Editörler : crops35
«351352353354355356357358359360361362»

Alfanumerik
Aday Memur
18 Ekim 2019 18:09

Bilgisyar teknisyenine neden TES işlerini yaptırıyorlar, ne ortaöğretimde , ne önlisansta ne de lisans bilgisayar bölümlerinde cctv kamera, x-ray, saat, anten vs yok, ama adamlar bilgisayarcıya bunları da yapacaksın diyor, ha bi de ne olduğu belli olmayan Mekatronik bölümü var, ne bilgisayardan anlar ne elektronik işlerinden ama birimleri TES, olsa olsa makinecinin işortağı olur onlar.

elektrik06elektrik
Aday Memur
18 Ekim 2019 18:32

KPSS'ye gir al 95+ puan yerleş.

cognis2, 5 yıl önce

Maliye Bakanlığı vhki 1/4 kadroda çalışmaktayım. Kurumlar arası geçiş ile DHMİ ne geçilebilir mi? Prosedür nasıl işler? Maaş ne olur?

merve008008
Aday Memur
19 Ekim 2019 11:21

Teknisyenin mühendisten fazla maaş aldığı tek kurum olabilir mi?

Alfanumerik
Aday Memur
19 Ekim 2019 13:08

Eksi puan verenler sebebini de bi açıklasa iyi olur, iz dedektörüne, x-ray e bilgisayar teknisyeni bakmamalı dediğim için mi ? Yoksa mekatroniğin işe yaramaz arada derede bölüm olduğunu söylediğim için mi ?
Alfanumerik, 4 yıl önce
Bilgisyar teknisyenine neden TES işlerini yaptırıyorlar, ne ortaöğretimde , ne önlisansta ne de lisans bilgisayar bölümlerinde cctv kamera, x-ray, saat, anten vs yok, ama adamlar bilgisayarcıya bunları da yapacaksın diyor, ha bi de ne olduğu belli olmayan Mekatronik bölümü var, ne bilgisayardan anlar ne elektronik işlerinden ama birimleri TES, olsa olsa makinecinin işortağı olur onlar.

Yigitt0
Aday Memur
20 Ekim 2019 12:01

Merhabalar yeni giren tekniker eğitim alıyormu ? ve tekniker maaşını bilen söyleyebilir mi şimdiden teşekkürler cevap için

elektrik06elektrik
Aday Memur
20 Ekim 2019 18:08

Yeni başlayan Elektrik Teknikeri , Havacılık Özel Aydınlatma Sistemleri, Havacılık Güç Sistemleri, UPS,Scada,Elektrojen Grupları Eğitimi gibi çeşitli eğitimler almaktadır.
Yigitt0, 4 yıl önce

Merhabalar yeni giren tekniker eğitim alıyormu ? ve tekniker maaşını bilen söyleyebilir mi şimdiden teşekkürler cevap için

Yigitt0
Aday Memur
21 Ekim 2019 10:39

teşekkürler yeni başlayan tekniker maaşı hakkında bilginiz varmı?

EYWALLAHSIZ
Aday Memur
22 Ekim 2019 12:09

Dhmi de çalışan mühendisler bilişim personeli olarak mı geçiyor bilgisi olan var mı
22 Ekim 2019 13:06

peki abi bu eğitimler nerede yapılıyor ve meslekte ilerleme nasıl sağlanıyor ? Ayrıca ingilizce bilmek faydalı olur mu bir elektrik teknikeri için

elektrik06elektrik, 4 yıl önce
Yeni başlayan Elektrik Teknikeri , Havacılık Özel Aydınlatma Sistemleri, Havacılık Güç Sistemleri, UPS,Scada,Elektrojen Grupları Eğitimi gibi çeşitli eğitimler almaktadır.
23 Ekim 2019 22:44

Bu kurumda çalışanlar maaşlarını sır gibi saklarlar akrabalarımdan bile tam rakam alamadım :) İçişleri Bakanlığında çalışıyorum teknisyen olarak bölümün bilgisayar. Zamanında bekleseydim Dhmi geliyordu ama risk alamadık yazdık gitti 92 puanla. Şimdi seneye dhmi için tekrardan sınava gireceğim. Olur da atanırsam bütün sırrı bozmayı planlıyorum :)

24 Ekim 2019 00:27

DHMİ den daha fazla maaş veren kurumlar pozisyonlar vs var özellikle bazi belediyeler de bunun icinde. Ama onlardan biri de gelip maaşini yazmaz. Sence neden yazmaz ?

economi06
Şube Müdürü
24 Ekim 2019 13:53

trt botaş merkez bankası..belediyeler.. iller bankası .. daha sayalım mi ??
birtutamumut, 4 yıl önce

DHMİ den daha fazla maaş veren kurumlar pozisyonlar vs var özellikle bazi belediyeler de bunun icinde. Ama onlardan biri de gelip maaşini yazmaz. Sence neden yazmaz ?

DhmiTech
Aday Memur
24 Ekim 2019 16:21

Abartmakta üzerinize yok gel sana özelden maaşını söyliyim teknisyenin?

Yukarıda da belirtildiği üzere İller bankası vs. bir çok daha yüksek maaşlar veren kurumlar var.

ScaryyNightmare, 4 yıl önce

Bu kurumda çalışanlar maaşlarını sır gibi saklarlar akrabalarımdan bile tam rakam alamadım :) İçişleri Bakanlığında çalışıyorum teknisyen olarak bölümün bilgisayar. Zamanında bekleseydim Dhmi geliyordu ama risk alamadık yazdık gitti 92 puanla. Şimdi seneye dhmi için tekrardan sınava gireceğim. Olur da atanırsam bütün sırrı bozmayı planlıyorum :)

24 Ekim 2019 16:36

Maaşınızda gözümüz yok Allah daha çok versin de bu asabiyet neden? Şu Dhmi'de çalışanlar kadar asabi memur görmedim hayatımda. Ben orada maaşla ilgili yüksek ya da düşük diye bir yorum yapmış mıyım? bak bakalım. Sadece devlet sırrı gibi maaşların saklanmasına anlam veremiyorum. Maaşla ilgili yorum yapan olduğu zaman birileri damlıyor hemen korkmayın bu kadar korkmayın.

DhmiTech, 4 yıl önce

Abartmakta üzerinize yok gel sana özelden maaşını söyliyim teknisyenin?

Yukarıda da belirtildiği üzere İller bankası vs. bir çok daha yüksek maaşlar veren kurumlar var.

DhmiTech
Aday Memur
24 Ekim 2019 16:43

Devlet sırrı gibi saklanmıyor sor birine özelden hepsinin maaşını söyler mesela teknisyen sor bana özelden söyleyeyim maaşını bunu diyorum. Yok halanın oğlu bile söylememiş.

Abartmada üzerinize yok

ScaryyNightmare, 4 yıl önce

Maaşınızda gözümüz yok Allah daha çok versin de bu asabiyet neden? Şu Dhmi'de çalışanlar kadar asabi memur görmedim hayatımda. Ben orada maaşla ilgili yüksek ya da düşük diye bir yorum yapmış mıyım? bak bakalım. Sadece devlet sırrı gibi maaşların saklanmasına anlam veremiyorum. Maaşla ilgili yorum yapan olduğu zaman birileri damlıyor hemen korkmayın bu kadar korkmayın.

okur-yazmaz
Aday Memur
24 Ekim 2019 23:15

Tüm çalışanlara merhaba.

Biliyorum net bir şey kimse söyleyemez şu aşamada ancak bu bölünme dedikoduları hakkında son durum nedir? Bölümüm dışı tercih vererek memurluk kazanmıştım ama pişman edecek gibi. Bazı haber sitelerinin yorumlarına göre kimileri tamamen rafa kalktı yazmış, kimileri de kasım da bitecek yazmış.

Şu işin aslı astarı nedir, bilen varsa bilgilendirebilir mi? Tepki almamak adına son ana kadar gizleyerek son anda hadi ayrılıyoruz mu denilecek?

akabar93
Aday Memur
25 Ekim 2019 10:12

Arkadaşlar kurumda çalışıp 2019/2 kpss atamalarında kurumun bilgisayar teknikeri alıp almayacağını ilişkin bilgisi ya da duyumu veya tahmini olan var mı kurum bilgisayar teknikeri alır mı ihtiyacı var mı

DhmiTech
Aday Memur
25 Ekim 2019 11:01

Dostum 40 güne kalmadan açıklanacak zaten kadrolar bekle ve gör

akabar93, 4 yıl önce
Arkadaşlar kurumda çalışıp 2019/2 kpss atamalarında kurumun bilgisayar teknikeri alıp almayacağını ilişkin bilgisi ya da duyumu veya tahmini olan var mı kurum bilgisayar teknikeri alır mı ihtiyacı var mı

akabar93
Aday Memur
25 Ekim 2019 13:13

çok yardımcı oldunuz.

DhmiTech, 4 yıl önce

Dostum 40 güne kalmadan açıklanacak zaten kadrolar bekle ve gör

26 Ekim 2019 11:01

Selam arkadaşlar. 2. ve 3. grup tazminatlarının artırılacağı söyleniyor bilgisi olan var mı?
Toplam 8384 mesaj
«351352353354355356357358359360361362»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi