Editörler : supporters.
15 Haziran 2017 03:38

Çorlu kpss alan dershanesi olarak güncel öneri

Merhabalar arkadaşlar.

2016-2017 dönemi kpss a grubundan Çorlu'da dershaneye gidip memnun kalan arkadaşlar sebepleriyle kısa bilgi verebilir mi? Birde şu alanda (atıyorum bir icra iflas hocası var X kişi çok iyiydi...) hocaları iyi diyebileceğiniz kişilerle paylaşırsanız :) Çok şey istediğim biliyorum ama isteyenin bir yüzü... :)))

alisert59
Aday Memur
24 Ağustos 2017 13:53

gecen sene hedef akademi ye gittim her şeyi ile güzeldi kesinlikle tavsiye ederim

kpssFobia
Şef
28 Ağustos 2017 08:41

Ben de çorluda dershane alıyorum yediiklim ve pegem ile görüştüm

Yediiklimin hocaları ankaradan gelecekmiş ve hocaları sırayla çağıracaklarmış

Yani iktisat hocası gelecek iktisat konuları bitene kadar sadece iktisat anlatılacak o gidince mesela maliye hocası gelecek full maliye anlatılacakmış o yüzden pegem daha mantıklı geldi hedef akademi ile hiç görüşemedim siz görüşürseniz bilgi verir misiniz

keydemir
Aday Memur
29 Ağustos 2017 16:11

Yediiklim

NurettinToprak
Aday Memur
05 Eylül 2017 12:30

Hocalar Kpss A grubunda profesyonel anlamda oturmuş bütün kurumlarda sırasıyla gelir anlatır giderler. Sınava kısa bir süre sonra gelip kısa bir tekrar ve soru çözümleri olur. Bu doğru yanlış tartışılabilir. Ancak böyle yapılmasında ki ana sebep bildiğiniz gibi kpss a demek sonuçta üniversite sonrası. Zaten üniversiteyi bitirmiş dolu dolu bir öğrenciye tutup da orta düzey birinden ders aldırmaya kalkarsanız o grup patlar. Kişi ya prof. olacak yada cidden kendini geliştirmiş, yıllarca bu işi yapmış, sorulan sorulara çatır çatır cvp verebilecek düzeyde olacak. Ebe gübe yaparsa sorulan sorular karşısında üni. mezunu bireyler bu kişiyi ne yazık ki tahtaya yapıştırır. Uzun süre kpss - dgs- aless -lys matematik öğretmenliği yapmış biri olarak diyorum bunu. Acı ama gerçek. İstanbul'da olduğu gibi çok dolu kurumlar var mı yok mu Çorlu'da yıl içinde değerlendirirsiniz. Ben farklı bir seçim yapmış olsam da konu kalsın Çorlu'dan hazırlanacak arkadaşlara faydası olması amacıyla.

kpssFobia, 7 yıl önce

Yani iktisat hocası gelecek iktisat konuları bitene kadar sadece iktisat anlatılacak o gidince mesela maliye hocası gelecek full maliye anlatılacakmış o yüzden pegem daha mantıklı geldi hedef akademi ile hiç görüşemedim siz görüşürseniz bilgi verir misiniz

0606abc
Memur
07 Eylül 2017 15:25

Yorunge akademi ankara da bitti simdi tam kadro corlu da yediiklim adinda devam ediyor. Ayni ekip arkadaslar sakin yediiklime kayit olmayin ayrintili bilgi isteyen forumda yorunge akademi gercekleri adli sayfayi okusun Yorunge bitirdiler simdi sira yediklim adinda insanlari kandirmakta . Yorunge hatadir. Yediklim adinda devam ediyorlar. Sakin dusmeyin ayni hataya Yedikliden geleceginiz icin uzak durun.

0606abc
Memur
07 Eylül 2017 23:09

Yorunge Akademi simdi malum Yediklim bizlerden size gelsin

Dar geldi sana Ankara...

0606abc
Memur
08 Eylül 2017 09:22

Sozde yediklimin sizleri kandirmak icin attigi yalan merak eden o hoca isimlerini tek tek arastirir universitelerden.Hicbiri siyasal fakultesi hocasi degil. Bazilari Akademisyen hic degil. Sadece lisans mezunu hatta olmayanlar var siz hocalari arastirin. Ankara da yorunge kpss nin yaptiklarina bir bakin .Sonra karar verin pisman olmayin. Buarada alan setleri ve gorseller guncel degildir. Eski videolar ve kitaplar kapak ve format degistirip kandirmaya calusyolar. Hic degismiycek bu yorunge ...

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunları girer.

KPSS A Grubuna girenler, KPSS B + YDS sınavlarınada girmek zorundalar.

Ders programı ve saat 150 saat İktisat 190 saat Hukuk 60 saat Maliye 60 saat Muhasebe toplamda 460 saat ders.

Ankara Yörünge Akademi Destekli Hocalar

Bu hocalar Siyasal Fakültesi Akademisyenleri olup 15 yılın üzerinde sınav deneyimi olan ve kendi yayınlarının sahibi hocalardır.

Yörünge Akademi Alan Seti + Görsel Eğitim Videoları + 10 Adet Deneme Sınavı

kpssFobia, 7 yıl önce

BilgeKan88
Aday Memur
08 Eylül 2017 16:47

Yediiklim ile ilgili bende hiç hoş seyler duymadım gecen yılda kursa kayıt alıp kasımda kurs yapmayacagız demişler bazı arkadaşlarım onlar yüzünden zor durumda kaldılar araştırmalarım sonucu en mantıklısı hedef akademi oldu bende oraya kayıt yaptırdım.

Daha önce oraya giden arkadaşlarımla da konuştum gayet memnunlar zaten hedef dışında a grubu yapan pegem akademi(eski ihtiyaç-evren) var orası ile görüştüğümde de kendisinin tek a grubu kursu olduğunu oraya gitmem gerektiğini vs dedi koskoca insanlar yalan söyleyerek kayıt almaya çalışıyorlar hiç yakıştırmadım sayfalarından kursa gidenlere ulaştım onlarda çok güzel konuşmadılar.

kpssFobia, 7 yıl önce

0606abc
Memur
08 Eylül 2017 23:32

Yediiklim yeni kadrosu ankara dan yorunge akademi kadrosudur. Bizler yorungeye gitmistik. Ne iktisat ne maliye hicbir ders tam zamaninda yapilmadi ve bitmedi. Butun dersler eksik kaldi. Iktisat surekli iptaller oldu. Maliyeci konulari anlatamadi. Sistemleri yoktu. Sonuc olarak ankara da tutanamadilar. Bircok insani magdur edip gittiler. Bu yorunge ekibi sistemsizdir. Simdi kendilerini insanlarin tanimadigi bir ilde siyasal hocasi diye inandirmaya calisyolar. Iktisat maliye anayasa hocalari akademisyen bile degildir. Sadece utku hoca akademisyendir. Utku hoca da siyasalda degildir. Baska bir universitededir. Kisaca corlu ve silivrideki arkadaslar sakin bunlara itibar etmeyin ve inanmayin. Ankara yorunge akademiyi forumdan arastirisaniz yillardir insanlari kandiran sadece ticaret amaciyla dolandiran bu tabela kurumu tanirsiniz. Bunlar ankarada ders bulamayip kucuk illerdeki insanlara yutturuz diye kucumseyen bir 13 yillik marka oldugunu sanan tabela kurumudur.

KPSS ANKARA DA TUTUNAMAYAN YORUNGE AKADEMI SIMDI CORLU SILIVRIDE YEDIIKLIM ADINDA INSANLARI KANDIRMAYA CALISYOR SAKIN INANMAYIN.

SIzler Ankara kadrosundan ders almak istiyorsaniz 4t monopol themis bunlar en kaliteli kadrolarin oldugu yerdir. Bunun disindakilerin Ankara da adi bile yoktur. Bu kurumlardaki hoca isimlerine bakin yediklimin yazdiklari tamamen yalandir. Bizler Ankarada kpss a giden bir grup eski yorunge magduru olarak sizlerinde bu hataya dusmemenizi isteriz.

BilgeKan88, 7 yıl önce

Yediiklim ile ilgili bende hiç hoş seyler duymadım gecen yılda kursa kayıt alıp kasımda kurs yapmayacagız demişler bazı arkadaşlarım onlar yüzünden zor durumda kaldılar araştırmalarım sonucu en mantıklısı hedef akademi oldu bende oraya kayıt yaptırdım.

Daha önce oraya giden arkadaşlarımla da konuştum gayet memnunlar zaten hedef dışında a grubu yapan pegem akademi(eski ihtiyaç-evren) var orası ile görüştüğümde de kendisinin tek a grubu kursu olduğunu oraya gitmem gerektiğini vs dedi koskoca insanlar yalan söyleyerek kayıt almaya çalışıyorlar hiç yakıştırmadım sayfalarından kursa gidenlere ulaştım onlarda çok güzel konuşmadılar.

salkımümit
Aday Memur
09 Eylül 2017 21:58

A grubunda Çorluda aradığını bulman imkansız.prof kaça derse gelir 2. si prof iyiyse neden çorluya gelsin biraz düşün kendin bulacaksın cevabı...

0606abc
Memur
09 Eylül 2017 22:41

Yediiklim yorunge kadrosu akademisyen bile degil . Ezbere almis anlatiklarini saniyolar. Ankara da yediremediler kendi dedikleri gibi tasraya yediririz diye oralara gidiyorlar. Tamamen sistemsiz hepsi. Ayrica prof hicbir yerde ankarada bile girmez. Yuksel bilgili var sadece oda 1 2 saat girer. Ankara da cogu arastirma gorevlisidir. Bunlarin cogu hangi bolum mezunu olduklari belli degil. Iclerinde lisans tamamlayamayan bile var. Bizim sinifta maliye sorularimiz bile cevapliyamiyordu. Sinifta rezil oluyordu. Sonra bize ya tasrada boyle degil aof mezunu zor olmuyor die dalga geciyorlardi. Zaten maliye bildigimizi unutturdu. Iktisat makro batti. Para banka anlatilmadi. Bunlar hoca bile degil .

salkımümit, 7 yıl önce

A grubunda Çorluda aradığını bulman imkansız.prof kaça derse gelir 2. si prof iyiyse neden çorluya gelsin biraz düşün kendin bulacaksın cevabı...

NurettinToprak
Aday Memur
28 Ekim 2017 20:33

Reklam olmasın diye söylememiştim. Ancak iyi tercih yapmışım ve söylediklerinizi duyunca bilgi vermek amacıyla söylemek istedim şuan. Ben hedef akademiye yazıldım. Öyle sizin anlattıklarınız gibi dolandırıcılık üç kağıtçılık yok en azından. İstanbul bakırköy piyasasında da görmüş olduğum bir iktisat hocası geliyor. Tamam tabi ki mükemmel diyemem ama gayet başarılı. Temeli olmayanlara güzel güzel anlatıyor, olanları da tatmin ediyor. Ben tam performans alamadım. İktisat biraz iyi. Neticede matematik bölümünün verdiği avantaj ile bunu doğal karşılıyorum. Şuan iktisat ve anayasa verilmekte. Anayasa hocasıda gerçekten başarılı. Hazırlanıp geliyor belli. Emek veriyor yani. Sorular falan getiriyor. Eee daha ne yapsın. Gerisi de bizde.

1. Çorlu şartları ve hatta Türkiye şartlarıyla düşünüp biraz pozitif olmak lazım.

2. Yalan dolan yoksa, dolandırıcılık yoksa sizlerin dediği gibi idare ile konuşup bu hoca bir şey vermiyor lütfen değiştirelim diye talep edebilirsiniz.

yasemennnnnn
Aday Memur
01 Aralık 2017 02:28

Ben dahil bir düzine insanı kandırdılar bunlar yörünge akademiden hoca gelecek falan yedi iklimiz diyerek işte buralarda da sanki taşra gibi kpss dershanesi yok adam akıllı buna kandık. Bütün burada yazılanlara işin yalan dolan kısmına ek şunu söyleyebilirim dolandırdılar alamıyorum paramı ama asıl üzüldüğüm ülkede adalet araya birilerini sokmakla yürüyorya yazık gerçekten bu dolandırıcılığı yapanların umru değil bu mevzular.

yasemennnnnn
Aday Memur
01 Aralık 2017 02:37

hoş Taşra oluyo ama bu mevzu yinede garip öğrenciye verilen değerler!

yasemennnnnn
Aday Memur
01 Aralık 2017 02:39

ticarete dökülmüş eğitim!

Rabiasgn
Aday Memur
20 Temmuz 2018 19:40

çorludaki pegeme gitmeyi düşünüyorum ne dersiniz

karaebru822
Aday Memur
02 Ağustos 2018 10:36

ben bu gecen sene evrene gitmiştim bu sene hedef akademiye gittim hedef daha iyiydi tavsiye ederim

Rabiasgn, 6 yıl önce

çorludaki pegeme gitmeyi düşünüyorum ne dersiniz

cigdemakil0
Aday Memur
04 Ekim 2018 14:39

hepsini araştırdım kesinlike hedef akademiyi tavsiye ederim

aytencetin781
Aday Memur
28 Ekim 2019 10:06

hedef akademinin hem kaynakları hem de hocaları çok iyi

ayse.ali12
Aday Memur
28 Ekim 2019 17:05

çorluda adam akıllı gidilecek dershane gerçekten hedef akademi tecrübeyle sabit arkadaşlar :)

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi