Editörler : E.Kayı Han
09 Haziran 2020 15:33

Klavyede, "Rızkımı Veren Hüdadır Kula Minnet Eylemem" diye yazıp oğlu kızı veya kendisi için torpil arayışını sürdürenlere gelsin sıradaki yorum :Ş

ZLancelot
Aday Memur
09 Haziran 2020 17:33

Geçtiğimiz ay benim hakkımı torpille yediler. TOKAT BAYDARLİ BELEDİYESİ puanım 81.9 olmasına rağmen 66.4 ve 69.3 kişileri atadı .Fetö gitti meto geldi . Allah bu kişileri ve buna fırsat verenleri çoluğu çocuğu ile imtihan eder inşallah .

http://www.tokatbaydarli.bel.tr/?s=283

sakaya.fırat
Yasaklı
10 Haziran 2020 00:25

Yazamazsın

Yazarsinda

Bu topraklardan yapamazsın bunu

muratgun922, 4 yıl önce

sen merak etme burada yazdıklarımı cimer e bizzat kendisine de yazıyorum. HATA ettik ağabey fetullah şerefsizine hocaefendi demekle. 15 temmuzda ölen 251 kişide bizim hocaefendi dememiz yüzünden öldü ama olsun bilal e ahmet e birşey olmadı gemicikleri yürüyor ya gerisini boşver diyor. in de ancak senin gibiler yaşar. adamın kendisi kabul ediyor sen kabul etmiyorsun onun yerine enteresan bir beyin yapın var. Nörologlar ne diyor senin bu duruma?

muratgun922
Genel Müdür
10 Haziran 2020 06:43

herkesi kendin gibi korkak sanma.

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Yazamazsın

Yazarsinda

Bu topraklardan yapamazsın bunu

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
10 Haziran 2020 16:06

Evet Akepe'den önce de torpil vardı ve şu anda Cehape veya diğer muhalefet parti belediyeleri de torpile başvuruyor.Ancak şimdiye kadar hiçbir parti Akepe kadar yüksek oranda torpile başvurmadı,bu kadar liyakatsız insanları tüm kurumlara doldurmadı.

Bir de bu Akepe'liler kul hakkından, adaletten,hak yemekten kendilerini hakiki Müslüman Cehape'lileri de sahte Müslüman gibi gören kişiler.İğrenç insanlar bunlar,tiksiniilecek insanlar!

yakup4137
Şef
11 Haziran 2020 13:45

şurda bakıyorum bir tarafta torpili savunan fetöyü ülkeye yerleştiren bilmem ne partisi diğer tarafta ib..nelerle ayyaşlarla pkk ile iş tutan yunan ermeni artığı bilmem ne partisi diye millet bölündü hepsini s.. edinde kime güvenicez

present85
Memur
11 Haziran 2020 15:29

diyanet işleri başkanını takan kim torpil haram dese de kimse ciddiye almaz adama onu söyletmezler zaten. Torpile dur diyecek Allahtan korkan bir babayiğit çıkacak mı bu gidişin sonu ne olacak göreceğiz. Yıllarca vasıfsız adamları torpille en güzel kurumlara feto doldurdu sonra tepetaklak oldular darısı sonraki torpil yapan ve yaptıranların başına

sakaya.fırat
Yasaklı
12 Haziran 2020 10:58

Neyden korktum .. onu bi söyle bakalim

muratgun922, 4 yıl önce

herkesi kendin gibi korkak sanma.

EL CHAPO
Genel Müdür
27 Temmuz 2020 02:29

yanciysan helaldir torpil

hahaha

27 Temmuz 2020 23:18

Diyanet işleri Başkanı yine üstüne vazife olmayan şeylerle yalakalik peşinde. Ama bir gün erkek olup torpil haramdır diyemiyor
Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi