Editörler : alex 10
«26272829303132333435363738

alex 10
Editor
14 Ekim 2020 14:39

Euroleague yönetimi takımda koronavirüs vakaları nedeniyle hem Baskonia hemde Valencia maçına çıkamayan Zenit'i her iki karşılaşmada da hükmen 20-0 mağlup ilan etti..

Oysa sezonada iyi başlamışlardı..

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
16 Ekim 2020 23:02

Nerdeyse 40 yaşına yaklaştık Fenerbahçe benim en büyük aşkım bugün izlediğim Fenerbahçe ilk yarı olağanüstü takır takır oynuyor Bayern içeri giremiyor 20 sayı fark atıyoruz keyif aldık maçtan izlemeye devam ettim bunun başka açıklaması yok bu maçta olanlar normal olaylar değil jarel eddie isminde bir oyuncu tam 20 dakika süre aldı yaaa adam o kadar hata yaptı ki dünya küfür ettim Lorenzo brown yaaa arkadaş böyle oyuncu bu takımda oynamaz Ali Muhammed bitmiş saçmalıyor resmen maçı sattılar kaç kere hücum faul oldu kaç saçma üçlük üç kişinin arasına topatmalar mantıksız hücum varyasyonları teknik adam nasıl izliyor maçı obra olsa böyle olmazdı Fenerbahçe kaybetti 5 fark yedi ben takımımdan nefret ettim bugün midem bulandı

alex 10
Editor
16 Ekim 2020 23:22

İlk yarı dalga geçtiğimiz takım 2.yarı bizimle daha beter dalga geçti..

Böyle maç kaybedilmez..

Bugün CSKA da Alba Berlin'e kaybetti.. Bu sene çok süprizler olacak kabul ama böylede acı çektirerek değil..

Çok yazık oldu..

g.a.k.k.o.s23, 4 yıl önce

Nerdeyse 40 yaşına yaklaştık Fenerbahçe benim en büyük aşkım bugün izlediğim Fenerbahçe ilk yarı olağanüstü takır takır oynuyor Bayern içeri giremiyor 20 sayı fark atıyoruz keyif aldık maçtan izlemeye devam ettim bunun başka açıklaması yok bu maçta olanlar normal olaylar değil jarel eddie isminde bir oyuncu tam 20 dakika süre aldı yaaa adam o kadar hata yaptı ki dünya küfür ettim Lorenzo brown yaaa arkadaş böyle oyuncu bu takımda oynamaz Ali Muhammed bitmiş saçmalıyor resmen maçı sattılar kaç kere hücum faul oldu kaç saçma üçlük üç kişinin arasına topatmalar mantıksız hücum varyasyonları teknik adam nasıl izliyor maçı obra olsa böyle olmazdı Fenerbahçe kaybetti 5 fark yedi ben takımımdan nefret ettim bugün midem bulandı

alex 10
Editor
16 Ekim 2020 23:53

İlk 4 haftaya;

R.Madrid ve A.Efes 1 galibiyet 3 mağlubiyet,

CSKA ve Fenerbahçe 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile başladı..

Çok enteresan bir sezon olacak..

Zalgiris 4de 4 ile başladı, sezonun flaş takımı olabilirler..

ice.man
Kapalı
17 Ekim 2020 00:34

Bu sezon bitmez...

g.a.k.k.o.s23
Yasaklı
17 Ekim 2020 03:22

Bugün izlediğim Fenerbahçe tüm umudumu yitirmeme neden oldu basketboldan soğudum inanın

alex 10
Editor
22 Ekim 2020 00:19

A.Efes'in Asvel maçı ertelendi..

Fenerbahçe bu akşam Pana deplasmanında..

alex 10
Editor
30 Ekim 2020 00:14

Maccabi: 65

Fenerbahçe: 75

Tebrikler Fenerbahçem..

Teşekkürler Ali Muhammed..

;)

alex 10
Editor
28 Ocak 2021 22:00

Nerdeyse havlu attığımız sezonda son 8 maçın tamamını alıp yarışa dahil olmak büyük iş gerçekten..

Vesely akıllara zarar oynuyor, De Colo küllerinden doğdu..

Sezon asıl şimdi başladı..

hopali
Başbakan Müsteşarı
29 Ocak 2021 15:00

Takımlarımız Geç Toparlandı Ama İyi Geliyorlar. Önemli Olan Sonunu İyi Getirmek. Bir Bakıma Avantaj.

Anadolu Efesin Maçı Ertelenmesi Kötü Oldu. Maccabi Fener ile Oynayıp Efes ile Oynayamadı. Maç İsraildeydi. İsrail Kendi Uçak Firması Dışında Uçak Kabul Etmiyor. Doğrudan Uçuş Yok. Başka Ülkede veya İstanbul'da Oynanabilirdi. Maccab de Yolculuk Yapmamış Olurdu. Onlar Önce Atina'ya Uçup Oradan İsrail'e Gittiler. Eurolig Yönetimi Sınıfta Kaldı.

hopali
Başbakan Müsteşarı
05 Şubat 2021 00:36

Dayan Efes

alex 10
Editor
05 Şubat 2021 12:34

herkes herkesi yeniyor ;)

tebrikler A.Efes..

hopali, 3 yıl önce

Dayan Efes

ice.man
Kapalı
03 Mart 2021 13:50

Gelecek sene şu yarışmayı yeniden yapalım.böyle hiç zevkli olmuyor eurolig maçları :)

Bu arada real madrid ligin dibindeki khimkiye yenildi ve 4.lük için herkes ortak.. muazzam bir yarış var.. fenerbahçenin olmasını isteriz ama fikstürümüz zor gibi.. gerçi tepedekiler de hep birbiriyle oynayacak.. daha çok sular akar köprünün altından. zenit ve bayern münih gerilere düşseydi iyiydi.

hopali
Başbakan Müsteşarı
03 Mart 2021 18:35

Efes Çok Formda. Bu Akşam Fener Doğrudan Üstle Oynuyor. Önemli Maç. Çeyrek Finale Formda Giren İşi Götürür.

ice.man, 3 yıl önce

Gelecek sene şu yarışmayı yeniden yapalım.böyle hiç zevkli olmuyor eurolig maçları :)

Bu arada real madrid ligin dibindeki khimkiye yenildi ve 4.lük için herkes ortak.. muazzam bir yarış var.. fenerbahçenin olmasını isteriz ama fikstürümüz zor gibi.. gerçi tepedekiler de hep birbiriyle oynayacak.. daha çok sular akar köprünün altından. zenit ve bayern münih gerilere düşseydi iyiydi.

alex 10
Editor
07 Mart 2021 00:54

Milano ve Asvel deplasmanlarından 48 saatte 2 galibiyet almak çok büyük bir iş.. Takım çok iyi..

A.Efes CSKA yı sahadan sildi.

İlk 8 e 2 takımımızda girdi artık.

İlk 4 ü zorlayacağız..

alex 10
Editor
20 Nisan 2021 12:38

Play-Off serisi bugün başlıyor..

A.Efes R.Madrid'i ağırlıyor..

Fenerbahçe yarın CSKA deplasmanında..

alex 10
Editor
24 Nisan 2021 00:35

A.Efes 2-0 ile avantajı kaptı. Seri şimdi Madrid'e taşınıyor ama bu Efes ilk maçta Real'in fişini çeker..

Fenerbahçe ise CSKA karşısında her iki maçtada çok iyi mücadele etti. Vesely'nin eksikliği rakip için büyük piyangoydu. Bunu maçları izleyince daha iyi anlıyorsun.. Cska Fenerbahçe'nin ölüsünden bile korkuyor. Hocamız bile yoktu maçlarda ama bu onları yinede çok rahatlatmamış..

Vesely İstanbul da oynayacak gibi duruyor.. 2-0 dan bu seri dönerse kimse şaşırmasın..

Diğer maçlarda Zenit Barçaya kabusu yaşatıyor.

İlk maçı yendiler. İkinci maçı uzatmaya götürüp kaybettiler..

Lider elenme tehlikesi ile karşı karşıya. Seri 1-1 ve şimdi Rusya'da maçlar..

Milano ilk maçta son saniyede müthiş bir dokunuş yada tamamlama basketiyle Bayerni yenmişti. Şimdide 2-0 yaptılar.. Datome kazansın, gönlümüz ondan yana..;)

alex 10, 3 yıl önce

Play-Off serisi bugün başlıyor..

A.Efes R.Madrid'i ağırlıyor..

Fenerbahçe yarın CSKA deplasmanında..

ismailcan10
Aday Memur
26 Nisan 2021 10:43

Basketbol da futbol kadar güzel bir spor bence

hopali
Başbakan Müsteşarı
27 Nisan 2021 09:43

Basketbol Oyuncuları Futbol Oyuncularına Göre Daha Donanımlı ve Elit İnsanlar. Basketbol Daha Kaliteli Bir Spor Ancak Özellikle Türkiye'de Futbola Farklı Bir Bakış Var. Arabesk Yaşam Tarzını Yansıtıyor Futbol. Kalitesinden Dolayı İzlenmiyor. Acılarından ve Anlık Mutluluklardan İzleniyor. Halkımızı Basketbol ve Voleybol İzlemeye ve Oynamaya Davet Ediyorum. Alternatif Sporlara da Bakmak ve Denemek Lazım.

ismailcan10, 3 yıl önce

Basketbol da futbol kadar güzel bir spor bence

ismailcan10
Aday Memur
28 Nisan 2021 11:50

Çok değerli bir organizasyon ama euroleuguede için aynı görüşte değilim

Toplam 747 mesaj
«26272829303132333435363738

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi