Editörler : swat3410

Cibi123
Aday Memur
21 Nisan 2021 01:25

Arkadaşlar daha önce adlı hiç ifade vermeyip sarı zarf alipda sarı zarfta ki soruları yanitladiktan sonra ihraç olup devamında adlı soruşturma açılan kimse oldumu

Sgl81
Kapalı
21 Nisan 2021 01:30

Size adli soruşturmamı açıldı ?

Cibi123, 3 yıl önce

Arkadaşlar daha önce adlı hiç ifade vermeyip sarı zarf alipda sarı zarfta ki soruları yanitladiktan sonra ihraç olup devamında adlı soruşturma açılan kimse oldumu

Cibi123
Aday Memur
21 Nisan 2021 01:34

Açılmadi açılan oldumu sorayim dedim

Sarı zarfla ihraç delillerim olduğu halde ihraç olacağımi düşünmezken ihraç olan biri olarak acaba başka sürprizler var mı onu ogreneyim diye sorayım dedim

egemen ak
Aday Memur
21 Nisan 2021 09:18

Özeliniz kapalı
CenderedeKaldik, 3 yıl önce

Takipsizlik

SCD

Tanık vs. hiç bir şey yoktu

Görevdeyken hatta mesai sırasında haberi aldım. İdarede davamı açtım. Daha doğrusu avukatla süreci yönetme kararı aldım, hata yapma şansım da yok sonradan pişman da olmak istemedim. Çoğu idare mahkemeleri pek ılımlı bakmıyormuş onu öğrendim. Avukatı daha tecrübeli diye düşündüğüm için ankaradan tuttum ama dosyam bursada.. Süreci başlatalı bir hafta oldu öğrendiğim kadarıyla sorusu olana yardımcı olmaya çalışırım.

saruk khan
Şef
21 Nisan 2021 09:33

Devrem dilekçeni idari büroya mı verdin.
ANKARALI064073, 3 yıl önce

İsteyen iller var istemeyen iller var devrem ilin tutumu ile alakalı diye düşünüyorum. Dilekçeme cevap gelsin avukata gösterecem duruma göre ya geri iade ederim yada mahkemeye veririrm.

ANKARALI064073
Aday Memur
21 Nisan 2021 09:38

devrem dilekçeyi sayı alıp bütçeye verdim. Cevap vermişler sadece ohal ihraçlarından alınmıyormuş maaş iadesi. Öyle cevap vermişler bir de mal Müdürlüğüne bildirmişler kişi borcu olarak. Ödemezsen faiz işliyor aylık 1.40 mış faiz. Bunları hak edecek ne yaptıysam çok doluyum devrem.
saruk khan, 3 yıl önce
Devrem dilekçeni idari büroya mı verdin.

saruk khan
Şef
21 Nisan 2021 09:40

Ohal KHK sı işliyor ama. Üzme. Hayat devam ediyor. Çok zor durum.
devrem dilekçeyi sayı alıp bütçeye verdim. Cevap vermişler sadece ohal ihraçlarından alınmıyormuş maaş iadesi. Öyle cevap vermişler bir de mal Müdürlüğüne bildirmişler kişi borcu olarak. Ödemezsen faiz işliyor aylık 1.40 mış faiz. Bunları hak edecek ne yaptıysam çok doluyum devrem.

saruk khan
Şef
21 Nisan 2021 09:42

Devrem benim icra lar var. Bildirsede alamaz. Sırasını bekler. Sırası gelmez zatem.

ANKARALI064073
Aday Memur
21 Nisan 2021 10:45

Yok devrem yani desen ki bişey yaptın hak ettin desen tamam dersin. Sen git babasız ne zorlukla oku bir meslek sahibi ol. Yakında hanımın doğumu var düzeni kurdun derken incir kabuğunu doldurmayacak şey için yılların emeğinden mesleğinden ol. Gözler kalpler mühürlü kime ne desek boş. Tevekkül ediyorum.
saruk khan, 3 yıl önce
Ohal KHK sı işliyor ama. Üzme. Hayat devam ediyor. Çok zor durum.

muratgedikli
Aday Memur
21 Nisan 2021 11:04

Her gün tebligat yapıp ihraç ediyorlar. Biz neden savunma yaptık kendimizi açıkladık. Yazık günah valla

Mehtekincii1
Yasaklı
21 Nisan 2021 11:10

Mahkeme suresi en az 1.5 yıl, yeni bir iş bulmak şart

Quaresma66
Memur
21 Nisan 2021 11:16

Bu şahsı nasıl şikayet ediyoruz? Gelmiş burda reklam derdinde. Bir sitenin reklamını yapıp duruyor. Milletin canı burnunda sen ne işle uğraşıyorsun birader

Mehtekincii1, 3 yıl önce

Mahkeme suresi en az 1.5 yıl, yeni bir iş bulmak şart

CenderedeKaldik
Aday Memur
21 Nisan 2021 11:51

Açık başka arkadaşlarla görüşüyoruz

egemen ak, 3 yıl önce
Özeliniz kapalı

Mehmet 55 kuscu
Aday Memur
21 Nisan 2021 13:47

Arkadaslar cümleten selamın aleyküm dava acanlardan emsal karar bulabilen varmi idari kararla ihracdan mahkeme karariyla meslege donmeyle alakali

Hck19
Şube Müdürü
21 Nisan 2021 14:04

Sayfaların birinde Mardin 2. İdare Mahkemesinin kararının linkini paylaşmışlarıdı bir bakın.

Alıntı_ Mehmet55 kuscu

Arkadaslar cümleten selamın aleyküm dava acanlardan emsal karar bulabilen varmi idari kararla ihracdan mahkeme karariyla meslege donmeyle alakali

22 Nisan 2021 15:34

Arkadaşlar çok fazla ihraç SAYFAsı var. Bence OHAL SONRASI İHRAÇLAR sayfasında birleşelim

imtihandunyasi
Aday Memur
28 Nisan 2021 23:57

Sayfa yukari

imtihandunyasi
Aday Memur
28 Nisan 2021 23:59

Mahkeme acan varmi 2nisan ihraclarindan

Rokkoseker58
Yasaklı
29 Nisan 2021 03:48

Var verdik bekliyoruz