Editörler : Pangaea

harita94
Genel Müdür
12 Mayıs 2019 11:17

Arkadaşım yaşın kaç senin? Koskoca adamım niye yalan söyleyeyim? Senin atanman veya atanmaman beni ne uzatır ne kısaltır.adamla 2 gün önce telefonda konuştum böyle söyledi.iyilikte yaramıyor bu platformdakilere.

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
12 Mayıs 2019 11:32

Evet bu 91-92 puanlilar davamiza , amacimiza ihanet ediyorllar. (katilan ark tenzih ederek), ama goreceklerki en büyük yok oluş onlarda olacak.Bu atama atanamazlarsa ki atanamicaklar seneye aralıkta bile atansalar guvenlik sorustrmasi vb derken 1 yildan fazla beklicekler.92 puanlı iki kadin arkadas var bütün mulakatlara basvurmus.ama calismakarda yok günü geldiginde ifsa edecegim.
Cirakmiskin, 5 yıl önce

Ozellikle 91 92 puan bandinda olan arkadaslar bu isi sans oyunu olarak goruyo maalesef bu kadar pasif olmalarini anlamiyorum bi isin ucundan da biz tutalim demiyolar. O puanlar cop olunca akillari baslarina gelir ama is isten gecmez insallah o zamanda

12 Mayıs 2019 13:09

Beyler tartismayalim herkes isimize bakalım. Şu almiycak bu alcak diye bir sey yok türkiye burasi her şey degisebilir almiycak dediginiz bir kurum yarin ilana cikabilir veya almasi gereken bir kurum almayabilir. Bu yüzden alabilecek tum kurumlarla iletisime gecmeliyiz yuzyuze ve sosyal medyadan iletisime gecmeleyiz. 85 üstü herkes elini tasin altina sokmali

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
12 Mayıs 2019 13:20

Sorunda ordaya hocam. 85 puanli kimse gelmiyor 85-89 puan arasi 10 kisiyi gecmez.89-90 puan arasi 30 kisi vardir 90arti 20 kisi anca.Getirelim bunlarida mucadelrmize katalim drmekle olmaz durumun vehametini, ve kotiye gidrn bir yol oldugunu anlatmazswniz kimse gelmez.89-90 puan arasindaki arkadaslari kutluyorum bu amaca hizmet edip cansuyu veren arkadaslsrin cogi onlar.94 puanli olup atanmayan 20 kisi var.Bak bunlar tercihr yonelcek. ve atancak
İnşaatmühendisi67, 5 yıl önce

Beyler tartismayalim herkes isimize bakalım. Şu almiycak bu alcak diye bir sey yok türkiye burasi her şey degisebilir almiycak dediginiz bir kurum yarin ilana cikabilir veya almasi gereken bir kurum almayabilir. Bu yüzden alabilecek tum kurumlarla iletisime gecmeliyiz yuzyuze ve sosyal medyadan iletisime gecmeleyiz. 85 üstü herkes elini tasin altina sokmali

12 Mayıs 2019 14:25

Bu 91 92 puan bandinda olan arkadaslarin cogunun hali hazirda kamuda calisanlar oldugunu sehir degirtirmek icin sinava girmis olursa degistirim olmazsa ne kadar kadro acilip acilmadigi beni ilgilendirmez modunda takilanlar bi kisminn da kendi sehirlerinin belediyelerine atandigini dusunuyorum diger turlu bu kadar az olmamali destekleyen sayisi

Heybetlimühendis, 5 yıl önce
Sorunda ordaya hocam. 85 puanli kimse gelmiyor 85-89 puan arasi 10 kisiyi gecmez.89-90 puan arasi 30 kisi vardir 90arti 20 kisi anca.Getirelim bunlarida mucadelrmize katalim drmekle olmaz durumun vehametini, ve kotiye gidrn bir yol oldugunu anlatmazswniz kimse gelmez.89-90 puan arasindaki arkadaslari kutluyorum bu amaca hizmet edip cansuyu veren arkadaslsrin cogi onlar.94 puanli olup atanmayan 20 kisi var.Bak bunlar tercihr yonelcek. ve atancak

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
12 Mayıs 2019 16:01

Hocam 92 puanlı 8-10 kisiyi analiz ettim ne biri kamuda çalışıyor ne de baska bise hepsi issizler .Akillari sira 89-90 puanlilar calisma yapsin biz de ekmeğini yiyelim derdindeler.Bu gurup ya atansin gitsin.Ya da daha fazla zarar vermesin bizim gibi emek vererrn insanlara.Sinsilik pesindeler anlicaginiz.Biz daha bir daha fazla katilimli bir mucadele dedikce bunlar istismarla emek sömürüsu yapiyor.Su an insaat muhendisi grubu küçükse bunlarin zararlarindan dolayidir.91 puana kadar 350 kisi var.
Cirakmiskin, 5 yıl önce

Bu 91 92 puan bandinda olan arkadaslarin cogunun hali hazirda kamuda calisanlar oldugunu sehir degirtirmek icin sinava girmis olursa degistirim olmazsa ne kadar kadro acilip acilmadigi beni ilgilendirmez modunda takilanlar bi kisminn da kendi sehirlerinin belediyelerine atandigini dusunuyorum diger turlu bu kadar az olmamali destekleyen sayisi

12 Mayıs 2019 17:06

Yapcak bir sey yok farkindaligi olan calisir olmayanlara da anlatilir durumun vehameti. Biraz daha cogalirsak sonuc alacagimiza inaniyorum. Burda bile çok yazilan konular kısmına bir yazımız cikmis bu bile bir sey ister + koyun ister fikirlerinizi belirtin bu siteyi okuyup bilinclenen de bir suru meslektasimizin olduguna eminim

12 Mayıs 2019 17:08

Temmuz alimndaki sayi belli olsun da gorcem ben o arkadaslari tek tek damlarlar buraya kadro isteyelim diye :)

Hocam 92 puanlı 8-10 kisiyi analiz ettim ne biri kamuda çalışıyor ne de baska bise hepsi issizler .Akillari sira 89-90 puanlilar calisma yapsin biz de ekmeğini yiyelim derdindeler.Bu gurup ya atansin gitsin.Ya da daha fazla zarar vermesin bizim gibi emek vererrn insanlara.Sinsilik pesindeler anlicaginiz.Biz daha bir daha fazla katilimli bir mucadele dedikce bunlar istismarla emek sömürüsu yapiyor.Su an insaat muhendisi grubu küçükse bunlarin zararlarindan dolayidir.91 puana kadar 350 kisi var.

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
12 Mayıs 2019 18:30

O zaman nasil kadro isticekler bir kacinin instagram profili ve twiter profilide vardi, issizler hocam.Bizim bunlari konuşmamız büyük bir utanç ama bizde eli vicdaninda insanlarla kazanacağız.1500 inşaat mühendisine kamuda yer acamazsak bizlere de yazıklar olsun hocam.Iki yilda 30 bin mezuna iki yilda 1500 kamu istihdami dusunebiliyormusunuz istegimizin milimikron boyutlarini.
Cirakmiskin, 5 yıl önce

Temmuz alimndaki sayi belli olsun da gorcem ben o arkadaslari tek tek damlarlar buraya kadro isteyelim diye :)

12 Mayıs 2019 19:10

+

O zaman nasil kadro isticekler bir kacinin instagram profili ve twiter profilide vardi, issizler hocam.Bizim bunlari konuşmamız büyük bir utanç ama bizde eli vicdaninda insanlarla kazanacağız.1500 inşaat mühendisine kamuda yer acamazsak bizlere de yazıklar olsun hocam.Iki yilda 30 bin mezuna iki yilda 1500 kamu istihdami dusunebiliyormusunuz istegimizin milimikron boyutlarini.
12 Mayıs 2019 23:30

Kurumlarin gelirlerine personel maas giderlerine falan bakinca alacaklari 300 er 500er insaat muhendisinin yillik maliyeti devede kulak kaliyo. Ortada ihtiyac da var kesinlikle hala niye alim yapmiyolar anlamak mumkun degil hic bi gerekce de yok

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
12 Mayıs 2019 23:44

Hocam kurumlari disaridan kpss siz dilduyorlar ve kurum ihtiyaci oldugunda bunlar devreye giriyor.Herkesin sahit oldugu olay vardir!!
Cirakmiskin, 5 yıl önce

Kurumlarin gelirlerine personel maas giderlerine falan bakinca alacaklari 300 er 500er insaat muhendisinin yillik maliyeti devede kulak kaliyo. Ortada ihtiyac da var kesinlikle hala niye alim yapmiyolar anlamak mumkun degil hic bi gerekce de yok

rasitcelik
Kapalı
13 Mayıs 2019 00:54

dışardan doldurdukları herifler babalarının oğlu değil. umarım bu hatalarından bir an önce vazgeçerler diyecem de bu sefer wishful thinking oluyor. illa show habere çıkaracaklar adamı :)

13 Mayıs 2019 07:41

Kendimizi üzmeyelim çok çalışırsak elbet ilan çıkacak

13 Mayıs 2019 18:30

Bu yil insaat muhendisleri icin ya tamam ya devam yilidir. Kadrolar icin hak arama mucadelesini kendi beka sorunumuz olarak gorup herkesn bu mucadeleye destegi lazim

14 Mayıs 2019 00:27

+

Cirakmiskin, 5 yıl önce

Bu yil insaat muhendisleri icin ya tamam ya devam yilidir. Kadrolar icin hak arama mucadelesini kendi beka sorunumuz olarak gorup herkesn bu mucadeleye destegi lazim

Mhnds.ins
Yasaklı
14 Mayıs 2019 02:10

++++
Cirakmiskin, 5 yıl önce

14 Mayıs 2019 20:50

+

İnşmühsly
Aday Memur
15 Mayıs 2019 01:00

Bütün meslektaşlarım inşallah hakettiği yere gelir ben dahil , herkese başarılar diliyorum bol kadrolu bi atama dönemi olur umarım

inşaatcı0101
Aday Memur
15 Mayıs 2019 04:05

.

Toplam 222 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi