Editörler : "eskiyara"Pangaea
26 Mayıs 2023 21:29

Online seminer haftasına yüzyüze kurul top.
Bakan Özer, "Mesleki çalışma dönemlerinde, ikinci dönem ve ara dönemde olduğu gibi okul kapandıktan sonra 20-24 Haziran tarihleri arasındaki mesleki çalışma döneminde, yani seminerler haftasında öğretmenlerimize izin veriyoruz, okula gelmeyecekler. Öğretmen Bilişim Ağı ile uzaktan eğitim yoluyla mesleki gelişimlerini tamamlayacaklar." diye açıklama yaptı. Buna rağmen okul müdürü seminer haftasına yüzyüze sene sonu kurul toplantısı koyup okula gelmeye mecbur edebilir mi ?

Feriduni
Şube Müdürü
26 Mayıs 2023 21:55

Karneden birkaç gün önce toplantı yapsın müdürünüz. Bu daha mantıklı ve makul.

jajacoelho
Genel Müdür
26 Mayıs 2023 22:03

biz geçen yıl karne günü sabah 9-11 arası toplantı yapmıştık ..sonra çıktık karneyi verdik

bulaşşıkk
Memur
26 Mayıs 2023 22:56

Orço olursa mecbur edebilir.

26 Mayıs 2023 22:57

"Kısandığın ve taş koymaya çalıştığın tatilimizin her saniyesi gözüne dizine dursun" diyip milli eğitim, sendikalar, bakanlık dahil şikayet edebileceğiniz heryere gidin.

melcea
Genel Müdür
26 Mayıs 2023 23:32

Edemez. Millet coktan ucak biletlerini aldi. Ruyasinda yapar yuzyuze toplantisini. O kim ki Bakanin sozunu cigneyecekmis?

Millennium
Şef
27 Mayıs 2023 08:55

Covid zamanında yere göğe sığdıramadıkları Zoom toplantılarına ne oldu? Herkes evinden açsın toplantı tutanağı elektronik imza ile imzalansın bitsin.

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
27 Mayıs 2023 09:10

Biz çoktan tatil planlarını yaptık. Nasıl müdürler var ya.

M Y T H
Daire Başkanı
27 Mayıs 2023 10:12

Biletler iptal beyler.

nemrutdağı
Genel Müdür
27 Mayıs 2023 10:14

16 Haziran Cuma günü uzun bir tatile çıkacağız. Okulda yaz boyunca beklemek istemiyorsa müdürün öğretmenliğe dönsün veya emekli olsun. Öğretmeni bi rahat bıraksınlar. Kafalar stres dolu bir yılın ardından uzun tatil döneminde deşarj olacak.

ferroksit
Aday Memur
27 Mayıs 2023 10:15

Bununla ilgili, yani bakanın sözü üzerine okula çağıramayacağına dair kullanabileceğim bir resmi yazı var mı ? Şikayetçi olmak istiyorum. Ne yapmalıyım sizce. ?

melcea
Genel Müdür
27 Mayıs 2023 10:28

Hocam oyle resmi yazi yok elbette. Gitmezsiniz, mudur de bir sey yapamaz. Sorusturma acarsa, bakanin sozlerini yazip verdiginizde konu kapanir. Zaten bir sey cikmayacagini bildigi icin acamaz da. Mesel bizde şoyle bir sey olmustu, vali sabah 10.00'da karneler verilecek, sonra tatil demisti bir sene. Hava muhalefeti vardi. Bizim mudur tutturdu, oglende karne verecegim diye. Ben saat tam 10.00'da ogrencilerime karnelerini verip, gonderdim ve ben de evime geldim. Arkamdan aradi geri geleceksin diye. Elbette gitmedim. O gun nobetci oldugumu da soyledi. 10'a kadar nobetci oldugumu belirttim. Sonra ne oldu? Tabi ki hic. :) Siz de gitmeyeceksiniz. Bu kadar basit. Boyle yapamam derseniz en azindan Milli Egitimi arayin. Onlar gerekeni arayip soylerler.

ferroksit, 11 ay önce
Bununla ilgili, yani bakanın sözü üzerine okula çağıramayacağına dair kullanabileceğim bir resmi yazı var mı ? Şikayetçi olmak istiyorum. Ne yapmalıyım sizce. ?

Entellektüelizm
Şube Müdürü
27 Mayıs 2023 10:30

Arkadaşım o tarihlerde öğretmen olarak idari izinlisin. Neyin toplantısını yapacak
ferroksit, 11 ay önce

ferroksit
Aday Memur
27 Mayıs 2023 10:42

Yapıyor işte..
Entellektüelizm, 11 ay önce
Arkadaşım o tarihlerde öğretmen olarak idari izinlisin. Neyin toplantısını yapacak

melcea
Genel Müdür
27 Mayıs 2023 10:55

Sizler de o emretti diye ses cikarmayip, katilirsaniz yapar. Hadi gelsin bizim okulda yapsin bakalim. Yapamaz :)

ferroksit, 11 ay önce
Yapıyor işte..
27 Mayıs 2023 11:02

Demek ki para var
şaşkın tarihçi, 11 ay önce
Biz çoktan tatil planlarını yaptık. Nasıl müdürler var ya.

Entellektüelizm
Şube Müdürü
27 Mayıs 2023 11:13

İşte yapamaz izinlisin, bakanlık izin vermiş sana. Eğitim öğretim döneminin sona erdiği bir tarihte ve sen izinliyken sana görev veremez, toplantı yapamaz.
ferroksit, 11 ay önce
Yapıyor işte..

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
27 Mayıs 2023 11:22

Hah geldi telefonunu göster diyen dayı.
Parolesailes, 11 ay önce
Demek ki para var
27 Mayıs 2023 11:51

Seminer online olacak resmi yazı var kimseyi okula cagiramaz. Toplantıyı da zoom üzerinden yaparsınız.

ferroksit
Aday Memur
27 Mayıs 2023 11:52

Toplantının da Online yapılacağı anlamına gelir mi bu ?
fakulteli24, 11 ay önce

Seminer online olacak resmi yazı var kimseyi okula cagiramaz. Toplantıyı da zoom üzerinden yaparsınız.

popcorn007
Kapalı
27 Mayıs 2023 12:19

Toplantıları tümü online olacak.

OKUL, İLÇE, İL TÜMÜ ONLİNE

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi