Editörler : supporters.

guresci90
Kapalı
08 Ekim 2011 11:42

-bakımlı

-güler yüzlü

-insanı bunaltmayan

-aşırı kıskanç olmayan

-ZEKİ

-Fedakar

-düşünceli vs vs

sparlek
Müsteşar
08 Ekim 2011 11:46

sokaktaki-kedi ve güreşçi çok güzel yazmışsınız...

bencede...

merhamet li olmak çok önemli benim için...

anlayışlı olmalı...

guresci90
Kapalı
08 Ekim 2011 12:14

bir başlığa cvp yazıldıktan sonra bildirim tarzı bişey gelmiyor mu arkdaşlar ben forumda biraz acemiyim beni bilgilendircek cengaverler aranıyor :D

13 Ekim 2011 23:12

az şey isteyen erkekler bunları isteyebildiğinize göre sizde de bunun +1 i olmalı ki isteyebilme yüzünü kendinizde buluyorsunuz di mi

hiç düşündünüz mü bunlar olan bayan sizi neden isteyecek_???

14 Ekim 2011 00:01

bence bi bayan ciddi olmalı,nerede kiminle nasıl konuşacağını yada konuşmayacağını bilmeli,dışardan sert görünmeli,yüreği yufka olmalı,taraflı tarafsız herkesin bi bayan için hanımefendi diyebilmeli,namuslu,güvenilir,dürüst ve şefkatli olmalı,çalışkan olmalı kadının tembeli düşman başına,tutumlu olmalı,kendine güvenen,tek başına ayakta durabilmeli,

ve bayan erkeğin ne önünde olmalı yürümeli nede erkeğin arkasında(gölgesinde kalmamalı) kalmalı daima erkeğinin yanında olmalı(eşit statü).

gözlerinin rengi önemli değil ama onun gözlerine baktığında aklını baştan almalı,ve onu seven erkek yolda gördüğünde ayakları birbine dolaşmalı sendelemeli düşmeli hatta.

ve bi özellik daha yazacağım bunu ise artvin kızlarının önemli bi kısmında vardır.

bence bi bayan köyde köylü,şehirde şehirli olabilmeli. benim için bi bayandaki en büyük kriter budur.

14 Ekim 2011 00:06

sanırım böyle bi bayanla 25 yılda 2 kere karşılaşırsın,biri evli veya nişanlı olur,ötekininin de gönlünü fett edemezsiniz benim gibi orta da kalırsınız.

kalenderfani
Memur
14 Ekim 2011 00:14

kendini bilsin yeter.. lüzum yok tanışmasak da olur...

("aşk celladından ne çıkar madem ki yar vardır" der şair) ;)

herkeslere selam olsun...

mplt88
Aday Memur
14 Ekim 2011 02:08

inatçı kızdan hayır gelmez

başak burcundan uzak duruyorum o yüzden:)

erkeği ile bütünleşmeli bir olmalı tek olmalı onunla.

farklılıklar olacaktır elbet tuz biber deiklerimizden

ama farklılık başkaa zıt gitmek başkaa

bi dokun gör ahları

acık akıllı olun be kızım :)

26 Şubat 2020 23:18

3.083 gün evvel, yani 8 yıl, 5 ay, 12 gün önce yazdığım maddelerin yerinde yeller esiyor. Hayat geriye doğru bakılsa da, ileriye doğru yaşanıyor.

O günlerde tenis antrenörü, yüzme antrenörü, voleybol hakemi olan, kaligrafi sanatını öğrenmeye çabalayan ve doktorasını vermeye uğraşan kedi, bugün emekli olmuş ve hayatı daha huzurlu kılmak için basit yaşayan ve hengamelerle uğraşmak istemeyen ihtiyara dönmüş.

Zaman da değişiyor.

İnsan tamamen değişiyor...

Sokaktaki Kedi, 13 yıl önce

Her hücresi A.K. ile dolu olan, ahlaklı, zeki, bilgili, ilgili, gündemi/günceli takip eden, hafta da en az 1 kitap bitiren, temiz-titiz-düzenli, doğal olmak kaydıyla bakımlı, edepli giyinen, eşine itaat eden, efendi, gördüğü herkeste beğeni bırakıp örnek olan, "paraya" ve "paraya değer verene" asla değer vermeyen, hurileri dahi kıskandıran, eşine ve çoçuğ(klarına)una maşuk, konuştuğunda kendini dinleten, dinlediğinde her haliyle konuşan, gülümseyen, yardımsever, israf düşmanı, evini saray gibi gören, büyüklerini sayan, küçüklerini seven bir bayan olmalı:)

13 Haziran 2021 16:28

Ve zaman kimilerine bir şey katarken kimilerinde götürüyor..

Tolgi07
Yasaklı
15 Haziran 2021 08:38

ruhu değildir sanrım daha somut seyler:)

memurist79
Kapalı
15 Haziran 2021 11:14

sadakat ve dürüstlük

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2021 11:53

beklentilerimi sayayım

- namaz kılması

- kapalı olması

- cömert olması

- bunaltmaması

- temizliğe önem vermesi

- bağırmaması yumuşak tonda konuşması

- ne sevip ne sevmediğimi bilmesi ona göre davranmaya çalışması

- gece namazına beni kaldırması

- tökezlediğim esnada elimden tutması

- yemek konusunda sıkıntı çıkarmaması

- ince ruhlu olması

- tartışmaya girmemesi

yüz ve vücut güzelliği ön planda gelmiyor göz itmesin yeter

15 Haziran 2021 15:25

Özgür ve kendi ekonomik gücü yerinde olmalı,genel kültürü yüksek olmalı,bi erkeğe bel bağlayacak kadar aciz olmamalı,güçlü kendi ayakları üzerinde durabilen yanında anı yaşayabileceğin,geçmişi ve geleceği unutabileceğin biri olmalı,mutfağıda salona kattık mı tamam.

keremali1
Memur
15 Haziran 2021 20:47

Bir insanda bence en onemli 3 özellik ahlak.alcak gönüllülük ve dindarlik derim.Şartlara uyum cok önemli.Bunlarin disinda kültürel olarak uyum sağlayabilecek kişi olmalı.Asla sigara alkol kullanmamalı.

lecorb
Yasaklı
15 Haziran 2021 21:25

güzel olmalı güzelllll

Başaramadık
Kapalı
15 Haziran 2021 22:00

yorumlara hele. kadın insan değil robot. zaafları, duyguları, sinirleri olamaz. hem akıllı, hem güzel, paraya değer vermeyen ama bakımlı (bakımlı olmak bedava tabi), erkeğini kıskanmasın ama erkek onun kıyafetine karışsın.

shatıf
Memur
16 Haziran 2021 00:25

Güzel gülmek muhimdir
16 Haziran 2021 01:10

Ve asla ama asla dindar olmamalı adamın ömrünü çürütür yoksa

aydın3131
Aday Memur
16 Haziran 2021 22:18

Güzel ve güler yüzlü olsun, az konuşsun yeter. Ev işi yemek temizlik bilmese de olur.
Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi