Editörler : E.Kayı Han
13 Ağustos 2010 15:40

aöf adalet mezunları icra müdür yard. sınavına girebilir mi

allah rızası için biri cevaplası

hathat06
Şef
13 Ağustos 2010 15:58

icra müdür ve yardımcılarının sınav atama ve nakil yönetmelik madde 3

c) (Değişik bent: 01/07/2008- 26923 S.R.G Yön/1.mad.) Hukuk fakültesi, Adalet Meslek Yüksek Okulu, meslek yüksek okullarının adalet bölümü veya Adalet Meslek Eğitimi ön lisans programı mezunu olmak, öğrenim yabancı ülkede yapılmış ise denklik belgesi almış olmak,

ben adalet meslek eğitimi ön lisans programı mezunuyum. yarım saat önce müdürlük başvurumu yaptım. ama seneye mezun verecek ve herkese açık olan aöf adalet mezunları başvurabilir mi bilmiyorum.

epidemic
Aday Memur
13 Ağustos 2010 18:09

niye olmasın işe başladığımızda bize bu okula katılmak ister misiniz sınavsız vs diyerek kayıt yaptırdılar...

şeybani
Aday Memur
22 Temmuz 2011 19:06

icra müdür ve yardımcılarının sınav atama ve nakil yönetmelik madde 3

c) (Değişik bent: 01/07/2008- 26923 S.R.G Yön/1.mad.) Hukuk fakültesi, Adalet Meslek Yüksek Okulu, meslek yüksek okullarının adalet bölümü veya Adalet Meslek Eğitimi ön lisans programı mezunu olmak, öğrenim yabancı ülkede yapılmış ise denklik belgesi almış olmak,

ben adalet meslek eğitimi ön lisans programı mezunuyum. yarım saat önce müdürlük başvurumu yaptım. ama seneye mezun verecek ve herkese açık olan aöf adalet mezunları başvurabilir mi bilmiyorum.

bende bu durumdayım ve kafam karışık üstelik sınav ankarada bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim ve bende aöf adalet mezunu olacam

şeybani
Aday Memur
22 Temmuz 2011 19:10

yönetmen liği başdan sona okudum ve bizim de girebileceğiz gibi ama benim kafam yönetmenlikte geçen

Naklen atanacaklar açısından ayrıca ilgilinin adlî ve idarî soruşturma ve cezaları ile diğer bilgilerini içeren sicil özeti ve varsa son üç yıla ait gizli sicil raporları ile çalışmakta oldukları kurumdan muvafakat yazısı istenir. Ataması yapılmayanların evrakı kurumlarına iade edilir

kısmı

aramızda hukuk çular varsa bi inceker se sevininirim

yönetmenlik sayfası

http://www.mevzuat.adalet.gov.tr/html/21178.html

bu arada adalet personel müdürlündende cevağ yok

matrock_lawyer
Daire Başkanı
24 Temmuz 2011 13:40

Arkadaşım,ÖRGÜN EĞİTİM olması gerekiyor.Açıköğretim olmuyomuş artık.Başvuru yönetmeliği Ankara Adliyersine gelmiş.Görünüşe bakılırsa Açıköğretim giremiyomuş....

büro-işletme
Aday Memur
24 Temmuz 2011 13:58

doğrumu bu haber yaa şok oldum girebiliyolar die yazıldım bu bölüme ben de var bunda bi yanlışlık ama araştırmak gerekiyor sene ye bbitiyordu ne güzel offffff varsa bilgisi olan yzssın lütfen...

matrock_lawyer
Daire Başkanı
24 Temmuz 2011 14:11

Bakanlık PGm'den telefonla öğrenebilirsin.Bende 2-3 gün önce öğrendim...

24 Temmuz 2011 14:40

Yönetmeliğe bakmayın ilana bakın siz!

İlanda son üç yıla ilişkin sicillerin olumlu olması şartı aranıyor mu?

24 Temmuz 2011 14:42

Adalet AÖF mezunları bu sınava girebiliyor arkadaşlar,şu ifadeye dikkatinizi çekmek isterim ADALET ÖN LİSANS EĞİTİMİ almış olmak yazıyor,bu ifade Adli Personele tanınan ve açıktan AÖF yolu ile bu okulu bitirmiş arkadaşları tanımlıyor,açıköğretim olmasaydı tamamen bu yolu kapatırlardı,aöf diye belirtmesine lüzum yok,gönlünüz rahat olsun,bu sınava girebiliyorsunuz,sıkmayın canınızı,bu yorumumdan sonra da fazlaca düşünmeyiniz....

matrock_lawyer
Daire Başkanı
24 Temmuz 2011 14:52

Ya beyler siz geçin bunları.Arayın PGM'yi sorun.Onlar Açıköğretim giremez diyor.YÖnetmelikten herkes bir anlam çıkartıyor.Arayın sorun.Gereken yanıtı verirler herhalde...

24 Temmuz 2011 15:00

Lavyer;başlığımı okurmusun?

alper119
Memur
24 Temmuz 2011 17:49

Arkadaşlar aöf mezunları girebiliyor gerisi sadece yanlış yol göstermektir.Başvurunuzu yapın paşa paşa sınavınıza hazırlanın...

matrock_lawyer
Daire Başkanı
24 Temmuz 2011 22:36

Telefon açıp öğrenin ya.Her kafadan bir ses çıkar....

filizt33
Daire Başkanı
24 Temmuz 2011 23:46

AÖF sınava giriyor. 2008-2009-2010 sınav ilanları ile 2011 sınav ilanını ve başvuru şartlarını inceleyin. Herşey aynı

erti
Aday Memur
02 Ağustos 2011 18:45

başvuran oldu mu?

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi