Editörler : swat3410
17 Kasım 2020 18:59

Valiler iller arası memuru çekebilir mi ?
Merhabalar arkadaşlar x ilin valisi y ilinde çalışan polis memurunu yanına çekebilir mi ? İl arasında polis memuru tayinine yardımcı olabilir mi ?

Nizamettin1453
Genel Müdür
17 Kasım 2020 19:28

Olur

aykılıç56
Şube Müdürü
17 Kasım 2020 19:45

Olmaz mı? vali tanıdığın var bir de nöbet mi tutacan? hemen alsın seni yanına siz yer içer eğlenirken değer memurlar çalışır yeter ki sen rahat et.

İcra Memuruuu
Yasaklı
17 Kasım 2020 20:19

Normalde öyle bir yetkisi yok ama Içişlerindeki tanıdığı vasıtasıyla istediği yere çeker

Memurp.m
Aday Memur
17 Kasım 2020 20:47

Evet kardeş torpil yaptırabilirsin pardon yardımcı olabilir ,kimlerin hakkına girdigin önemli degil

Okanako
Aday Memur
17 Kasım 2020 20:47

Sana sövmek istemiyorum , senin ironini alır bi yerine sokarım , benim annem babam hasta ve raporlu yatalaklar ve tanıdığım olsa zaten böyle bi sual sormadan yanlarında bulunurum , ben gibi bir çok kişi bu durumdan muzdarip herkesin ailesi ile zor olduğu durumlar var sen gibi hassiyetsiz konuyu başka yerlere çeken insanlar oldukça bu dünyada kötülüğe gerek yok
aykılıç56, 3 yıl önce

Olmaz mı? vali tanıdığın var bir de nöbet mi tutacan? hemen alsın seni yanına siz yer içer eğlenirken değer memurlar çalışır yeter ki sen rahat et.

Okanako
Aday Memur
17 Kasım 2020 20:49

Tamam güzel kardeşim zihniyetin belli oldu bi yerlere böyle gelmişsin sen ben ve benim gibi zor durumda olan insanların halini anlayamaz insanlardansınız
Memurp.m, 3 yıl önce

Evet kardeş torpil yaptırabilirsin pardon yardımcı olabilir ,kimlerin hakkına girdigin önemli degil

Memurp.m
Aday Memur
17 Kasım 2020 21:04

Hocam kusura bakmada biryerlere böyle gelmiş olsam burda haktan hukuktan bahsetmezdim sessizce okur geçerdim.Annen yada baban rahatsız olabilir yazarsın dilekçeni uygun görülürse gidersin x iline.

Sen burda çıkıp torpil yaptıracam diyosun ,ama kimse sana laf söylemesin istiyorsun .

Okanako
Aday Memur
17 Kasım 2020 21:20

Güzel kardeşim ben torpil demiyorum öyle bi şey varmı diyorum ben emniyete de görüşe çıktım dilekçeyi yazıyoruz da biliyorsunuz ki referans olmadığı için reddediliyor ben görüşe çıkıp izah ettim sonuç alamadım eğer valilerin etkisi varsa onlara da görüşe çıkmak için yazdım ben bunu biz gariban insanlarız görsen görev yaptığım yeri ailevi durumu hak verirsin sadece yazım farklı anlaşılmış kusurum oldu ise kusura bakmasın kimse
Memurp.m, 3 yıl önce

Hocam kusura bakmada biryerlere böyle gelmiş olsam burda haktan hukuktan bahsetmezdim sessizce okur geçerdim.Annen yada baban rahatsız olabilir yazarsın dilekçeni uygun görülürse gidersin x iline.

Sen burda çıkıp torpil yaptıracam diyosun ,ama kimse sana laf söylemesin istiyorsun .

insangibi90
Yasaklı
17 Kasım 2020 21:21

DEVLET MEMURLARININ YER DEĞİŞTİRME SURETİYLE ATANMALARINA İLİŞKİN YÖNETMELİKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİKe istinaden çekebilir memleketinde bile çalışabilir

Memurp.m
Aday Memur
17 Kasım 2020 21:26

Şuan daha net anladım,ama konu başlığı çok yanlış olmuş:) insanin aklin a direk torpil geliyor,kusura bakma Allah yardımcın olsun personel daireye gidip ordan görüş talep etmen daha uygun olacaktır. Valiye görüşe çıkmak biraz zor olur.

kronikadam
Memur
17 Kasım 2020 21:42

İnsanoğlundaki mantık ben yapıyorsam torpil değil referans benden başka kim yapıyorsa torpil olur mantığı, hastan varsa Allah şifa versin

Okanako
Aday Memur
18 Kasım 2020 00:04

Sağolasın kardeşim çıktık ama yine olumsuz oldu sonuç Allah cümlemize yardımcı olsun
Memurp.m, 3 yıl önce

Şuan daha net anladım,ama konu başlığı çok yanlış olmuş:) insanin aklin a direk torpil geliyor,kusura bakma Allah yardımcın olsun personel daireye gidip ordan görüş talep etmen daha uygun olacaktır. Valiye görüşe çıkmak biraz zor olur.

Okanako
Aday Memur
18 Kasım 2020 00:06

Tüm hastalara Allah şifa versin
kronikadam, 3 yıl önce
İnsanoğlundaki mantık ben yapıyorsam torpil değil referans benden başka kim yapıyorsa torpil olur mantığı, hastan varsa Allah şifa versin

Nizamettin1453
Genel Müdür
18 Kasım 2020 08:36

Valiye görüşmeye gitmenin nesi zormuşki, sekreterine isim yazdırıyorsun salı savah 10 da gidiyor sıraya giriyorsun içeri girince selam verip meramını anlatıyorsun oda dinliyor, aklına yatarsa talimat veriyor çıkıyor gidiyorsun. Zormuymuş

polmuratmk
Genel Müdür
18 Kasım 2020 12:17

Evet başlık eksik olmuş ondan dolayı yanlış anlaşılıyor... Büyüklere Allah şifa versin inşallah... Emniyet e çıkmışsın zaten, valiyede çık şansını dene kardeş... Torpil adına bir durum yok burada zaten kimseyi aratmamışsın herkes gibi hakkını kullanıp görüşe çıkmışsın...

Okanako
Aday Memur
18 Kasım 2020 13:51

Aynen öyle bakalım deneyeceğim
polmuratmk, 3 yıl önce
Evet başlık eksik olmuş ondan dolayı yanlış anlaşılıyor... Büyüklere Allah şifa versin inşallah... Emniyet e çıkmışsın zaten, valiyede çık şansını dene kardeş... Torpil adına bir durum yok burada zaten kimseyi aratmamışsın herkes gibi hakkını kullanıp görüşe çıkmışsın...
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi