde sınava alıyorlar ? Ayrıca başta sorduğum soruyla alakalı da meb yazı göndermiş işaretleme veya okuma yapılmazsa ek süre görev alsak bile normal başkan veya gözetmen ücreti alıyoruz. Şahsi fikrim burada da bir adaletsizlik söz konusu sonuçta fazla süre görev alıyorsa bir öğretmen ücreti de ona göre artırımlı olmalı.

ali_dysk
Aday Memur
03 Temmuz 2020 09:17

Sayın hocam siz tek salonda görev almışsınız.Ben yks ilk oturumunda toplam 4 salona tek başıma baktım.Artı her salonda

enaz 10 öğrenci vardı.Salonlardaki öğrenciler pozitif ve filyasyonluydu.Okula gittiğimde öğrendim bu durumu.Hayatımım entuhaf ve en saçma sınav göreviydi.O kadar yoruldum ki anlatamam.Gerekli yerlerede şikayet ettim.Bakalım nolucak.Ben dört salon ücretini geçtim normal ücretimi alıp başım belaya girmezse şükredicem.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi