Editörler : crops35

cerenozturkk
Yasaklı
10 Aralık 2019 10:31

Arkadaşım örneğin, benim elimde 80 puan var bu kadro 78 e kapatmışsa benimde buna tercih hakkım varsa ben bunda atanacağımı düşünürüm. İnsanlarında puanlara bakma amacı bu elindeki puan o kadroyu karşılıyor mu ve tercih yapabiliyor mu diye bakar. Elektrik yada iklimlendirme ayrımını ösym yapmadığı için hangisinden tam olarak kaç kişi alındığı sitede yazılmamış. eksiğin bende farkındayım yanlış olması için ösym nin ayrımı yapması gerekirdi. Lütfen bilmeden karalamayalım.

tekniker6, 4 yıl önce

o anlama gelmez 83-84 puanlı insan şimdi merkezi alımda tercih yapsın giremez tutupda 77-78 puanlı kişide zaten düşük puanlılar bile atandı diye düşünür ama durum öyle degil çogu insan tercih yapmamış niye yapmamış bende anlamadım.

ilhanerdogan1
Aday Memur
11 Aralık 2019 09:59

iyi güzel atandık bu kadrolara lakin benim anlamadığım birşey var elektrikçi yapı tesisattan iklimlendirmeci elektrikten vs gibi çok anlamaz gideceğimiz yerde iş verirken bunu dikkate alırlar mı yoksa eğitim vererek herkesi her konuda bilgi sahibi etmeye mi çalışırlar

solmonel
Aday Memur
11 Aralık 2019 12:06

Tutup og trafosu devreye sok demezler diye düşünüyorum. Kablo çekme işi olur en zor. lamba priz klima sigorta. Ama kuruma bağlı yurtlar sığınma evleri felan de çıkan arızalarada yönlendirirler.Bu arada sana katılıyorum birbirlerinin işlerine hakim degildir.
ilhanerdogan1, 4 yıl önce

iyi güzel atandık bu kadrolara lakin benim anlamadığım birşey var elektrikçi yapı tesisattan iklimlendirmeci elektrikten vs gibi çok anlamaz gideceğimiz yerde iş verirken bunu dikkate alırlar mı yoksa eğitim vererek herkesi her konuda bilgi sahibi etmeye mi çalışırlar

Faruk 2134
Aday Memur
11 Aralık 2019 13:45

göreve ne zaman başlarız ? bilgisi olan var mı ?

ilhanerdogan1
Aday Memur
12 Aralık 2019 11:33

bilmiyorum ama içime doğan 20 ocak 10 şubat arası olabilir

rızgari
Aday Memur
20 Aralık 2019 13:59

merhaba arkadaşlar biz iklimlendirme mezunları olarak KPSS merkezi alımları takip etmekteyiz yalnız her açılan merkezi alım şok yaratmakta çünkü alımlarda hiç kadro ayrılmamaktadır bu önlisans iklimlendirmeye ya bölümün lisesi olan tesisat teknolojisi 9043 kodlu yada bölümün yan dalları olan makina teknikerliği gibi bölümlerden talep olmaktadır.halbuki bölümümüz geniş klima santrali hemen hemen her kurumda mevcuttur peki neden talep yok arkadaşlar.Her arkadaşımız mezunumuz elini taşın altına koyması gerekir.Cimer üzerinden bu sıkıntımızı kurumlara bildirmeliyiz ki talep olsun.Yoksa önümüzdeki alımlarda da talep olmayacak.Halbuki her alımda makine,elektrik,mekatronik,inşaat teknikerliği ilanı var bir tek iklimlendirme teknikerliği yok.Özellikle DHMİ gibi kurumlara mail üzerinden sorunumuzu iletebiliriz arkadaşlar lütfen herkes hiç olmazsa bir dilekçe bir mail bir cimer yoluyla bu talebimizi bildirsinki dikkate alsınlar.Çok olursak sesimiz duyulur arkadaşlar.Önemseyelim lutfen bu konuyu diğer bölüm mezunları,öğretmen ve sağlıkçılar öyle yapıyor ve kadro veriliyor onlara bizde başarabiliriz.

rızgari
Aday Memur
20 Aralık 2019 14:00

merhaba arkadaşlar biz iklimlendirme mezunları olarak KPSS merkezi alımları takip etmekteyiz yalnız her açılan merkezi alım şok yaratmakta çünkü alımlarda hiç kadro ayrılmamaktadır bu önlisans iklimlendirmeye ya bölümün lisesi olan tesisat teknolojisi 9043 kodlu yada bölümün yan dalları olan makina teknikerliği gibi bölümlerden talep olmaktadır.halbuki bölümümüz geniş klima santrali hemen hemen her kurumda mevcuttur peki neden talep yok arkadaşlar.Her arkadaşımız mezunumuz elini taşın altına koyması gerekir.Cimer üzerinden bu sıkıntımızı kurumlara bildirmeliyiz ki talep olsun.Yoksa önümüzdeki alımlarda da talep olmayacak.Halbuki her alımda makine,elektrik,mekatronik,inşaat teknikerliği ilanı var bir tek iklimlendirme teknikerliği yok.Özellikle DHMİ gibi kurumlara mail üzerinden sorunumuzu iletebiliriz arkadaşlar lütfen herkes hiç olmazsa bir dilekçe bir mail bir cimer yoluyla bu talebimizi bildirsinki dikkate alsınlar.Çok olursak sesimiz duyulur arkadaşlar.Önemseyelim lutfen bu konuyu diğer bölüm mezunları,öğretmen ve sağlıkçılar öyle yapıyor ve kadro veriliyor onlara bizde başarabiliriz.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi