Editörler : oto-danisman-expert

Strugg
Kapalı
05 Aralık 2018 19:46

hocam tekte 55 çıkaramıyorum da nizami olarak, dinlenme mevzusu daha çok yoruyor kolları onu farkettim belki ben de öyle oluyordur
Gunnerry, 5 yıl önce

Şınav çekerken tekte mi 60 yoksa dinlenip 30 30 yapabiliyormuyuz 2 dk icinde

Gunnerry
Aday Memur
06 Aralık 2018 00:09

Ben pozisyon değiştirmeden dinlenmeyi yeni ögrendim 2 gündür çekiyorum sinav tekte 35 çektim

Bordobere10
Şube Müdürü
06 Aralık 2018 00:30

Mekikte koşuda arayı kapatırsın kardeşim herkes 100 alacak diye bir şey yok yüzde 15 spor etkisi zaten çok da etkisi olmaz.

Gunnerry, 5 yıl önce

Ben pozisyon değiştirmeden dinlenmeyi yeni ögrendim 2 gündür çekiyorum sinav tekte 35 çektim

evren9494
Aday Memur
06 Aralık 2018 00:31

Arkadaşlar ben resim eklememiştim sıkıntı olur mu

Gunnerry
Aday Memur
06 Aralık 2018 01:40

Bız kendimizi en iyisine hazirlayalim da kotu sonuclarla karsilasmamak icin

Bordobere10, 5 yıl önce

Mekikte koşuda arayı kapatırsın kardeşim herkes 100 alacak diye bir şey yok yüzde 15 spor etkisi zaten çok da etkisi olmaz.

vsl20
Aday Memur
07 Aralık 2018 16:03

ben bayanım subaylık için maliye, ikmal ve personele başvurdum puanım 77 arkadaşlar Allah nasip eder de kazanırsam ağitim dışında çalışma şartları nasıl bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim bilgilenmek amaçlı

Mglb
Aday Memur
08 Aralık 2018 00:34

Arkadaşlar toplam kaç subay alınacak tahmini bir bilgisi olan var mı?

pdr2018kpss
Aday Memur
08 Aralık 2018 01:06

Arkadaşlar benim bölümüm de PDR. Kpss P3 puanım 90.5. Deniz Kuvvetlerinde biz de Yüzme şartı araniyormu veya göz bozukluğu RDM için sorun oluyor mu?

PerrierWater
Kapalı
08 Aralık 2018 01:49

arkadaşlar ben yabancı dil mezunuyum hacettepe fransızca mütercim tercümanlık yds puanım yüksek ama kpss puanım 61 şimdi benım kpss 61 diye kara piyade olamaz mıyım yanı hiç mi şansım yok spordan 90 100 puan alabılırım 50 şınav 50 mekik rahat yapıyorum ama bu kpss puanı yuzunden olmıyacak gibi. Hanı var mı benım gibi giren dilin etkisi oluyor mu sözlü mülakatta tecrubelıler var mı ???

Strugg
Kapalı
08 Aralık 2018 12:24

hocam puana spora takılma herkesin şansı aynı yabancı dil her yerde olduğu orduda da bir avantajdır enseyi karartma
PerrierWater, 5 yıl önce

arkadaşlar ben yabancı dil mezunuyum hacettepe fransızca mütercim tercümanlık yds puanım yüksek ama kpss puanım 61 şimdi benım kpss 61 diye kara piyade olamaz mıyım yanı hiç mi şansım yok spordan 90 100 puan alabılırım 50 şınav 50 mekik rahat yapıyorum ama bu kpss puanı yuzunden olmıyacak gibi. Hanı var mı benım gibi giren dilin etkisi oluyor mu sözlü mülakatta tecrubelıler var mı ???

Bordobere10
Şube Müdürü
08 Aralık 2018 12:29

Kardeşim 90 puanla direkt genelkurmay başkanlığı yaparlar seni maşallah

pdr2018kpss, 5 yıl önce
Arkadaşlar benim bölümüm de PDR. Kpss P3 puanım 90.5. Deniz Kuvvetlerinde biz de Yüzme şartı araniyormu veya göz bozukluğu RDM için sorun oluyor mu?

enginbulut1006
Kapalı
08 Aralık 2018 16:39

deniz piyade için su altı yüzmesinde burun tıkacı kullanmaya izin veriliyor mu?

bilgin314, 5 yıl önce

merhabalar,

bende d.k.k deniz sınıfı dış kaynaktan muvazzaf subaylıkta başvuruda bulunmuştum.Sağlık, fyt ve sözlü mülakatları geçtik şu an heybeliada'ya eğitim çağrısı bekliyorum.Merak ettiğim biz ilk başta intibak eğitimi alacak mışız galiba ve bu eğitimin çok zor olduğu bırakanların genelde bu aşamada bıraktıkları söyleniyor.

Sorularım; İntibak eğitiminde bizi tam olarak ne bekliyor(süresi, mesela bir günde neler yapılır, fiziki olarak çok zorlar mı)?

İntibak eğitimini geçtikten sonra yemin edip normal dersler mi alıyoruz?

Sınavlar vize final şeklinde mi oluyor?

Belki biraz saçma gelebilir, ama ben tam olarak yüzme bilmiyorum, başvuru şartlarında da yüzme şartı aranmıyordu, bu çok sorun olur mu?

enginbulut1006
Kapalı
08 Aralık 2018 16:51

Kendi alanından atanmaya çalış.

pdr2018kpss, 5 yıl önce

vsl20
Aday Memur
09 Aralık 2018 17:41

arkadaşlar göz numarası ikisi toplam kaç olmalı benim toplam 2.50 de

vsl20
Aday Memur
09 Aralık 2018 17:43

tamam arkadaşlar öğrendim personel maliye gibi bölümlerde 7 ye kadarmış klavuzda yazıyor teşekkürler yine de :)

pdr2018kpss
Aday Memur
10 Aralık 2018 12:46

Emredersiniz komutanım!
enginbulut1006, 5 yıl önce

Kendi alanından atanmaya çalış.

krika
Aday Memur
12 Aralık 2018 14:38

Adli sicil kaydı olan adaylar konu ile ilgili adli evraklarının aslını ve bir adet fotokopisini (Mahkeme kararı, iddianame ve sonuçlandıysa kesinleşme şerhi) yanında getireceklerdir.

Bu maddede açıkca adli sicil kaydı olanlar getirsin diyor. Yani adli sicil kaydı olmayanların getirmesine gerek yok. Ancak hayır herkes getirecek, kaydın olmasa da olmadığını göstermek için alıp getirmelisin diyenler var. Bunun aslı nedir acaba? Cevap verene şimdiden teşekkür ederim.

vaveyla35
Aday Memur
12 Aralık 2018 17:28

e devletten 1 dakikada alınacak belge, götürün?
krika, 5 yıl önce

Adli sicil kaydı olan adaylar konu ile ilgili adli evraklarının aslını ve bir adet fotokopisini (Mahkeme kararı, iddianame ve sonuçlandıysa kesinleşme şerhi) yanında getireceklerdir.

Bu maddede açıkca adli sicil kaydı olanlar getirsin diyor. Yani adli sicil kaydı olmayanların getirmesine gerek yok. Ancak hayır herkes getirecek, kaydın olmasa da olmadığını göstermek için alıp getirmelisin diyenler var. Bunun aslı nedir acaba? Cevap verene şimdiden teşekkür ederim.

krika
Aday Memur
12 Aralık 2018 18:12

Haklısın, e-devleti düşünemedim. Adliyeden git al gel bir günlük iş. Ondan sormuştum. Sağ ol.

vaveyla35, 5 yıl önce
e devletten 1 dakikada alınacak belge, götürün?

vsl20
Aday Memur
12 Aralık 2018 18:56

arkadaşlar daha önce girmiş olanlar psikolog son kaç yıla bakıyor ilaç reçete olarak sınav stresi nedeniyle gitmiştam geçen sene bu zamanlar yeşil reçeteli olmayan ilaç vermişti bida da gitmedim

Toplam 258 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi