Editörler : ayşegül bgm

fzt03
Aday Memur
17 Ocak 2022 08:28

Hocam gelir mi bu gün
wxvz0901, 2 yıl önce
İyi yapmışsıniz hocam. Bir tezi geçersiz hale getirebilirler ifadeleriyle. Fakat ağza alınmayacak küfürleri bu şekilde söylemeleri gerçekten utanç verici

wxvz0901
Kapalı
17 Ocak 2022 08:29

İnşallah hocam gelebilir tabiki. Üzerinden 21 gün geçmiş gelmesi olası ihtimal
fzt03, 2 yıl önce
Hocam gelir mi bu gün

wxvz0901
Kapalı
17 Ocak 2022 11:21

O küfür mesajları kaldırılmış çok şükür , umarım memurlar.net o kişilerin de hesabını kapatmıştır.
atanamayancb, 2 yıl önce

Bunlar nasıl üsluplar ya.Düşünüyorum şimdi bu küfür edenlerin arasında psikolog,çocuk gelişimci,sosyal hizmet uzmanı falan var ve aileler bunlara çoluk çocuk getirip sorunlarını çözmelerini isteyecek.Vallahi yazık...Umarım aynı kuruma falan atanmamışızdır.Küfür edenleri cimere,egmye bildirdim.

PedroLeonn
Yasaklı
17 Ocak 2022 11:56

Keşke seninkinide kapatsa bide yorumlarını heryerden silse kardeşim burda herkes zimmete düşmüş gibi mutlu olur

wxvz0901
Kapalı
17 Ocak 2022 12:04

Kimseyi kırıcı şekilde konuşmuyorum. Hakaret de etmiyorum. Kendimce çıkarımlarda bulunuyorum ki burası forum bunun için var. Herhangi bir yanlış söylemde zaten gerekeni yapıyor editörler
PedroLeonn, 2 yıl önce
Keşke seninkinide kapatsa bide yorumlarını heryerden silse kardeşim burda herkes zimmete düşmüş gibi mutlu olur

mustafaylken
Aday Memur
17 Ocak 2022 12:47

il sağlıktan konuştum onlar çkysye girebiliyorlar şu an bir kayıt bulamadılar benim adıma.

wxvz0901
Kapalı
17 Ocak 2022 13:49

Bir gün ağzınızı düzeltmeniz temennisiyle...

wxvz0901
Kapalı
17 Ocak 2022 13:51

Bilgi verdiğiniz için teşekkürler
mustafaylken, 2 yıl önce

il sağlıktan konuştum onlar çkysye girebiliyorlar şu an bir kayıt bulamadılar benim adıma.

Jagroo
Şef
17 Ocak 2022 14:23

Bilgi veren kisiye tesekkur ettiginiz icin ben de size tesekkur ederim efendim,iyi gunler diliyorum insallah
wxvz0901, 2 yıl önce
Bilgi verdiğiniz için teşekkürler
17 Ocak 2022 14:32

Bilgi veren kişiye teşekkür eden kişiye teşekkür ettiğiniz için ayrıca ben teşekkür ederim efendim Allah hayırlı eylesin ve de utandırıp gocundurmasın, gocunanlar gocuk giysin inşALLAH.......

Jagroo, 2 yıl önce
Bilgi veren kisiye tesekkur ettiginiz icin ben de size tesekkur ederim efendim,iyi gunler diliyorum insallah

Falannkisi
Memur
17 Ocak 2022 14:48

Does nereye atandın aynı yere atanıp makara yapmak isterdim
does it any matter, 2 yıl önce

Bilgi veren kişiye teşekkür eden kişiye teşekkür ettiğiniz için ayrıca ben teşekkür ederim efendim Allah hayırlı eylesin ve de utandırıp gocundurmasın, gocunanlar gocuk giysin inşALLAH.......

17 Ocak 2022 17:27

Sonunda biri kıymetimi anladı ya, eyv dostum özelden yazıyorum adresimi ziyarete beklerim. Şu avellerle birlikte maytap geçelim yihu

Falannkisi, 2 yıl önce
Does nereye atandın aynı yere atanıp makara yapmak isterdim
17 Ocak 2022 17:38

Ben de gelcem oralara, ama 4 yıl sonra.

Sonunda biri kıymetimi anladı ya, eyv dostum özelden yazıyorum adresimi ziyarete beklerim. Şu avellerle birlikte maytap geçelim yihu

17 Ocak 2022 17:53

Beklerim üstat gel, burda zamanında bizle duyum ayağına nasıl eğlendilerse biz de yeni atama bekleyenlerle eğlenecez şu saatten sonra.

vindieselailesi, 2 yıl önce

Ben de gelcem oralara, ama 4 yıl sonra.

17 Ocak 2022 17:55

Elim kaşınıyor valla, bir zimmete düşeydik, sonrası kolay. Forum punisherlığına geri döneceğim.

Beklerim üstat gel, burda zamanında bizle duyum ayağına nasıl eğlendilerse biz de yeni atama bekleyenlerle eğlenecez şu saatten sonra.

Falannkisi
Memur
17 Ocak 2022 18:01

Ajshajshjs hani yok mesaj at kanka

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi