Editörler : Lanet

selinnnur
Yasaklı
12 Ağustos 2012 12:16

20 dk içinde bir insanı tanıyorum.

isa cem
Genel Müdür
12 Ağustos 2012 15:36

ona ihtiyacın olduğunu söyle ve tepkisinden sana ne denli değer verdiğini görürsün.. veya borç para ver nasıl bir insanmış o kendini sana tanıtır!..

kedililik
Kapalı
13 Ağustos 2012 22:25

Kendisi gibi olmayan insanlara nasıl davrandığına bakarım, arkalarından neler dediğine bakarım. Yeter.

orijin
Yasaklı
17 Ağustos 2012 17:06

Önce tanışabilir miyiz derim.- manyakmısınız der- sizi gerçekten tanımak istiyorum benim için çok önemli derim- arızanız var galiba der- Bilakis sizi tanırsam insanlığın fevkelade mühim meselesini çözmüş ve sizi tanımış olacağım derim ve cebimden cıkardığım francala ekmeği bölerek bana vermesini söylerim-- Aaa çattık der. Sevgilisi gelir. Bende giderim ne yapıyım insanları tanımak kolay mı

ipekli kurdela
Müsteşar
18 Ağustos 2012 07:18

ben bu konuda cok tecrübesizim ve sonunda üzülen ben oluyorum insanlar bir sözle harcıyorlar arkadaşlığı dostluğu sen onun için endişelenirken o gözüne bak baka seni incitmekten zevk duyuyor her geçen gün uzaklaşıyorum insanlardan tanımak bile istemiyorum

18 Ağustos 2012 16:33

sinirlendiriyorum:)

stewart liynn
Kapalı
19 Ağustos 2012 01:21

sözlerindeki tutarlılık,yaptığı ve söylediği önemli ölçüde kişi hakkında bilgi veriyor.

rapsadem61600
Aday Memur
22 Ağustos 2012 02:26

uzun yıllar once ulkenın bırınde fakir bır adam bataklıkta yasayan bır yılanı kartalın pencesınden kurtarır ve arkadas olurlar adam ile yılan . yılan der kı her gun zıyaretıme gel ve her gun gelır muhyabbet ederler her gundde yılan yasadıgı bataklıktan bır altın cıkartıp verır adama gunler geceler gecer adam yataklara duser hastadır ogluna der kı falanca yerde bır yılan var gıt oraya bataklıga tas at bır yılan cıkacak selamımı soyle verdıgı hedıyeyı al gel oglan yola koyulur ve gelır bataklıga babasın dedıgın yapar kuyudan cıkan yılan agzından altını bırakır oglan tam yılan gıdecegı sırada dusunur der kı bu bataklıgın altı altın dolu demek kı ben bunu olduru ısem hepsi benım olur ve aldıgı tassı yılana atar yılanın kuyruguna ısabet eden tas koparır kuyrugunu yılkna da can havlı ıle oglanı ısırır ve oracıkta can verırı genc adam. gunler gecer fakır adam ıyı olur gıder bataklıga yılanı cagırı usulunce yılan gelır kuyrugu kopuk halde adam der kı dost degıl mıyız hala cahıllık etmıs oglum ve yılan adama soyle bır baktıktan sonra der ki SENDEKI BU EVLAT ACISI BENDE KI BU KUYRUK ACISI OLDUKTAN SONRA BIZ ZOR DOST KALIRIZ ARTIK..ne olursa olsun ınsın en ıyı dostu yıne kendısıdır bence

fallenangel1789
Kapalı
23 Ağustos 2012 00:31

lye to me yi izlerseniz güzel ipuçları elde edersiniz de, genel olarak kabul edilir ki gerçekten doğrudur, ticari - maddi ilişki insanların büyük bir kısmını gerçek kimliğini gösterir.

benzoic acid
Daire Başkanı
25 Ağustos 2012 03:18

susarım, o zaten kendini tanıtır dinlemesini izlemesini bilene. yanlışına yanlış, doğrusuna doğru demezsen, ondan ne beklediğini ne istediğini söylemez ve koşulsuz kabül ettiğini hissettirirsen o da kendini yaşar.

Life is Miracle
Müsteşar
25 Ağustos 2012 03:56

Konuşmasına bakarım. Bir insanın konuşması çok şey ifade eder.

didem_26
Şube Müdürü
25 Ağustos 2012 17:24

ben insanları gerçekten tanımamayı tercih ederim.En azından bazı şeyleri bilmeden yaşamak belkide daha iyidir

İstan-bul-pol
Daire Başkanı
27 Ağustos 2012 23:36

insanın harekleri tavırları düşünceleri nasıl biri olduğu konusunda azda olsa ipucu verir ..

insanı tanımak için birlikte vakit geçirirsin ..birini tanımak istiyorsan aynı evde kalın ve görün nasıl biri olduğunu ..öğrencilik yıllarından kalan deneyimim..

dutxuri
Genel Müdür
28 Ağustos 2012 00:40

İnsanları iyi tanımanın en iyi yollarından biri onla "seyahat" etmek. Bu adeta ıspatlanmış ;)

""NİHAL""
Kapalı
28 Ağustos 2012 09:13

o insandan ölesiye nefret edeceksiniz eğer nefretinizi kırıp sizi ikna edebiliyorsa işte o gerçek dosttur ama nefretinize nefret ekliyorsa bilinki 240 km/h hızla kaçmanız gereken biridir :) çok işe yarıyor bu yöntem

greenhayyam
Kapalı
29 Ağustos 2012 01:36

kendimi tanımadan neyleyeyim başkasını...

mühendisbeyizmir
Şube Müdürü
29 Ağustos 2012 10:51

nihal sen ne yapıyorsun dostlarının hepsi sana senin yontemini uygulasa ilk kaçacaklar arasına girersin ..çünkü herkes sinir anında aynı tepkiyi vermez:))

aslında bir yolculuk yada sohbetli bir yemek yeterli olur sanırım ilk hetapta..

zuzu1234
Şube Müdürü
29 Ağustos 2012 14:07

ben insanları tanıyamıyrm :s

SunTzu Usta
Aday Memur
29 Ağustos 2012 15:36

...

LeSsİe LeY
Genel Müdür
30 Ağustos 2012 20:45

gerçekten tanımak mı?