Editörler : "eskiyara"Pangaea
«16171819202122232425262728

anbes
Aday Memur
29 Ağustos 2019 23:41

Benim merak ettiğim bir konu var ilişiği 2 sinden itibaren kesilir diye yazılmış, istediğimiz zaman ilişik kesebilir miyiz yani ben 2 sinde değilde 10 unda ya da 15 inde kesmek istesem sıkıntı olur mu sonuçta okullar açılıyor kesmeniz gerek derler mi ve buna kim karar veriyor eski yerim mi yeni yerim mi? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim

_bozoklu_
Aday Memur
29 Ağustos 2019 23:56

vermişlerde bu şekilde istemiyordum seçtiğim tercihler dişi gelmesin dediğim halde ve kılavuzda "Bu kapsamda 40'tan az tercih yapanlar ile tercih dışı atanmak istemeyen öğretmenlerin sadece

tercihleri dikkate alınacaktır."

yazdığı halde ilçe emri verilmiş bu nasıl iş anlamadım

Fethiye88, 5 yıl önce
Özrünüzün bulunduğu ilçeye vermemişler mi

Uzaymekigi44
Aday Memur
29 Ağustos 2019 23:59

Ben de bu şekilde yaptım hocam ilçe emri verilmiş çalıştığımız ilçe ile mi goruselim

mertca_7, 5 yıl önce

bence sistem tüm il dışı isteyenlere ilçe emri vermiş bu iptal edilebilir pazartesi il ilçe milli eğitimle görüşeceğim sizlerde görüşün

sena13
Şef
30 Ağustos 2019 00:01

merhabalar hocalarım, beni de ilçe emrine vermişler..Van' da görev yapıyorum..ayın ikisinde kararnamem gelse ilişik kessem ne zaman ilçe emrinde göreve başlamam lazım?..meyil müddetini kullanacağım ..iki çocuğum var ,onların ve evin düzenini oturtmak için ..bir de aynı ilçe emrine üç edebiyatçı atandık..görevlendirmeyi neye göre yapacaklar ,bileniniz var mı?

notrino190519
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:06

Arkadaşlar bi konuda yardımcı olursanız sevinirim. Muhtemel boşalacak olarak yaptığım tercihlerin hi

Uzaymekigi44
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:08

Ben de bunu anlamadim

_bozoklu_, 5 yıl önce

vermişlerde bu şekilde istemiyordum seçtiğim tercihler dişi gelmesin dediğim halde ve kılavuzda "Bu kapsamda 40'tan az tercih yapanlar ile tercih dışı atanmak istemeyen öğretmenlerin sadece

tercihleri dikkate alınacaktır."

yazdığı halde ilçe emri verilmiş bu nasıl iş anlamadım

_bozoklu_
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:12

bunun bir açıklaması olmalı kılavuzda olmayan bir işlem nasıl yapılıyor sözde iyilikmi etmiş oluyorlar

Uzaymekigi44, 5 yıl önce

Ben de bunu anlamadim

Uzaymekigi44
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:15

Eğer ben ilçe emri isteseydim zaten 41i açardım ki il geneli dediğine özrüm bulunduğu ilçe de giriyor burda bir saçmalık var

_bozoklu_, 5 yıl önce

bunun bir açıklaması olmalı kılavuzda olmayan bir işlem nasıl yapılıyor sözde iyilikmi etmiş oluyorlar

mertca_7
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:19

evet çalıştığınız ilçe ile görüşün ben de öyle yapacağım önce okula gidip idareye durumu anlatacağım belki okuldan direk çözülür

bu idareciler de bu konularda öğretmenlere önceden yeterli bilgi vermiyorlar bilsem kendim 2.aşamaya başvurmadım sonuçlardan önce de 1.aşama iptali için dilekçe de verirdim ama bilgimiz yok ki

Uzaymekigi44, 5 yıl önce

Ben de bu şekilde yaptım hocam ilçe emri verilmiş çalıştığımız ilçe ile mi goruselim

Uzaymekigi44
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:23

Hocam 2 senedir ilçe emri vermemişler şimdide ekmek dağıtır gibi herkesi ilçe emrine vermisler

mertca_7, 5 yıl önce

evet çalıştığınız ilçe ile görüşün ben de öyle yapacağım önce okula gidip idareye durumu anlatacağım belki okuldan direk çözülür

bu idareciler de bu konularda öğretmenlere önceden yeterli bilgi vermiyorlar bilsem kendim 2.aşamaya başvurmadım sonuçlardan önce de 1.aşama iptali için dilekçe de verirdim ama bilgimiz yok ki

notrino190519
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:29

Arkadaşlar muhtemel boşalacak tercihlerinin atama puanlarını göremiyorum, bu tercihlere atama oldu mu? Olduysa kaç puanla atama yapıldığını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

iyontar
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:30

41 tercih hakkı il genelinde açık bir kuruma yerleştirilmeyle ilgili, sizi ilçe mem'e atamış. Sorun yokki bunda...
Uzaymekigi44, 5 yıl önce

Eğer ben ilçe emri isteseydim zaten 41i açardım ki il geneli dediğine özrüm bulunduğu ilçe de giriyor burda bir saçmalık var

mertca_7
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:31

yazdığım gibi sistemsel olarak tüm il dışı özür grubundan isteyenlere il ilçe emri verilmiş bu iptal edilebilir anlamına da gelir

Uzaymekigi44, 5 yıl önce

Hocam 2 senedir ilçe emri vermemişler şimdide ekmek dağıtır gibi herkesi ilçe emrine vermisler

iyontar
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:32

Puan yoksa yıldız işaretlidir ve aşağıda yıldız ne demek yazıyor hocam. Muhtemwl yer değiştirme gerçekleşmemiş.
notrino190519, 5 yıl önce

Arkadaşlar muhtemel boşalacak tercihlerinin atama puanlarını göremiyorum, bu tercihlere atama oldu mu? Olduysa kaç puanla atama yapıldığını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

zinems
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:35

hocam normalde atamanız olduktan sonra 15 gun içinde göreve başlamanız gerekiyor ancak normalde o ay almas alabilmeniz için yeni görev yerinize en geç ayın 8 inde başlayız yapmanız gerekir bu dönemde ise haftaya 6 eylüle kadar başlayız yapmanız gerekir yoksa bu ay maaş alamazsınız sıkıntı bu yoksa isterseniz 15 günü kullabilirsiniz tabi
anbes, 5 yıl önce

Benim merak ettiğim bir konu var ilişiği 2 sinden itibaren kesilir diye yazılmış, istediğimiz zaman ilişik kesebilir miyiz yani ben 2 sinde değilde 10 unda ya da 15 inde kesmek istesem sıkıntı olur mu sonuçta okullar açılıyor kesmeniz gerek derler mi ve buna kim karar veriyor eski yerim mi yeni yerim mi? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim

Uzaymekigi44
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:36

Ozrun bulunduğu ilçe il geneline tabi olmuyor mu hocam

iyontar, 5 yıl önce
41 tercih hakkı il genelinde açık bir kuruma yerleştirilmeyle ilgili, sizi ilçe mem'e atamış. Sorun yokki bunda...

hopali
Başbakan Müsteşarı
30 Ağustos 2019 00:54

İlişiği Ayın 10 ında Keserseniz 25 ine Kadar Başlama Hakkınız Var. Bu Bir Örnekti. İlişik Kestikten Sonra 15 Gün

zinems, 5 yıl önce
hocam normalde atamanız olduktan sonra 15 gun içinde göreve başlamanız gerekiyor ancak normalde o ay almas alabilmeniz için yeni görev yerinize en geç ayın 8 inde başlayız yapmanız gerekir bu dönemde ise haftaya 6 eylüle kadar başlayız yapmanız gerekir yoksa bu ay maaş alamazsınız sıkıntı bu yoksa isterseniz 15 günü kullabilirsiniz tabi

cubecan
Aday Memur
30 Ağustos 2019 00:55

Sonuç ekranında 4 puanla ve 172 hizmet günü ile yerleşen biri var. Bu nasıl mümkün olabilir arkadaşlar?

zinems
Aday Memur
30 Ağustos 2019 01:02

aynen hocam ilişik kestikten sonra atama diye yanlış bilgi vermeyeyim saolun hocam yoldaydım dikkat etmemisim
hopali, 5 yıl önce

İlişiği Ayın 10 ında Keserseniz 25 ine Kadar Başlama Hakkınız Var. Bu Bir Örnekti. İlişik Kestikten Sonra 15 Gün

deniz161616
Aday Memur
30 Ağustos 2019 01:56

335 puanla yine il içi hüsran.... Sıra tayinle gelemiyoruz, özür grubu ile gelemiyoruz... 3-5 yıllık adamlar norm fazlalığı ayağına merkezlerde çalışıyor. bi de müdür yardımcısı yapılıp 5-10 gün sonra istifa edenler var bu da cabası.... Eğitimin içine ettikleri gibi atamalarında içine ettiler. gecenin 10 unda tayin açıklıyorlar. Millet isyan etmesin diye heralde. Eskiden sıra tayin sistemi vardı kim nereyi istemiş görüyorduk.Sıralar ocak ayına kadar geçerliydi. Şimdi mayısta tayin iste çıkaçak diye bekle. Ölme eşeğim ölme...........

Toplam 560 mesaj
«16171819202122232425262728

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi