Editörler : crops35

Cglyn94
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:50

keşke tüm şansınızı kullansaydiniz ikm mübaşir icra zabıt
kamuuucuuu, 4 yıl önce

siz iki yerde girdiniz heralde ben tek bursa da girdim benim mülakat orta halliydi hayırlısı artık..

kamuuucuuu
Şef
11 Kasım 2019 17:50

siz hangi unvan bekliyorsunuz bursayı bekleyen çok ama açıklamaya niyetleri yok kazananlar çoktan bellidir de heralde nden açıklamazlar ki anlamıyorum

Edef, 4 yıl önce
Bursa ömrümüzü yedi valla . Burda hep mubasirlik bekleyen var galiba . Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah tez zamanda açıklanır

kamuuucuuu
Şef
11 Kasım 2019 17:52

bilmiyorum ya bursanın sayısı çok diye sadece oraya başvurduk katiplik 2 kez girmiştim ama klavye mülakatında çok heyecan yapıyorum.. olmamıştı bu sefer sadece mübaşirlik dedim senelerdir olmadı bir yer sıkıntı stres aldı başını gitti o kadar genç değiliz yaş oldu 34

Cglyn94, 4 yıl önce

Cglyn94
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:54

bu sefer olur inşallah
kamuuucuuu, 4 yıl önce

bilmiyorum ya bursanın sayısı çok diye sadece oraya başvurduk katiplik 2 kez girmiştim ama klavye mülakatında çok heyecan yapıyorum.. olmamıştı bu sefer sadece mübaşirlik dedim senelerdir olmadı bir yer sıkıntı stres aldı başını gitti o kadar genç değiliz yaş oldu 34

Ozan3534
Aday Memur
11 Kasım 2019 17:56

Şimdi mevzu sonuç amenna ama beklemek zor cunki önümüzü göremiyoruz tamamen beklemeye koyulduk olur ya da olmaz bilemem ama 92 puan ve 3 mülâkat sorusuna 3 doğru cevap onca süre hazırlık ve 2 kere de daha önce elenme askerlik de tamamlandı.simdi sonuçlansa hayırlısıyla ona göre adım atsak

kamuuucuuu
Şef

inşallah hepimizin inşallah hayırlısı ile sağlıcakla olur innşallah bazen çok umutlanıyorum bazen yok diyorum açıklanınca ak mı kara mı göreceğiz...

burada mesleği gömen de çok ya bizim gibi evde olsalar anlarla da işte

Cglyn94, 4 yıl önce
bu sefer olur inşallah

Edef
Aday Memur

Ben de mubasirlik icin bekliyorum . Muhakkak listeler bellidir ama bekletiyorlar işte. Ama çok sürmez bence açıklanır yakinda
kamuuucuuu, 4 yıl önce

siz hangi unvan bekliyorsunuz bursayı bekleyen çok ama açıklamaya niyetleri yok kazananlar çoktan bellidir de heralde nden açıklamazlar ki anlamıyorum

Ozan3534
Aday Memur
11 Kasım 2019 18:00

Ben de bu haftaiçi açıklanacağını ve sonucları beklettiklerini düşünüyorum

34fthru
Aday Memur
11 Kasım 2019 18:56

Arkadaslar merhaba, güvenlik soruşturmasına herkes çağırıldı mi? Bazı personel alımlarında sözlü mulakat sonuçlarının açıklanmasından sonra güvenlik soruşturması yazıyor da.. Ve mulakatta takım elbise giyilmemesinin atanmaya etkisi olur mu?

SezgiN2s
Aday Memur
11 Kasım 2019 18:56

Selam antep bekleyen var mi mubasir ?

Madsizzle
Genel Müdür
11 Kasım 2019 19:13

takim elbise ciddiyetsizlik gostergesi dostum.maalesef sorun olur.
34fthru, 4 yıl önce

Arkadaslar merhaba, güvenlik soruşturmasına herkes çağırıldı mi? Bazı personel alımlarında sözlü mulakat sonuçlarının açıklanmasından sonra güvenlik soruşturması yazıyor da.. Ve mulakatta takım elbise giyilmemesinin atanmaya etkisi olur mu?

kamuuucuuu
Şef
11 Kasım 2019 19:30

benim de mülakata girdiğim gün biri kot pantolon sakalla gelmişti tamam bu kesin elendi dedim öyle gelinme yani..

Madsizzle, 4 yıl önce
takim elbise ciddiyetsizlik gostergesi dostum.maalesef sorun olur.

Yummynu
Aday Memur
11 Kasım 2019 19:37

Ama Kırşehir açıklanmadı :'/

alioz51
Aday Memur
13 Kasım 2019 07:53

kardeşım nasıl aynı anda ıkı farklı unvana basvurabıldınız. baska arkadallardan da duydum basvurduk dıye. ama personel alımı duyurusunda basvuramazsınız dıyordu. hatta kopyalayıp yapıştırıyorum ben mı yanlış anladım bunu da basvurmadım acaba ?

Adaylar sadece bir unvan için ve bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu

başkanlığının yapacağı sınava başvurabileceklerdir. Aynı ya da farklı unvan için aynı ya da farklı

komisyona başvurulması durumunda yapılan tüm başvurular geçersiz sayılacak, bu şekilde sınava

girenler kazanmış olsalar dahi yerleştirme işlemleri yapılmayacaktır

Cglyn94, 4 yıl önce

Cglyn94
Aday Memur
13 Kasım 2019 10:30

ikm ve mübaşir ayrı hatta icra ve zabıtta ayrı istesek 4 yere bile başvuru yapabilirdik ben tabi katipler için pc serfikasi gerekiyor bende olmasına rağmen kendime güvenim yoktu başkası elenmedin diye katipliklere başvuru yapmadım
alioz51, 4 yıl önce

kardeşım nasıl aynı anda ıkı farklı unvana basvurabıldınız. baska arkadallardan da duydum basvurduk dıye. ama personel alımı duyurusunda basvuramazsınız dıyordu. hatta kopyalayıp yapıştırıyorum ben mı yanlış anladım bunu da basvurmadım acaba ?

Adaylar sadece bir unvan için ve bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu

başkanlığının yapacağı sınava başvurabileceklerdir. Aynı ya da farklı unvan için aynı ya da farklı

komisyona başvurulması durumunda yapılan tüm başvurular geçersiz sayılacak, bu şekilde sınava

girenler kazanmış olsalar dahi yerleştirme işlemleri yapılmayacaktır

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi