Editörler : swat3410

milnesium
Yasaklı
18 Eylül 2019 10:45

Arkadaslarım hepinize hayırlı günler diliyorum.sizinle sevıncimi paylaşmak istedim.677 khk ile ihrac olup 16 nısanda ohal komisyonu tarafından goreve ıade edılen polis memuruydum.Dün itibariyle ankara arastırma merkezine atamam yapılmiş.Ne zaman baslayacagım belli değil. Antalyada yasıyorum .konustugum kişi diğer illerdede konuşlandırılacagını söyledi.2018 de kyok almıştım.garson kodlamam AD idi. tanık ifadelerinden ihrac olmustum.allah bu mutlulugu sızede yasatır insallah

Singam gabbar
Aday Memur
18 Eylül 2019 12:21

Bende gelmek istiyorum ama Ankarada olmasın başka il var mıdır

KULAKULOLMA
Aday Memur
18 Eylül 2019 12:27

Allah yardımcınız olsun. ihraç olmaktan iyidir.

garip26
Şef
18 Eylül 2019 14:06

Siz kendinizmi arayıp öğrendiniz

milnesium, 5 yıl önce
Arkadaslarım hepinize hayırlı günler diliyorum.sizinle sevıncimi paylaşmak istedim.677 khk ile ihrac olup 16 nısanda ohal komisyonu tarafından goreve ıade edılen polis memuruydum.Dün itibariyle ankara arastırma merkezine atamam yapılmiş.Ne zaman baslayacagım belli değil. Antalyada yasıyorum .konustugum kişi diğer illerdede konuşlandırılacagını söyledi.2018 de kyok almıştım.garson kodlamam AD idi. tanık ifadelerinden ihrac olmustum.allah bu mutlulugu sızede yasatır insallah

dogukan7835
Aday Memur
18 Eylül 2019 15:27

Araştırma merkeZinde görevlendirilecek arkadaşlar devletin hangi iş yükünü giderecekler? Suçsuz olduğu anlaşılan bu insanlar hangi motivasyonla işlerine gidecekler ? Nasıl bu insanlardan verim alacaksınız? Yoksa bankamatik memuru mu olacaklar? Bunlar çeşitli sorular?

Singam gabbar
Aday Memur
18 Eylül 2019 15:29

Çok güzel soru orda karşılıklı muhabbet ederiz. Hangi devre hangi ekip anılar

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi