Editörler : crops35
13 Ocak 2022 13:30

Elif Burcu Açıkgöz haberini okudunuz mu ?

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz. Bu kadın kpss den alanında birinci olmasına rağmen merkezi yerleştirme (mülakatsız) de tercih veriyor kendi alanında ancak BİRİNCİ olmasına rağmen atanamıyor .Haberin doğruluğunu fotoğraflarla ispat etmişler. Bu nasıl iştir mülakattan bıktık usandık derken mülakatsız sadece kpss sınav puanı ile alım yapılırken de mi torpil var kul hakkı var haksızlık var hak yeme var ? Bu insanlar niye kpss sınavına giriyor ? İnsanlar emek veriyor para harcıyor kime güvenecek millet ? Böyle bisey olabilir mi okuyunca şok oldum vallahi billahi

WinterSoldier
Kapalı
13 Ocak 2022 16:20

Bi yanlışlık olmuştur kesin bişey var ben nasıl atandım ? Veya binlerce insan merkezi atamada nasıl atandı ? Herhangi bi eksiklik vs yoksa mahkemeye başvurursa düzeltme yapılacaktır.

xvatandaşşx
Şube Müdürü
13 Ocak 2022 16:51

Bende zaten okuyunca haberi inanmamak için çabalıyorum resmen , eğer bir yalan veya yanlışlık yoksa merkezi atamada da torpil gibi bisey oluyorsa vah ülkenin haline
WinterSoldier, 2 yıl önce

Bi yanlışlık olmuştur kesin bişey var ben nasıl atandım ? Veya binlerce insan merkezi atamada nasıl atandı ? Herhangi bi eksiklik vs yoksa mahkemeye başvurursa düzeltme yapılacaktır.

Mltn
Aday Memur
21 Ocak 2022 00:28

Branş bazında sıralamada onun seçtiği bölümü seçince düşük puanlı birisi bile 1. oluyor iki branşı seçmesi gerekiyordu. Kısacası branş sıralamasına düzgün bakamamak mi desem ne desem bilemedim

xvatandaşşx
Şube Müdürü
21 Ocak 2022 00:40

İki branş ne ?
Mltn, 2 yıl önce
Branş bazında sıralamada onun seçtiği bölümü seçince düşük puanlı birisi bile 1. oluyor iki branşı seçmesi gerekiyordu. Kısacası branş sıralamasına düzgün bakamamak mi desem ne desem bilemedim

Mltn
Aday Memur
21 Ocak 2022 00:45

Laborant ve veteriner sağlık bölümünü birde veteriner sağlık teknikerliği bölümünü seçmesi gerek ama bu sadece veteriner sağlık teknikerliğini seçmiş bakanlık alım yaparken bunların ikisini aynı kod ile alıyor brans bazında sıralamada veteriner sağlık teknikerliği eski mezunlar için duruyor bildiğim kadarıyla
xvatandaşşx, 2 yıl önce
İki branş ne ?

xvatandaşşx
Şube Müdürü
21 Ocak 2022 00:48

branş siralamasinda laborant veteriner sağlık ile veteriner sağlık teknikeri sıralaması ikisinin toplami olarak yapilmiyor mu ayrı ayri yapılıyorsa biraz saçma değil mi
Mltn, 2 yıl önce
Laborant ve veteriner sağlık bölümünü birde veteriner sağlık teknikerliği bölümünü seçmesi gerek ama bu sadece veteriner sağlık teknikerliğini seçmiş bakanlık alım yaparken bunların ikisini aynı kod ile alıyor brans bazında sıralamada veteriner sağlık teknikerliği eski mezunlar için duruyor bildiğim kadarıyla

Mltn
Aday Memur
21 Ocak 2022 00:51

Ayrı ayrı oluyor kişi iki kutucuğu işaretleyip öyle bakıyor branş sıralamasına mesela ziraat mühendisliğine de 21 bölüm seçip branş sıralamasına bakıyorsunuz onun gibi birsey
xvatandaşşx, 2 yıl önce
branş siralamasinda laborant veteriner sağlık ile veteriner sağlık teknikeri sıralaması ikisinin toplami olarak yapilmiyor mu ayrı ayri yapılıyorsa biraz saçma değil mi

xvatandaşşx
Şube Müdürü
21 Ocak 2022 01:02

büyük ihtimal öyle bi durum olmuş olabilir
Mltn, 2 yıl önce
Ayrı ayrı oluyor kişi iki kutucuğu işaretleyip öyle bakıyor branş sıralamasına mesela ziraat mühendisliğine de 21 bölüm seçip branş sıralamasına bakıyorsunuz onun gibi birsey

Mltn
Aday Memur
21 Ocak 2022 01:05

Aynen öyle olmuştur çünkü ben bölümde 21. Sıradayım ve puanım 89.58 kendi bölümü gelmese bile düz memurluk gelmesi gerek
xvatandaşşx, 2 yıl önce
büyük ihtimal öyle bi durum olmuş olabilir

xvatandaşşx
Şube Müdürü
21 Ocak 2022 01:08

Ama yine de kendi bölümünde büyük bir puanı olduğunu düşünüyorum 90 civarı 85 puanla bölümünde birinci olacağını sanmıyorum mesela
Mltn, 2 yıl önce
Aynen öyle olmuştur çünkü ben bölümde 21. Sıradayım ve puanım 89.58 kendi bölümü gelmese bile düz memurluk gelmesi gerek

xvatandaşşx
Şube Müdürü
21 Ocak 2022 01:10

Zaten bu tip haberler genelde sitaset yanlısı oluyor ne hikmetse ya hükümeti ne yapıp edip kötülemek derdinde yada bir şekilde hükümet yanlısı tavır, tarafsız şeffaf hanercilikte bence en azından kadının puanı görünmeli bilinmeli vatandaş tarafından.
Mltn, 2 yıl önce

Mltn
Aday Memur
21 Ocak 2022 01:12

Aynen puanı görünse daha iyi olur sadece bölümü seçiyor o kısmı gösteriyor.
xvatandaşşx, 2 yıl önce
Zaten bu tip haberler genelde sitaset yanlısı oluyor ne hikmetse ya hükümeti ne yapıp edip kötülemek derdinde yada bir şekilde hükümet yanlısı tavır, tarafsız şeffaf hanercilikte bence en azından kadının puanı görünmeli bilinmeli vatandaş tarafından.

xvatandaşşx
Şube Müdürü
21 Ocak 2022 01:18

İnce noktaları kapatarak böyle gereksizce bir şekilde insanları yanıltmaktan insanlarin algılarıyla oynamaktan başka bisey değil bu bırakın siyaseti siyasiler yapsın insanların bir tane oyu var onu da napip edip kendi lehlerine kendi destekledikleri tarafa çekmek için uğraşmaktan başka bisey de değil.
Mltn, 2 yıl önce
Aynen puanı görünse daha iyi olur sadece bölümü seçiyor o kısmı gösteriyor.
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi