Editörler : Pangaea

sinanzeynep
Kapalı
31 Mayıs 2013 10:45

YA NOrm guncelleme isi bittimiki aciklamislar hemen. Haziranin sonunda bitmiyomuydu guncelleme isi.

aliizm1
Genel Müdür
31 Mayıs 2013 10:48

Bu mezun sınıfçilara da ne oluyorsa? Size değil sözûmüz alan degistirip üniv. Görmüdû 4-5dersle branş ögretmeni oldugunu sananlara. Size ne oluyor? Sosyalcilere yapilan haksizlıgi yuttaramiycaksiniz. 19binde 3000 ihtiyat neden sinifcilar yüzünden temmuzda da geçer 1000 bizden 300_500alim yok ya.

turkcecianne
Kapalı
31 Mayıs 2013 11:07

eşim sınıf öğretmeni, düşünüyorum alana geçse ne yapabilir? hiç!!!

okuma yazma öğretimi tamam sadece... hele lise branşına geçse Allah korusun. yazık günah. bizim çocuklarımız okuyacak bu okullarda. ziraatçinin sınıf öğretmeni olması kadar saçma ve zulümdür bu alan değişikliği...

hizmet puanı yer değiştirmeye yetmeyen sınıfçıların kalkanıdır. anketlerine bakın, bir tane "branşta daha faydalı olacağım" diyen var mı???

aliizm1, 11 yıl önce

Bu mezun sınıfçilara da ne oluyorsa? Size değil sözûmüz alan degistirip üniv. Görmüdû 4-5dersle branş ögretmeni oldugunu sananlara. Size ne oluyor? Sosyalcilere yapilan haksizlıgi yuttaramiycaksiniz. 19binde 3000 ihtiyat neden sinifcilar yüzünden temmuzda da geçer 1000 bizden 300_500alim yok ya.

alpharabius26
Aday Memur
31 Mayıs 2013 11:32

teşekkür ederim hocam

purple-purple-pen, 11 yıl önce

almanca 1555 hocam

depuis la morte
Genel Müdür
31 Mayıs 2013 11:35

fransızcadan alım olmayacak mı yani.alana da boşuna mı çalışıyorum.benimkisi bir umuttu.alan geldiyse 1 kadro vermeye utanırlar heralde diye düşünüyordum ama yanılmışım sanırım.

zeyynp
Şube Müdürü
31 Mayıs 2013 11:38

boşver hocam sen gel bnm başlığıma beraber ağlıyalım :(

depuis la morte, 11 yıl önce

fransızcadan alım olmayacak mı yani.alana da boşuna mı çalışıyorum.benimkisi bir umuttu.alan geldiyse 1 kadro vermeye utanırlar heralde diye düşünüyordum ama yanılmışım sanırım.

dasmeer
Kapalı
31 Mayıs 2013 11:44

ben o syafayı tam indirmeiyorum ya hepsini il il gosteriliyor mu nasıl acıcam

sinanzeynep
Kapalı
31 Mayıs 2013 11:44

Ya norm girisleri haziranin sonunda bitmiyomuydu. Neden erken aciklamislar. Sitelerdede bi bilgi yok

depuis la morte
Genel Müdür
31 Mayıs 2013 11:47

orada da ağlarım hocam 1 deneme çözüyorum netlerim iyi de olsa oturup ağlıyorum bu belirsizliklere artık alışkanlık oldu galiba.bıktım vallahi ya madem ihtiyacın yok alanı neden çıkarıyorsun neden rusçaya ya da çinceye yok da fransızcaya var.sesimiz biraz çıktı diye bütün bunlar.madem öyle işte böyle der gibi.

zeyynp, 11 yıl önce

boşver hocam sen gel bnm başlığıma beraber ağlıyalım :(

31 Mayıs 2013 11:52

Arkadaşlar Norm açıklanmadı.Bunlar okul idarelerinin girişleri sonucunda oluşan ihtiyaçlar.İl Milli Eğitimler 3 HAziran a kadar düzenleyecektir.Ama fazla değişim olmaz yaklaşık ihtiyaclar yine böyle olacaktır.

Bunlar şuan güncel normlar.Norm güncellemeler tamamlandığında Bilişim Teknolojileri ve İngilizce dersleri hariç yine böyle kalacaktır.

Bilişim Teknolojileri normlarında artma. İngilizce normlarında azalmalar bir süre daha daha devam eder

dasmeer
Kapalı
31 Mayıs 2013 11:54

bend eınmıyor sayfa tam olarak nerden bulabilirim

exelans90
Şef
31 Mayıs 2013 12:25

sınıf açığı daha da fazla olacak 3 bin emekliyi de ekleyin alandan dönen en fazla 2 bin civarı olur

gandalf the white
Daire Başkanı
31 Mayıs 2013 12:34

Muhalif33, 7 bin olabilir (ya da max.7bin) demiş alan değişiklği için .

exelans90, 11 yıl önce

sınıf açığı daha da fazla olacak 3 bin emekliyi de ekleyin alandan dönen en fazla 2 bin civarı olur

exelans90
Şef
31 Mayıs 2013 12:40

alan dönüşü tahminimce 2-3 bin arası olur çünkü açık gerçekten doğuda.

exelans90
Şef
31 Mayıs 2013 12:43

şimdi düşünelim doğuda alan değiştirenler neden değiştirdi ildışı tayinler kolay olsun diye adamlar şimdi dörtgözle hazirandaki il dışı tayinle batıya gelmenin hesapları içindeler.batıda geri dönmek isteyenler içinse şöyle bir durum var boş okul yok varsa da şehrin en uzak ilçeleri dağ köyleri falan mesela bursa harmancık gibi.o yüzden dönüş olur ama dönüş sınıftan emekli olacakların sayısına yakın olur.katılırsınız katılmazsınız siz bilirsiniz.herkesin gönlüne göre olsun herşey

hayal005
Kapalı
31 Mayıs 2013 12:44

Tandklarmdan hiç biri mutszdeğil biri matematği iyi öğretmediğinden özel ders alıo:)

exelans90
Şef
31 Mayıs 2013 12:46

bu arada yanalana geçenlerin çoğu evli ve tekrar doğuya gitmek istemezler

31 Mayıs 2013 12:49

Arkadaşlar norm girişleri bugün son diye bilmekteyim ben. Bu durum baya bir garip oldu şimdi...

dasmeer
Kapalı
31 Mayıs 2013 12:51

bende gececeklerine inanmıyorum cogu zaten tayın amaclı gitti bir matda zorlanırlar ondan gecen biraz olabilir turkce sosyale gecen asla donmez

zaten sınıfcıların cogu sınıf ögretmenligi yapmaktan hiç memnun değildi bu fırsatı asla bırakmazlar

gandalf the white
Daire Başkanı
31 Mayıs 2013 12:53

Bir branşı icra edecek öğretmen ders almaz,ders verir. Söyle o tanıdığına, o ders aldığı öğretmen gitsin okula onun yerine,aradan çıksın yan alandan matematikçi.

hayal005, 11 yıl önce

Tandklarmdan hiç biri mutszdeğil biri matematği iyi öğretmediğinden özel ders alıo:)

Toplam 181 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi