Editörler : Pangaea

emresylmz
Aday Memur
10 Şubat 2019 23:33

bitlis tatvana atandım var mı benim gibi tatvana atanan

sagliktanhaber
Aday Memur
10 Şubat 2019 23:36

Arkadaşlar Kastamonu'ya atanan varmı. Kastamonu hakkında merak ettiğiniz her türlü konuda yardımcı olabilirim.

Kastamonu, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz bölgesinde yer alan ve Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın ile sınırı bulunan Karadeniz kıyısında bulunan bir ildir, merkez ile birlikte toplam 20 ilçesi mevcuttur.

https://www.kamumanset.com

Eski bir yerleşim merkezi olan Kastamonu il merkezi ve ilçelerinde birçok eski eser ziyarete açıktır. Belli başlıları Araç, Taşköprü, Küre, Abana ilçeleri sit alanı kapsamındadır. Taşköprü`de Zımbıllı Tepe (Pompeipolis) İnebolu`da Abaş Tepesi, Geriş Tepesi, İslam Tepesi, Çatalzeytin`de Ginolu Koyu, Cide İlçesinde Gideros Koyu arkeolojik sit alanıdır. Türkiye nin en meşhur ve kaliteli sarımsağı Kastamonu`da üretilir. MDF, sunta ve baklalı zincir (zintaş) üretimi yapılır. Kastamonu`nun adı Yunanca "keşişler kalesi" anlamındaki ``kastro moni``den gelmektedir.

GünTugba
Aday Memur
10 Şubat 2019 23:42

Çok teşekkürler hocalarım verdiğiniz bilgiler için şimdiden kolay gelsin tüm atanan arkadaşlara

yusuf6589
Aday Memur
10 Şubat 2019 23:53

Van güzel bir şehir.. Vanda sağlıkçıyım ve Van a a atananların pişman olacaklarını sanmıyorum içinizi ferah tutun giyim konut vs zorluk yaşamazsınız

reactor
Memur
11 Şubat 2019 00:21

hep vana, gaziantepe atamalar olmuş. batıya atama oldu mu?

rbhakan
Aday Memur
11 Şubat 2019 02:40

Şemdinli - Hakkari

bekir674
Kapalı
11 Şubat 2019 03:20

Çok güzel hayırlı olsun köye mi atandınız
Leyla3506, 5 yıl önce

Diyarbakır- Kayapınar :)

filozof21
Aday Memur
11 Şubat 2019 09:48

Hangi okul? Branş ne hocam
Leyla3506, 5 yıl önce

Diyarbakır- Kayapınar :)

ddmozz
Aday Memur
11 Şubat 2019 10:46

Çok teşekkür ederim hocam:)

Oradan kimseye ulaşamıyorum. telefonlara bakan kimse yok :/ bir bilen ya da orada görev yapan birileri ile iletişime geçebilsem keşke :(

siverekli.turkceci, 5 yıl önce
Hayırlı olsun hocam :)

siverekli.turkceci
Aday Memur
11 Şubat 2019 10:55

oradan arkadaşlara bir sormaya çalışayım hocam sizin için:)
ddmozz, 5 yıl önce

Çok teşekkür ederim hocam:)

Oradan kimseye ulaşamıyorum. telefonlara bakan kimse yok :/ bir bilen ya da orada görev yapan birileri ile iletişime geçebilsem keşke :(

BRSDGS38
Aday Memur
11 Şubat 2019 13:31

Ağrı Diyadin

11 Şubat 2019 13:49

siz 4 sene sonrasını hesaplayamadınız ve öğretmensiniz tebrik ederim vayy öğrencilerin halineeee

Sezaryld, 5 yıl önce

Hocalarım mart ya da nisan ayında başlarsak 4 yıllık sözleşmemiz ne zaman bitecek ne zaman atama isteyebileceğiz

Psk.Dnş.2019
Aday Memur
11 Şubat 2019 17:08

Var hocam sizin hangi okul
İsaaydogannn, 5 yıl önce

Şanlıurfa/Eyyübiye?ye atanan arkadaşlar var mı aramızda

11 Şubat 2019 17:26

Tığ ile MUHTEŞEM bir Havlu Kenarı

https://youtu.be/IS6gLFB_Iq8

Karzen
Aday Memur
11 Şubat 2019 17:44

Arkadaşlar benimde sağlık raporuma Türkiyenin her ikliminde ve bölgesinde görev yapabilir yazıyor 50 kez söylememe rağmen orda çalışan adam görev yapabilir demiş öğretmenlik yazmayı gözden kaçırmış sizce bu sorun olur mu bütünsonuçlarım temiz sağlam raporu aldım hepsinden illa öğretmenlik mi yazması gerekiyor görev yapabilir derken onu kast ediyorım dedi ztn lütfen cevap yanlışsa bile düzeltilebilir mi:((

siverekli.turkceci
Aday Memur
11 Şubat 2019 18:00

Hocam bence sorun olmaz sonuçta görev yapabilir denmişse.
Karzen, 5 yıl önce

Arkadaşlar benimde sağlık raporuma Türkiyenin her ikliminde ve bölgesinde görev yapabilir yazıyor 50 kez söylememe rağmen orda çalışan adam görev yapabilir demiş öğretmenlik yazmayı gözden kaçırmış sizce bu sorun olur mu bütünsonuçlarım temiz sağlam raporu aldım hepsinden illa öğretmenlik mi yazması gerekiyor görev yapabilir derken onu kast ediyorım dedi ztn lütfen cevap yanlışsa bile düzeltilebilir mi:((

Karzen
Aday Memur
11 Şubat 2019 18:14

Evet hocam öğrendim sorun olmuyormuş teşekkür edrrim :)

ingilic
Kapalı
11 Şubat 2019 18:23

Dün bir arkadaş dediydi, öğretmenlik yazmıyor diye geri çevirmişler geçen yıl. Yeni rapor almak zorunda bırakmışlar.
Karzen, 5 yıl önce

Karzen
Aday Memur
11 Şubat 2019 18:25

Görevden kasıt ztn öğretmenlik benim aldığım yerden alanlarda bu şekilde yazılıyor dediler sonuçta türkiyenin her yeri ve her iklim bölgesi diyor sizinkinde tam olarak ne diyor hocam

Karzen
Aday Memur
11 Şubat 2019 18:43

Yani sizin dediğinize göre aldığım bu rapor geçersiz mi şimdi bunuda ztn 3 günde zar zor almıştım :(

ingilic, 5 yıl önce
Dün bir arkadaş dediydi, öğretmenlik yazmıyor diye geri çevirmişler geçen yıl. Yeni rapor almak zorunda bırakmışlar.
Toplam 155 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi