Editörler : swat3410E.Kayı Han
07 Temmuz 2022 18:43

15 Yıl Önce Ameliyat Oldum Epikriz

Arkadaşlar merhaba. Ben yaklaşık 15-16 yıl önce apandisit ameliyatı geçirdim. Ön sağlık formunda apandisit ameliyatı geçirdiğimi yazdım. POMEM; sağlık formunda neye "evet" dediysen onun hakkında Epikriz raporu istiyor. Çok eski olduğu için doktorumu da hatırlamıyorum. Ameliyat oldugum hastanede kapatıldı. Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? Epikriz raporunu nasıl temin edebilirim veya yerine kullanabileceğim herhangi bir doküman var mıdır?

Turjela
Şef
07 Temmuz 2022 22:09

Benim bir önerim var: Devlet hastanesine gidip danışmaya vs. bu epikriz raporunu nasıl temin edebileceğini sor. Eğer sadece tedavi olduğunuz hastaneden alabilirsiniz derlerse, kazandığın okulu arayıp durumunu anlat.

Usrbcic
Aday Memur
08 Temmuz 2022 03:11

Kardesim yonetmelikte acikca ifade edilmis apandist ameliyati engel degil seni bu sartlar altinda elemezler rahat ol eger bu kesin olsaydi her okul bu karari alirdi, yalnizca bir okulda gordum bunu (sivas pomem) okulda guzelce ifade et kendini durumunu vs sorun olacagini zannetmiyorum

Robocop16
Aday Memur
11 Temmuz 2022 02:57

Kardeşim önceki dönem mezunlarindanım bir arkadasim okuldayken seninle aynı durumdaydı, sağlıkta sorun çıkmadı fakat akademi sonraki aylarda epikriz raporu istedi, ameliyatı 12 yıl önce olmuştu o da hastaneyi arayıp durumu anlatıp arşivdeki evrakların kopyasını göndermelerini istedi bu şekilde işi çözmüştü, hastane kapandiysa nasıl olur bilmiyorum

Lokman053
Aday Memur
11 Temmuz 2022 16:08

Arkadaşlar çok teşekkür ederim önerileriniz ve yardımcı olmaya çalıştığınız için. Ameliyat olduğum hastane Devlet hastanesiydi (Şu an KYK).Devlet Hastanesi'ne gittim ve çok eski raporları yaklaşık 1 saat inceledikten sonra Epikriz raporuma ulaştım.

Kcygtt
Aday Memur
12 Ağustos 2022 00:32

iyi akşamlar bende ön sağlık formunda işaretledim apandisit ameliyatı diye bendende istediler epikriz raporunu. Benim ameliyat açık ameliyattı yani ameliyat izi var. Sizin son durum nedir sorun oldu mu sağlık daireden geri döndü mü rapor?

Kcygtt
Aday Memur
12 Ağustos 2022 00:35

Sizinde 28.dönem galiba daha raporların sonucu gelmemiş olabilir. Ben yönetmelikte apandisit ameliyatının engel olmadığını göremiyorum size zahmet yazabilir misiniz?

Kcygtt
Aday Memur
12 Ağustos 2022 01:43

Merhaba arkadaşlar. Pomem ön sağlık bilgi formunda ameliyat Kısmına klasik( açık) apandisit ameliyatı olduğum için evet işaretledim. Sağlık raporumda gitmeden önce sağlık daire epikriz raporu isteyeceği için onu istediler benden bende buldum. Fakat yönetmelikte apandisitin engel olmadığına dair yazıyı bulamıyorum. Ben açık apandisit ameliyatı olmuştum. Raporum olumsuz olarak geri döner mi bilgisi olan acil yazabilir mi?

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi