Editörler : Lanet
«65666768697071727374757677

kel007
Aday Memur
11 Haziran 2019 18:56

kanka naberr
serpili, 16 yıl önce

bugün son mohikanı izledim neden bu kadar geç kaldın diyenlere cevabım film hakkında az çok fikir sahibi olduğum için hakkını vermek için en ağlak zamanımı bekledim diyebilirim beklememe değmiş ağladım da ağladım...

konusuna geçersek amerikada ingilizlerle fransızlar savaşırken kızılderililerin safları kabilelerine göre belirlenmektedir.ingiliz generalinin iki kızını babalrına teslimetmek için rehberlik görevi üztlenen huron kabilesinden bir yerlinin elinden kızları ve onlara eşlik eden ve kızların büyüğü cora'ya aşık ingiliz askerini aslında yerleşimci olduğu yerde ailesi öldükten sonra mohikanların büyüttüğü kahramanımız nathaniel kurtaracaktır ve olaylar bundan sonra savaş ve içinde aşk dolu olaylarla devam edecektir.filmin başrollerinde bu senenin en iyi aktör oscarını kazanan daniel day-lewis ve madeline stowe var

yorum yapmayacam ama izlemezseniz yazık olur...

kaplumbaga155
Yasaklı
11 Haziran 2019 22:42

planet of the apes 1968 yapımı olan. izlemesi sıkıcı olsa da ele aldığı konu ve din eleştirisi çok güzeldi. dinlerin maksimum birkaç yüzyıl içinde yok olacağını kanıtlar nitelikte. tabii daha öncesinde biz kendimizi yok etmezsek.

defterci
Genel Müdür
13 Haziran 2019 09:03

Belli ki başlığı sinema olan bir konuda bile batılın propagandasını yapıyorsunuz.

Ben islam Dünya Görüşüne mensubum. Benim inandığım sistemde her şeyin, ama her şeyin bir cevabı var. Bu dediğinizin de bir cevabı var.Ve yanılmışsınız. Din (Hak olandan bahsediyorum) Dünya'nın sonu yaklaştığında garip kalacak, tıpkı başladığı günkü gibi ama yok olmayacak.

Yine İslam Dünya nizamına göre, biliyorum ki bu dediğim sizde tesir etmeyecek, sinek vızıltısı gibi gelecek.Zıt sıfat tecellileri bunu gerektirir, siz bize lazımsınız, karanlık olmadan aydınlık olmaz. (Bu size inandığınız dünya görüşü içerisindeki diyalektik materyalizmi ya da parite teorisini çağrıştırabilir) Biz aydınlık içerisinde huzur ile dünya hayatına devam ederken, size yani delalet ehlinin karanlığına minnettarız. Ve normalsiniz, kabulümüzsünüz, sizi çevirmek zorunda değiliz, siz de kıyamete kadar var olacaksınız.Önümüzdeki yüzyıllarda çok azalacaksınız ama yok olmayacaksınız.Sonra tekrar çoğalacaksınız. Sizin bizim gibi olma ihtimaliniz olduğu gibi (İnşAllah), bizim sizin gibi olma ihtimalimiz de var (Allah muhafaza)

Bütün bunları Meydanı boş zannetmeyin diye yazdım, İslam Bir Dünya Nizamıdır, bir hayat reçetesidir. İnanan üstündür, inkarcılar ise zavallı.

kaplumbaga155, 5 yıl önce

planet of the apes 1968 yapımı olan. izlemesi sıkıcı olsa da ele aldığı konu ve din eleştirisi çok güzeldi. dinlerin maksimum birkaç yüzyıl içinde yok olacağını kanıtlar nitelikte. tabii daha öncesinde biz kendimizi yok etmezsek.

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Haziran 2019 11:27

hahahaha nasıl da biliyorlar nasıl da korkuyorlar içten içe :DD

ben izlediğim filmi ve konusunu yazdım. siz üzerinize alınıp islam savunuculuğu yapmışsınız. ben islamdan değil bütün dinlerden bahsediyorum ve hepsi de aşağı yukarı aynı sebeplerle kendisini hak olarak görür. :DD

defterci, 5 yıl önce

Belli ki başlığı sinema olan bir konuda bile batılın propagandasını yapıyorsunuz.

Ben islam Dünya Görüşüne mensubum. Benim inandığım sistemde her şeyin, ama her şeyin bir cevabı var. Bu dediğinizin de bir cevabı var.Ve yanılmışsınız. Din (Hak olandan bahsediyorum) Dünya'nın sonu yaklaştığında garip kalacak, tıpkı başladığı günkü gibi ama yok olmayacak.

Yine İslam Dünya nizamına göre, biliyorum ki bu dediğim sizde tesir etmeyecek, sinek vızıltısı gibi gelecek.Zıt sıfat tecellileri bunu gerektirir, siz bize lazımsınız, karanlık olmadan aydınlık olmaz. (Bu size inandığınız dünya görüşü içerisindeki diyalektik materyalizmi ya da parite teorisini çağrıştırabilir) Biz aydınlık içerisinde huzur ile dünya hayatına devam ederken, size yani delalet ehlinin karanlığına minnettarız. Ve normalsiniz, kabulümüzsünüz, sizi çevirmek zorunda değiliz, siz de kıyamete kadar var olacaksınız.Önümüzdeki yüzyıllarda çok azalacaksınız ama yok olmayacaksınız.Sonra tekrar çoğalacaksınız. Sizin bizim gibi olma ihtimaliniz olduğu gibi (İnşAllah), bizim sizin gibi olma ihtimalimiz de var (Allah muhafaza)

Bütün bunları Meydanı boş zannetmeyin diye yazdım, İslam Bir Dünya Nizamıdır, bir hayat reçetesidir. İnanan üstündür, inkarcılar ise zavallı.

kaplumbaga155
Yasaklı
13 Haziran 2019 11:28

batılın propagandasını yapıyormuşum sfasdasaf

aynen dostum cia mossad fbi fetö pkk chp hdp sgk imf huawei tarafından batılın propagandasını yapmam için her ay hesabıma 10 bin dolar para yatıyor. sen de düşün benim halimi biraz ekmek parası. çoluk çocuk elime bakıyor ne yapayım ben de buralarda max 3 kişinin göreceği yerlerde batılın propagandasını yapıyorum işte ne yapalım.

liebestraum
Şube Müdürü
14 Haziran 2019 16:13

Her neyse :) Asıl konuya dönelim o zaman...

Song of the Sea -Denizin Şarkısı- (2014) enfes bir animasyon filmdir. Dünyanızı unutturur, alır götürür ve mutlu eder insanı.

10 üzerinden 8 puan veriyorum.

maskov87
Başbakan Müsteşarı
17 Haziran 2019 10:53

defterci'yi üç hayır ile din bölümüne gönderiyoruz.

defterci, 5 yıl önce

Hariçten gazell
Genel Müdür
17 Haziran 2019 12:03

Modern dunyadan kacic

Oykusu film hayatta fazla maceraperest olmamamiz gerektiginide gosteryor 8 imb bi film puani fazla abarti buuldum..

rainmake
Aday Memur
18 Haziran 2019 11:32

The İllusyonist (sihirbaz) filmi gerçekten harika

özellikle sevdiğim oyunculardan Edvard Norton döktürmekte

Hariçten gazell
Genel Müdür
18 Haziran 2019 11:50

Filmin adini yazmayi unutmusum:)

Ozgurluk yolu...

Hariçten gazell, 5 yıl önce

Modern dunyadan kacic

Oykusu film hayatta fazla maceraperest olmamamiz gerektiginide gosteryor 8 imb bi film puani fazla abarti buuldum..

maskov87
Başbakan Müsteşarı
18 Haziran 2019 16:43

film gerçek hikaye, finalde de gerçeğinin fotosu paylaşılıyor. bence 8 imdb'si az :)

Hariçten gazell, 5 yıl önce

Filmin adini yazmayi unutmusum:)

Ozgurluk yolu...

Hariçten gazell
Genel Müdür
18 Haziran 2019 22:12

A evet gercek hikayeymis sonu kotu bitti

maskov87, 5 yıl önce

film gerçek hikaye, finalde de gerçeğinin fotosu paylaşılıyor. bence 8 imdb'si az :)

rainmake
Aday Memur
25 Haziran 2019 22:16

Yine sihirbazlık temalı bir film de var ki bence The İlluzyonis(sihirbaz) dan bi tık dah güzel

Christopher Nolan ın Prestij'i tabi ki

Akbar2
Memur
26 Haziran 2019 22:01

Moneyball - 2011

Gerçek hayattan kurgulanan bir film.

Hariçten gazell
Genel Müdür
08 Temmuz 2019 15:38

Dirilis..leonardo dicaprio

8 puan

Izlenilesi film tavsiye edilir..

12 Ağustos 2019 17:19

Dragon Wars: D-War (2007)Bu gece gnula TV apknite de tekrar izleyeceğim

rainmake
Aday Memur
23 Ağustos 2019 09:16

i am Mother; güzel ve esrarlı başlayan bi film sürüküyorda ama sonu kötü onu söyliyim yinede izlenir

ermandoruk
Aday Memur
03 Eylül 2019 23:05

Şu aralar moda olan film yenilmezler serisi izlenebilir.

fragmanı burada var https://tamfullhdfilmiizle.com

maskov87
Başbakan Müsteşarı
03 Eylül 2019 23:43

reklam yapma erman, korsan takılıyor bir de.

Baba Muhalefet
Daire Başkanı
05 Eylül 2019 20:43

Trt 1 de şu an Bajrangi Bhaijan var, Sevginin Gücü, şiddetle tavsiye aile filmi.
Toplam 1536 mesaj
«65666768697071727374757677

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi