Editörler : swat3410

Kapalı
21 Eylül 2019 07:57

Araştırma Merkezine Atananlar
Araştırma merkezine iade atananlar komisyona müracaat ettiklerinde 7075 sayılı kanunun 10. maddesine Ek-A fıkrası eklenmemişti Atatnan polisler silah ve emniyet kartlarından mahrum olacak atama tebliğinden sonra dava açan varmı 7075 sayılı kanunun bir başka maddesinde komisyon kararı ile Kabul kararı verilenler eski haline döndürülür diyor ne yapılmalı bilgisi olan paylaşabilir mi bana göre bu ikinci ihraç gibi çevreye nasıl izah edilecek yönetmeliğin iptali istenebilir mi Emniyet hizmetleri sınıfında aynı haklarla çalışılabilir neden böyle ayrı uydurma kadro tahsis edildi yönetmelikte "bir şekilde boşalan kadro iptal edilir" deniyor bu sadece bize tahsis edilen bir kadro devletin ihtiyacı olmayan kadro mu (lütfen küfür hakaret içermesin fikrine katilmasakta saygı duymaliyiz)

Ado104
Genel Müdür
21 Eylül 2019 08:31

Abi bence akışına bırak. Şu aklıma yatmıyor başlayan askerler var deniyor lakin hiç bir platformda isyanlarını görmüyoruz. Bir tanesi demi yazmaz durumunu...

serhoşum
Kapalı
21 Eylül 2019 08:40

iyi de kardeşim bunca yıl hizmet ettik bu teşkilata ve devlete ihanet etmedik bunu mahkeme komisyon ve diğer araştırmalarla tescil edildi şimdi "her hangi bir şekilde boşalan kadro iptal edilmiş sayılır" diye hüküm çok incitici
Ado104, 5 yıl önce

Abi bence akışına bırak. Şu aklıma yatmıyor başlayan askerler var deniyor lakin hiç bir platformda isyanlarını görmüyoruz. Bir tanesi demi yazmaz durumunu...

atilla mete kutluk
Aday Memur
21 Eylül 2019 12:41

Bence rahat durun

milnesium
Yasaklı
21 Eylül 2019 14:49

arastırma merkezine atanan arkadaslar ile bilgi paylaşımı yapmak için vatsap grubu kurduk.0553 399 8110

serhoşum
Kapalı
21 Eylül 2019 15:14

durmazsak nolur aga de hele derdini
atilla mete kutluk, 5 yıl önce

Bence rahat durun

atilla mete kutluk
Aday Memur
21 Eylül 2019 16:07

Rahat durun araştırma merkezi polislik ten iyidir atanmaya şükredin

serhoşum
Kapalı
21 Eylül 2019 17:22

neyine şükretcekmisiz ki lütuf istemiyoruz suçluysam neden iade edildim sucsuzsam aslı görevimi neden dönemiyorum böyle bir saçmalığa şükür edilirmi

serhoşum
Kapalı
21 Eylül 2019 17:23

sen et dur aga ben etmiyorum etmeyecem de

atilla mete kutluk
Aday Memur
21 Eylül 2019 20:00

Etme bakalım. Bir sürü insan ihraç olmuş sen atandın beğenmiyorsun polislik te ne var anlamadım

Nedim çınar
Aday Memur
21 Eylül 2019 20:32

Atilla mete polis olsan böyle konuşmazsın iadei itibar nedir biliyor musun

Nedim çınar
Aday Memur
21 Eylül 2019 20:33

Serhoşum bende size diğer sayfada sormuştum malesef hiç bilgim yok benimde

serhoşum
Kapalı
21 Eylül 2019 20:36

polis olmadığın için bilmiyorsun arkadaşım istifa etsem sorun yok ama böyle uyduruk şekilde ikinci kez ihraç edilmek hazmedilemez

Etme bakalım. Bir sürü insan ihraç olmuş sen atandın beğenmiyorsun polislik te ne var anlamadım

serhoşum
Kapalı
21 Eylül 2019 20:43

suçlu olana feto itinin kicinda gezen zibidiler ve diğer tarikat itleri ile irtibatı olupta kamuda görev alanlara beter olsun ama bu feto iti ve diğer tarikatlarla hiç bir bağı ilişkisi olmayan kurum idarecilerinin gazabına veya iftiraya uğramış masumların Tanrı yardımcısı olsun Adalet sadece masumun aklanması için değil suçlunun cezalandırılması içinde şarttır haksız yere ihraç olup dönemeyen masumların feryadini duymayan nasıl insan olur

Reco54
Şube Müdürü
22 Eylül 2019 13:34

komisyondan kabul alip arastirma merkezine atanmayi en son calisip ihrac olunan ildeki görus belirledigini dusunuyorum. geri dönen 3 arkadas subat mart aylarinda kabul almisti. 2 arkadas en son ihrac olunan ayni yerlerde goreve baslarken 1 arkadas farkli bir ile atamasi yapilip gorevlerine basladi. o zamanlar arastirma merkezi yonetmenligi emniyette uygulanmaya baslasaydi. farkli bir ile atanan arkadas arastirma merkezine verilirdi.

serhoşum
Kapalı
22 Eylül 2019 18:18

kesinlikle Arastirma merkezine atananlara bu pisliği en son çalıştığımız birimler yapıyor yoksa iç işleri bakanlığı veya EGM benim hakkımda nasıl olumsuz bilgi verir 7075 sayılı kanuna 2018 de eene. 10 A Ek madde hukuka aykırı ve dolayısıyla 2019 Mayıs ayında çıkarılan yönetmelik te Hukuksuz ve araştırma merkezi bizler için .eslekten ihraç anlı taşıyor SUCLU İSEM NEDEN OHAL KOMİSYONU KARARİ İLE İSİME İADE ESİLDİM YOK SUCSUZ İSEM ASLİ İŞİME NEDEN DÖNEMİYORUM BUNU HERGUN DEVLET BUYUKLERİNE TWİTTERDEN EN AZ İKİŞER SEFER GÖNDERİYORUM bu atama kabul edilebilir bir durum değil resmen ikinci kez İHRAÇ OLAYİNİ YASİYORUZ TENLİGAT YAPİADİ NE ZAMAN YAPİLACAGİ DA MEÇHUL HUKUK YOK SAYİLİYOR KESKE HİC İADE WTMESELERDİ BU İKİNCİ YİKİMİ YASAMAZDİK YAZİKLAR OLSUN
Reco54, 5 yıl önce
komisyondan kabul alip arastirma merkezine atanmayi en son calisip ihrac olunan ildeki görus belirledigini dusunuyorum. geri dönen 3 arkadas subat mart aylarinda kabul almisti. 2 arkadas en son ihrac olunan ayni yerlerde goreve baslarken 1 arkadas farkli bir ile atamasi yapilip gorevlerine basladi. o zamanlar arastirma merkezi yonetmenligi emniyette uygulanmaya baslasaydi. farkli bir ile atanan arkadas arastirma merkezine verilirdi.

kamuka
Memur
22 Eylül 2019 18:41

çok doğru. bir insan ya masumdur yada suçlu. suçsuz bulmuşsunki iade etmişsin. adamı iade edip sonrada başka bir iş uydurmak nedir? sanki akıllarınca bir oran belirlemişler bu %1 fetocu tekrar memur olsun ama polis olmasın gibi bir saçmalık çıkıyor ortaya.

serhoşum, 5 yıl önce
kesinlikle Arastirma merkezine atananlara bu pisliği en son çalıştığımız birimler yapıyor yoksa iç işleri bakanlığı veya EGM benim hakkımda nasıl olumsuz bilgi verir 7075 sayılı kanuna 2018 de eene. 10 A Ek madde hukuka aykırı ve dolayısıyla 2019 Mayıs ayında çıkarılan yönetmelik te Hukuksuz ve araştırma merkezi bizler için .eslekten ihraç anlı taşıyor SUCLU İSEM NEDEN OHAL KOMİSYONU KARARİ İLE İSİME İADE ESİLDİM YOK SUCSUZ İSEM ASLİ İŞİME NEDEN DÖNEMİYORUM BUNU HERGUN DEVLET BUYUKLERİNE TWİTTERDEN EN AZ İKİŞER SEFER GÖNDERİYORUM bu atama kabul edilebilir bir durum değil resmen ikinci kez İHRAÇ OLAYİNİ YASİYORUZ TENLİGAT YAPİADİ NE ZAMAN YAPİLACAGİ DA MEÇHUL HUKUK YOK SAYİLİYOR KESKE HİC İADE WTMESELERDİ BU İKİNCİ YİKİMİ YASAMAZDİK YAZİKLAR OLSUN

milnesium
Yasaklı
24 Eylül 2019 18:36

arastırma merkezine atanan arkadaslar bilgi paylaşımı için vatsap grubu kurduk.0553 399 8110

yarnlarumutolsun
Aday Memur
02 Aralık 2019 00:00

reco 54 ben mesleğe girdiğim günden ihraç olduğum güne kadar van ilinde çalıştım 6 yıl eğer gerçekten düşündüğün gibi son ildeki kanaat etkili ise araştırma merkezine atanmaya yazıklar olsun toplam 6 yıl boyunca sadece 60 gün senelik izine çıkabildim depreminden hendek olaylarına kadar görevdeydim izinleri ya kışın ya da sakin dönemlerde kullandım 18 ay toma da 18 ay karakolda 36 ay bomba imhada çalıştım uzman değilim ama her pakette her olayda ekip şöförlüğü yaptın kaç şehit cenazesi omuzladım hatırlamıyorum bile hiç bir bayram sabahı evde yoktum madem en son çalıştığım kadrodan kanaat istiyorlar benim hakkımda merkeze atanmamı sağlayan yorumları yapan herkes için tüm haklarım haram olsun.dediğiniz gibi 3 yıldır vatan haini diyorlardı komisyondan kabul aldığımıza bile sevinemeden kusurlu damgasını vurdular.

araştırma merkezi yönetmeiğinde de dediği gibi eski birimlerinde çalışmaları bakanlık tarafından riskli görülenler. şimdi bizi fetönün teşhir vitrini gibi sergileyecekler. hala iddaa ediyorum bir nebze lekem varsa Allah canımı alsın

aaa dersen ki aga sen fetöcü değilsin ama muhalefetsin derlerse haklılar derim bu sebeple olduysa yapacak bişey yok

şimdi toplam 186 kişi merkezde olacak bu 186 kişin

n ortak noktası bizi aydınlatacaktır ancak malesef hiç kimse iletişim kurmuyor çok ayrıyız çok daha neden korkuyor millet

vallah iş yok güç yok ama sonuna kadar her platformda söylerim benim eşimin 3 çocugumun yıllarını çaldılar annemi kaybettim toprağına sarıldım bir gram hakkım varsa haram zıkkım olsun

Reco54, 5 yıl önce

Recon1370
Şef
02 Aralık 2019 20:14

maşallah, yalvar yakar haber yaptırıyoruz, 200 tane insandan 3 kişi yorum yapiyor. demek ki millet hayatından memnun. o habere 100 kişi yorum yapsaydı yarın belki herkesin ataması onaylanırdi. belki 1 haftaya başladık. neyse göze batmaya gerek yok, işim var gücüm var ne diye yaziyorsam, suç bende. selametle

Rec2
Aday Memur
05 Aralık 2019 16:16

Arkaşlar Araştırma Merkezine başlayan varmı, işleyişi hakkında bilgi verebilirim?
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi