Editörler : Pangaea
08 Eylül 2011 12:17

samsunda kpss için geçen sene dersaneye gidenler...

önerebileceğiniz bir dershane varmı?dokuz eylül, karacan, yargı, yediiklim...SADECE bu dört dershane hakkında fikirlerinizi verebilirmisiniz?

ph_555
Aday Memur
25 Eylül 2011 11:58

4 dershane'de iyi. Aralarında en zayıf eğitim kadrosu Yargının. Dokuz Eylül'de Ali Hoca yok. Yediiklim yeni ama tanınmış hocaları transfer etti. Eğitim kadrosu çok iyi. Bence kendin git ve hepsi ile görüş. Sadece Yediiklim ve Dokuz eylül hocaları sadece tek yerde çalışıyor. Ama diğerleri birkaç dershaneye bölünüyor ve bu da verimi düşürüyor.

cotyora5255
Aday Memur
21 Ekim 2011 11:18

Katılıyorum kaldı ki yargı patlamış giden arkadaşlar diyor. Hem ders saatleri dedikleri gibi olmamış hem de Hasan Can Oktaylar gelmiyomuş

Yediiklime gidenler hocalardan çok memnun

ebruburak2
Aday Memur
22 Ekim 2011 12:44

dokuz eylül iyi bir tarih hocası vardı ama milli eğitime geçmiş. eğitim hocalarındanda bazılarını değiştirmiş. yargı ve yedi iklim geçen yıl zirve dersanesinde çalışan hocalarla anlaşmış. bir de yargı diyorki ankaradan hoca getiricem ama o da ortada yok. benim bildiklerim bunlar.

nur-nur-nur
Aday Memur
08 Kasım 2011 00:29

Samsun yargı da 3 haftadır derslere giriyorum.İlk hafta seviye belirleme sınıflarının oluşmasından dolayı biraz tedirginlik yaşamıştım. Ancak Samsun da diğer dershanelerde olmayan bir uygulama olduğu için nedenini anlayabildim. Şu an bulunduğum sınıfta oldukça verim alabiliyorum. Hiç matemetik yapamayan biri olarak sınavda 15 matematik neti yapabileceğime inanıyorum. Bana bu güveni veren kurum müdiresi başta Özlem hanıma,Yılmaz Hoca ya teşekkür ediyorum.Ayrıca Hasan Can Oktaylar'ın iki seminerinde bulundum.Kpss hakkında 2 yıldır samsun'daki kpss dershaneleri beni uyutmuş.Bu seminerlerden çok şey öğrendim. Diğer kurumlardaki kpss sınavlarına hazırlanan arkadaşlarada kesinlikle bu seminerlere katılmalarını öneririm.

Hasan Can OKtaylar gelmiyormuş diyen arkadaş yalan konuşma.Adamı açılıştan beri iki kez dinledim.Kafamdaki tüm soruları çözdüm. sürekli tekrar derslerine, seminerlere geleceğini bizzta kendisi söyledi.Samsun da kpssye hazırlanan arkadaşlar Hasan Can Oktayların samsun da gelmesi bizler için büyük bir fırsattır bence.

historian_1919
Aday Memur
08 Kasım 2011 11:41

ph-555 Hasan Can Oktaylar'ın programını sen hazırlıyorsun galiba.Adamın her nefes alışından haberin var söylediğine göre:)) Ya da sıkıyorsun gelişigüzel.Adam kurslar başlayalı 3 kez geldi.Seminerler verdi.Eğitim bilimlerinde vereceği 2 saatlik bir seminer bile sizin 10 yılda samsundaki verdiğiniz derslerden daha etkili öğretmen adaylarımıza.10 yılda Samsun da kpss ye hazırlanan öğretmenlerimize doğru düzgün bişey veremediniz şimdi ülkede ekol olmuş bir insan hakkında aslı olmayan yorumlar yapıyorsunuz. İnsanları aldatarak,yalan söyleyerek eline ne geçiyor.PH-555 sen Yediiklimdeki Nurşat Hoca'sın. Hem ifade tarzlarınız bir eğitim adamına hiç yakışmıyor.Kpss'ye hazırlanan arkadaşlar bunu iyi bilsinler.En doğrusu kpss dershanalerini araştırıp öyle karar versinler.

cansu0606
Aday Memur
08 Kasım 2011 23:28

bende yargıya gidiyorum hocalarımdan çok memnunum hepsi elinden geleni yapıyo cidden

ph_555
Aday Memur
14 Kasım 2011 11:25

historian_1919, historian_turk veya nur-nur-nur gittiğiniz yerden memnun olmanıza çok sevindim... Önemli olan sizin memnuniyetiniz. Ben giden ve gitmiş markadaşların yorumlarını paylaştım. Keşke Nurşat Hoca olsaydım ama değilim inan.

Bu arada 10 yıllık Samsun KPSS geçmişini biliyorsan demekki sende bu sektörde 10 yıldır bişey vermeden ders anlatanlardansın :(

İkincisi Hasan Can Oktaylara sözümüz yok, programını yapmak haddimize değil kaldı ki 2 defa gelmesi sizi mutlu ediyorsa ve yetiyorsa yada atanmanızı sağlayacaksa mutlu olurum.

Son olarak Hasan Can Oktayları ilahi bir yere koymanızı takdir ediyorum... Ama keşke bu seminerler yerine sizin isminiz öğrenci çekseydi...

KPSS'ye hazırlanacak arkadaşlara da bu siteler yerine gidin adam aklıllı tüm dershanelerle görüşün ve tercihinizi buna göre yapın. Ya da bizzat dershaneye giden arkadaşlarınızıdan bilgi alın...

traurig
Kapalı
09 Aralık 2011 17:35

gnclll

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi