Editörler : crops35
14 Eylül 2019 19:43

Ankara'da önlisans dershanesine yazılan arkadaşlarımızın düşüncelerini alabilir miyiz? Ders saatleri,fiyat,yayın vb...

poyrazadaliii
Yasaklı
14 Eylül 2019 19:47

Kardeşimi dershaneye yazdırdım:) Disiplinli duruşu,ders saatlerinin 500 saat olması(200 saat hazırlık verilmesi) çok önemliydi tabi.ben kardeşimin 90 ve üstü puan alacağını güveniyorum,her gün 3 saat çalışsın ama verimli inanın yeter.Birçok dershaneyi gezdik ve ders saati en fazla olan kurum Kuzey Akademiydi,güvenimiz tam şükür.

mesuttkt06
Yasaklı
15 Eylül 2019 20:10

Benim çevremdeki birçok kişi önlisans için Kuzey Akademiyi tercih etmiş.Ders saatlerini çok çok yeterli bulmuşlar 500 saat gibi bir duyum aldım.Birebir görüşerek ders başlangıçları,yayın,Hoca vb..sırun bence..

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

Ankara'da önlisans dershanesine yazılan arkadaşlarımızın düşüncelerini alabilir miyiz? Ders saatleri,fiyat,yayın vb...

16 Eylül 2019 11:48

mevcut durumda hedefinin 95+ olması lazım asıl sorun kontenjanlar ve mülakat bunlar çözülmeden KPSS hazırlanmak dereleri denizleri kurutmak gibi bir şey

philosophia35.
Aday Memur
16 Eylül 2019 14:17

Hedef dediğiniz gibi en az 95 falan olması lazım gerisi takdir

magduradaletci, 5 yıl önce

mevcut durumda hedefinin 95+ olması lazım asıl sorun kontenjanlar ve mülakat bunlar çözülmeden KPSS hazırlanmak dereleri denizleri kurutmak gibi bir şey

bayan sahrazen
Aday Memur
16 Eylül 2019 14:40

Önerebileceğiniz bir yayın var mı ?

philosophia35.
Aday Memur
16 Eylül 2019 16:28

Konu anlatım mı , soru çözüm mü ?

bayan sahrazen, 5 yıl önce

Narser
Aday Memur
16 Eylül 2019 17:09

Arkadaşlar Mülakatın kaldırılması ve alımların sadece KPSS üzerinden olup mülakatsız merkezi atamadan yapılması için Cimer Üzerinden dilekçe yazalım lütfen ..

Yoksa alımlar KPSS siz ve mülakat ile olduğundan sınava senelerce çalışan arkadaşların hakkı yenmektedir. Duyarsız kalmayalım buna!!!!!!!!!!!!!

Narser
Aday Memur
16 Eylül 2019 17:14

Arkadaşlar Mülakatın kaldırılması ve alımların sadece KPSS üzerinden olup mülakatsız merkezi atamadan yapılması için Cimer Üzerinden dilekçe yazalım lütfen ..

Yoksa alımlar KPSS siz ve mülakat ile olduğundan sınava senelerce çalışan arkadaşların hakkı yenmektedir. Duyarsız kalmayalım buna!!!!!!!!!!!!!

magduradaletci, 5 yıl önce

bayan sahrazen
Aday Memur
16 Eylül 2019 18:09

Konu anlatımı

Bugrahan Beyim
Yasaklı
17 Eylül 2019 08:46

dayi yayinlari öneri̇yorum alimlarin %90 i mülakatli olunca başka türlü memur olamazsin

bayan sahrazen, 5 yıl önce

hasyaren.6
Yasaklı
17 Eylül 2019 21:12

Herkes mülakat,torpil,dayı vb. yazmış yıllardır alımlarda bu tür konuşmalar yapılıyor.Kulak tıkayıp iyi puan alıp her şeye gögüs germeliyiz Allah çalışanın hakkını eninde sonunda verir.Dershanelerde,evde hazırlık yapan herkese kolaylıklar dilerim.

mesuttkt06, 5 yıl önce

Benim çevremdeki birçok kişi önlisans için Kuzey Akademiyi tercih etmiş.Ders saatlerini çok çok yeterli bulmuşlar 500 saat gibi bir duyum aldım.Birebir görüşerek ders başlangıçları,yayın,Hoca vb..sırun bence..

damlaberen57
Yasaklı
18 Eylül 2019 21:12

Geçmiş dönemlerde bende Kuzey Akademiye gitmiştim,Hocalarımız,yayınları,kamp,etüt,öğretici matematik kitapları vb..çok mükemmeldi,tavsiye edebileceğim nadir bir dershane.Yazıllan herkese hayırlı olsun dershanesi.

poyrazadaliii, 5 yıl önce

Kardeşimi dershaneye yazdırdım:) Disiplinli duruşu,ders saatlerinin 500 saat olması(200 saat hazırlık verilmesi) çok önemliydi tabi.ben kardeşimin 90 ve üstü puan alacağını güveniyorum,her gün 3 saat çalışsın ama verimli inanın yeter.Birçok dershaneyi gezdik ve ders saati en fazla olan kurum Kuzey Akademiydi,güvenimiz tam şükür.

philosophia35.
Aday Memur
19 Eylül 2019 09:02

Dershaneye başlayan arkadaşlar var mı fiyatlar nedir ?

Narser
Aday Memur
19 Eylül 2019 15:45

Kpss ye hazırlanacak arkadaşlar. İlgili kurumlara ve Bakanlıklara (Cimer üzerinden ) alımların sadece KPSS sınavı puanı baz alınarak yapılması konusunda dilekçe yazın!!!!

Görüyorsunuz ki alımlar artık KPSS olmadan yapılıyor!!

Gzmdmr001
Aday Memur
21 Eylül 2019 11:09

konu anlatımı yayın önerebilir misiniz? PEGEM diyorlar çalışan var mıdır?

mesuttkt06
Yasaklı
21 Eylül 2019 22:32

Ankara Kuzey Akademiye kardeşimi yazdırdım ve bu konuda çok duyarlıyım) Size desteğimi sonuna kadar sürdüreceğim.Kpss için gece gündüz emek vermek , iyi puan almak hiç kolay bir süreç değil.

Narser, 5 yıl önce

Kpss ye hazırlanacak arkadaşlar. İlgili kurumlara ve Bakanlıklara (Cimer üzerinden ) alımların sadece KPSS sınavı puanı baz alınarak yapılması konusunda dilekçe yazın!!!!

Görüyorsunuz ki alımlar artık KPSS olmadan yapılıyor!!

mesuttkt06
Yasaklı
21 Eylül 2019 22:36

İyi ve kaliteli dershaneler 2000-2500 tl altı değil.Çok kalabalık ucuz,sıradan yayın veren,Hocalar vb..1500 tl ....Çift yıl ve geleceğimiz düşünülürse işimizi şansa atmamalıyız derim:)

philosophia35., 5 yıl önce

Dershaneye başlayan arkadaşlar var mı fiyatlar nedir ?

selenophile
Aday Memur
25 Eylül 2019 15:28

Herkese Merhaba, 2020 Önlisans KPSS'ye hazırlanıyorum. Aynı zamanda bir kamu kurumunda çalışıyorum h

philosophia35.
Aday Memur
25 Eylül 2019 16:43

merhaba hangi kurumda hangi pozisyonda çalışıyorsunuz

selenophile, 5 yıl önce

Herkese Merhaba, 2020 Önlisans KPSS'ye hazırlanıyorum. Aynı zamanda bir kamu kurumunda çalışıyorum h

Toplam 192 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi