Editörler : crops35
22 Aralık 2019 18:44

2020 ortaöğretim 90+hedefleyenler
Arkadaşlar merhaba. +90 puan için kaç net gerekiyor. Böyle hedefi olan var mı? Nasıl çalışmayı düşünüyor.

halahala
Aday Memur
22 Aralık 2019 22:40

Lisans için 92+ net gerekiyor

memusues
Aday Memur
26 Aralık 2019 01:24

ben 93 puan aldım 97 doğrum 12 yanlışım vardı yani 94 net nasıl oldu derseniz kursa gittim ama hiç faydasını görmedim. telefondan benim hocam uygulamasını indirdim ordan çalıştım özellikle son bir ay.cok şükür şu an da atandım umarım sizde atanırsınız

fatihnzkt
Aday Memur
26 Aralık 2019 16:39

Amin inş. Hayırlı uğurlu olsun. Hangi göreve atandınız.
memusues, 4 yıl önce
ben 93 puan aldım 97 doğrum 12 yanlışım vardı yani 94 net nasıl oldu derseniz kursa gittim ama hiç faydasını görmedim. telefondan benim hocam uygulamasını indirdim ordan çalıştım özellikle son bir ay.cok şükür şu an da atandım umarım sizde atanırsınız

memusues
Aday Memur
29 Aralık 2019 10:40

orman genel müdürlüğüne büro personeli olarak atandım
fatihnzkt, 4 yıl önce
Amin inş. Hayırlı uğurlu olsun. Hangi göreve atandınız.

Ata Aslan
Aday Memur
06 Ocak 2020 16:45

kardeşim çalışma metodunu özelden paylaşır mısın neler yaptın. saygılar
memusues, 4 yıl önce
06 Ocak 2020 19:45

benim hocam harici baska kaynak kullandınız mı bende 2020 ortaogretım kpss hazılananmak icin kaynak

06 Ocak 2020 20:28

şubatta başlamayı planlıyorum geçmi sizce ve çalışmanız nasıldı anlatırmısınız teşekkürler
memusues, 4 yıl önce

memusues
Aday Memur
07 Ocak 2020 01:05

arkadaşlar şöyle söyleyeyim ben sınava daha bir yıl varken kursa yazıldım. Kursa gitmeden önce Derslerden sadece matematiğin %60 ına hakimdim. Genel kültürüm berbattı.Sadece 15 net çıkarabiliyordum.kursun bana pek bir faydası olmadı. sadece tarihi sağolsun kurs hocamız Tamer bey sayesinde %50 öğrendim.ama tabiki de bu yetmiyordu inanın ki sınava bir ay kala bende vatandaşlık coğrafya sıfırdı. matematikten de Türkçe'den de bildiklerimin üzerine hiçbir şey ekleyememistim.dedigim gibi benim hocam uygulamasını indirdim ve vatandasliktanEsra hoca, coğrafyada engin Eraydıni dinledim muhteşemdi. birde Türkçe hocası da iyiydi. tabi ki kursun da bazı faydaları oldu en azından düzenli çalışıyordum bilmediğim soruları hocalara soruyordum. insan kursa gitmeyince " bugün kalsın yarın çalışırım yapıyor sonra bir bakıyorsunuz ki sınav günü gelip çatmış" bu yüzden bütün arkadaşlarima kursa gidin diyorum çünkü insan kursa gidince en azından hergün az da olsa ders çalışabiliyor. tabiki kaynak olarak da beyaz kalem, pegem,yediklim aldım açıkçası ben sağolsun coppy e gidiyordum ordaki çalışanlar abla bu kitabı al diyordu bende ona göre alıyordum siz de sorun ona göre alın ha bu arada benim hocamın kitapları da iyiydi. bu arada ben hiç konu anlatımlı kitap almiyordum sadece soru bankası bir de denemeler alıyordum çünkü ben videoları daha iyi anlıyordum. zaten insan hem de video hem konu anlatımlı çalıştı mı sıkılıyor soru bankasına bakmak istemiyor ben öyleydim. ben video izleyip not alıp soru çözüyordum birde en önemlisi bir videoyu en az iki kere üst üste izliyordum çünkü ilkinde insan not alınca iyice konsantre olamıyor. biraz uzun oldu ama böyle arkadaşlar. birde lütfen ders çalışmayı ertelemeyin zaman su gibi geçiyor çünkü.bir bakmışsınız sınav günü gelip çatmış ya da bana 2ay yeter diyorsunuz bir bakıyorsunuz ki o son iki ay başa bir sıkıntı gelmiş. bu yüzden ertelemeyin çalışın lütfen
Ahmetknt, 4 yıl önce
şubatta başlamayı planlıyorum geçmi sizce ve çalışmanız nasıldı anlatırmısınız teşekkürler

Relaca
Aday Memur
12 Ocak 2020 15:36

Büro personeli olmak için herhangi bir lise bölümü bitirmemiz yeterli mi

memusues, 4 yıl önce

Enver Sencer
Aday Memur
20 Ocak 2020 17:24

ARKADAŞLAR! Öncelikle herkese gireceği sınavlarda başarılar dilerim.

10 ADIMDA PARAGRAF adında TYT-DGS-KPSS-ALES'e yönelik konu anlatımlı bir kitap çıkardım. @10adimdaparagraf instagram hesabımdan da Türkçe ders notları ve kitabımdan video çözümler paylaşıyorum. Sayfama beklerim:))

cesur.kara
Aday Memur
31 Mart 2020 10:22

hocam ortaöğretim kpss den mi büro personeli atandınız birde memur olarak atandınız dimi ?

Saygılar

memusues, 4 yıl önce

cesur.kara
Aday Memur
31 Mart 2020 20:45

arkadaşlar bu sene lise bitecek ve ortaöğretim kpss girecem mesleğim büro yönetimi ortaöğretim kpss 90+ artı puan aldımı memur olarak yerleşirmiyim lütfen yardımcı olun

01 Nisan 2020 20:49

Kpss çalışmaları için daha etkili ve doğru cevaplar verebilmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarına dair görseller ile konu anlatımı ve soru-cevap etkinliklerinin günlük olarak güncel paylaşımlarımız ile daha başarılı bir sınav geçirebilirsiniz.

https://www.kpsshizmetleri.com/

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi