Editörler : alex 10

Yasaklı
29 Temmuz 2020 18:44

Küme düşme kaldırıldı 21 takım 40 hafta maç oynanacak

Seneye 4 takım düşüp 3 çıkacak yabancı kuralı bu sene değişmeyecek ve lig de piyango Kayseri Malatya ve Ankaragücü ne

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
29 Temmuz 2020 18:45

Ligde 5 takım Avrupa 4 düşen 12 hedefsiz takım kalacak

hopali
Başbakan Müsteşarı
29 Temmuz 2020 19:07

Geçen Hafta Anketini Açıp Belirtmiştim. Önceden Kararı Olan Bir Konuydu. Hayırlısı Olsun.

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
29 Temmuz 2020 19:08

Digitürk itiraz etti bize sorulmadı diyor

foreverGS1905
Kapalı
29 Temmuz 2020 21:29

Yabancı kuralı da 1 sezon ertelenmiş. Eski kural geçerli.. Anlık yaşananlar, anlık kararlar verip anlık değişenlerin ülkesindeyiz. Bakalım yarın öbür gün neler göreceğiz..

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
29 Temmuz 2020 21:37

Bu ülke de futbol izlemek keyifli değil artık , 80-90 lı yıllar heyecanı %10 u yok

Joe Dalton
Daire Başkanı
29 Temmuz 2020 23:22

Hayırlı olsun. Ankaragücü adına sevindim.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
30 Temmuz 2020 00:28

madem kume dusme kaldirilacakti. bu kadar mac ne diye oynandi ?? arap beinspor para kazansin diye. 2. ve 3 . lig maclari neden oynatilmadi da oldugu gibi play off a gectiler. 2. siradaki manisa play off a kaldi 5. siradaki tuzla play off ta yendi ust lige cikti. manisa belki maclar oynansa direk cikacakti. 1. ve super ligte maclari oynattilar. alt ligleri iptal ettiler simdi de kume dusme kaldirilmis... eemadem dusme olmayacakti da ne diye bu kadar maclari oynattilar.

hopali
Başbakan Müsteşarı
30 Temmuz 2020 00:44

Üst Taraf Belli. Olsun Diye Oynatıldı. Önceden Açıklanamazdı.

iMAJJJ TURK, 4 yıl önce
madem kume dusme kaldirilacakti. bu kadar mac ne diye oynandi ?? arap beinspor para kazansin diye. 2. ve 3 . lig maclari neden oynatilmadi da oldugu gibi play off a gectiler. 2. siradaki manisa play off a kaldi 5. siradaki tuzla play off ta yendi ust lige cikti. manisa belki maclar oynansa direk cikacakti. 1. ve super ligte maclari oynattilar. alt ligleri iptal ettiler simdi de kume dusme kaldirilmis... eemadem dusme olmayacakti da ne diye bu kadar maclari oynattilar.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
30 Temmuz 2020 05:16

tamamen tarafli milleti ne diye lig oynaniyor diye iyaladiniz madem ust taraf icinde 6 takimli play off grubu yapip sampiyonu oyle belirleselerdi.
hopali, 4 yıl önce

Üst Taraf Belli. Olsun Diye Oynatıldı. Önceden Açıklanamazdı.

hüseyin_3232
Genel Müdür
30 Temmuz 2020 09:28

Dostum bu konuda hak veriyorum sana. Alt Liglerde zirve yarışında çok büyük haksızlıklar oldu. 2. Sırada olan takım belki şampiyon olacaktı ama şimdi play-off oynayıp elenenler oldu. Belki 6.ve 7. sıradaki takımlar play offa kalacaktı vs. liste uzar gider.

BAL Ligide olduğu gibi tescil edilmişti. Liderler 3. Lige direk çıkarılıp şampiyonluk şansı devam eden liderin birkaç puan gerisinde olan takımların hakkı yenmişti. Bu takımlar TFF ye itiraz etti TFF binasının önünde boykot yaptılar haklarını aradılar ve dün şampiyonluk şansı devam eden 9 takım daha TFF 3. Lige çıkarıldı.

Federasyonun alt ligler umurunda bile değil bence onca takımın hakkını yediler binlerce taraftarın umutlarıyla oynadılar alt liglerde.

iMAJJJ TURK, 4 yıl önce

ulsgkc
Editor
30 Temmuz 2020 09:32

Her lige farklı uygulama neden ?

BAL ligi olduğu şekilde tescil edildi

PTT 2 ve 3 play off

Süper lig ve PTT 1 devam etti

hepsi bitince de ligden düşme kaldırıldı diyoruz

o zaman hepsini olduğu gibi tescil etseydin, düşme hattındaki takımlar son haftalarda şampiyonluğa tesir etti çünkü

kendi takımım düştü ama bu şekilde lig de kalması da içime sinmedi ne yalan söyleyim..

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
30 Temmuz 2020 09:49

Kirli bir ligimiz var

hüseyin_3232
Genel Müdür
30 Temmuz 2020 10:43

Hocam bu federasyon akını karasına karıştırdı herşeyin. Dediğiniz gibi düşme hattı şampiyonluğa etki etti. Sonra dediler düşme yok.

2. ve 3.Lig olduğu gibi tescil edilip play offa onlarca takımın emekleri boşa gitti harcadıkları para çöp oldu.

Bal Ligi ilk önce olduğu gibi tescil edilip sadece liderler 3. Lige alınmıştı. Gelen tepkiler üzerine dün aralarında benim şehrimin takımıda dahil zirve iddası bulunan 9 takım daha 3. Lige alındı.

Nihat Özdemir seçilince umutluydum futbolumuz adına ama gün geçtikçe herşey daha da kötüye gidiyor.

ulsgkc, 4 yıl önce

Her lige farklı uygulama neden ?

BAL ligi olduğu şekilde tescil edildi

PTT 2 ve 3 play off

Süper lig ve PTT 1 devam etti

hepsi bitince de ligden düşme kaldırıldı diyoruz

o zaman hepsini olduğu gibi tescil etseydin, düşme hattındaki takımlar son haftalarda şampiyonluğa tesir etti çünkü

kendi takımım düştü ama bu şekilde lig de kalması da içime sinmedi ne yalan söyleyim..

derdebo06
Kapalı
30 Temmuz 2020 11:12

Beinsport için bir tiyatro icra edildi

baştan belliydi

Alt liglerde ilk sıralarda olan takımları bir üstlige çıkartıklarını açıklayıp kendi liginde son üçte yer alan külüpler hakkında küme düşme ile ilgili açıklama yapmamaları liglerden düşme olmayacağı açıktı bunu ta 8 haftalık oynama kararı verildiğinde biliyordum.

Takımım küme düştü ancak hak etmediği ve başakşehir meçıyla tescil edildi

ANkaragücü-Başakşehir maçı dk 22 ve 2-0 öne geçiyoruz alakası olmayan var ile gölü iptal ettirip başakşehire can suyu verdiler ve Trabzonspordan şampiyonluğu aldılar

hüseyin_3232, 4 yıl önce

Hocam bu federasyon akını karasına karıştırdı herşeyin. Dediğiniz gibi düşme hattı şampiyonluğa etki etti. Sonra dediler düşme yok.

2. ve 3.Lig olduğu gibi tescil edilip play offa onlarca takımın emekleri boşa gitti harcadıkları para çöp oldu.

Bal Ligi ilk önce olduğu gibi tescil edilip sadece liderler 3. Lige alınmıştı. Gelen tepkiler üzerine dün aralarında benim şehrimin takımıda dahil zirve iddası bulunan 9 takım daha 3. Lige alındı.

Nihat Özdemir seçilince umutluydum futbolumuz adına ama gün geçtikçe herşey daha da kötüye gidiyor.

hopali
Başbakan Müsteşarı
30 Temmuz 2020 14:53

1 Hafta Önce Yazdım. Martta Belirlenen Bir Durumdu. Düşme Yok Diyemediler. Hem Şampiyonluk Yarışı Hem de Bazı Başka Sebeplerle. Doğru Yanlış Ayrı Konu. Özellikle Alt Liglerde Mağdurlar Oldu. Önümüzdeki Sezon Süper Ligde Bayları da Hesap Edince 42 Hafta Olacak. En Az 10 Hafta Maçı Haftaiçi Olur. Bence En Zor Zorlanacak Başakşehir Olacak. Sezonu Avrupa Ligi Bitince Kapatıp Tekrar Açacaklar ve Şampiyonlar Ligi Gruplarından Başlayacaklar.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
02 Ağustos 2020 00:20

ya basaksehir takim mi ya.. musluk kesilince o da dusmeye baslayacak. bakiniz usmanli spora . nasilda dustu musluk kesilince. gerci dusmedi sansinayine ligde kaldi ama seneye duser nasilsa
hopali, 4 yıl önce

1 Hafta Önce Yazdım. Martta Belirlenen Bir Durumdu. Düşme Yok Diyemediler. Hem Şampiyonluk Yarışı Hem de Bazı Başka Sebeplerle. Doğru Yanlış Ayrı Konu. Özellikle Alt Liglerde Mağdurlar Oldu. Önümüzdeki Sezon Süper Ligde Bayları da Hesap Edince 42 Hafta Olacak. En Az 10 Hafta Maçı Haftaiçi Olur. Bence En Zor Zorlanacak Başakşehir Olacak. Sezonu Avrupa Ligi Bitince Kapatıp Tekrar Açacaklar ve Şampiyonlar Ligi Gruplarından Başlayacaklar.

hopali
Başbakan Müsteşarı
02 Ağustos 2020 12:38

Bi Bakmışsınız Adanademirspor 22. Takım Olarak Lige Alınacak.

PTT Lig Kulüpleri Adanademirsporun Süperlige Alınması İçin Ortak Karar Almış Deniliyor...

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
02 Ağustos 2020 17:48

1 kaos yarattılar ads çıksa bir kaos daha olacaktı

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi