Editörler : E.Kayı Han
22 Mayıs 2021 19:40

Cezaevinde Karantina

Sa arkadaşlar malumunuz bu illet virüs başladı başlayalı cezaevinde çalışan bi çok personel karantinada kalmakta 1 ay,15 gün,10 gün,1hafta zaman zaman değişkenlik gösterdi şuan birçok yer 10 gün devam ediyor.Bu süreçte gerçekten biz cezaevi personelini çok yordu ve yoruyor;ailemizden,eşimizden,çocuğumuzdan kısaca sevdiklerimizden uzak kalıyoruz.Bugerçekten büyük bir fedakarlık yalnız karşılığına bakacak olursak ne bir iyileştirme ne bir kadro ne ek ücret ki bunlarıda geçtim ruhsat hakkımız dahi elimizden alındı.Bu sürecin ne zaman son bulacagıda belli değil mahkumlar dışarda izin yaparken biz içerde yatıyoruz bilmiyorum ben bu durumdan gerçekten çok rahatsız almaya başladım fakat bakıyorum ama çoğunluktan bir ses yok bir tepki ne bilim kimseden ses çıkmıyor acaba sadece benmi rahatsızım bu durumdan yada herkes şikayetçide seslerimi çıkmıyor ??

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
22 Mayıs 2021 20:09

Forumda ki konuları geçmişe doğru şöyle bir incelerseniz bu hususta onlarca konu görürsünüz.

KNY46
Aday Memur
22 Mayıs 2021 20:45

Ha tamam o zaman eskiden tepki görmüş yada bişeyler yapılmış ben susayım o zaman

Kayıhan2020, 3 yıl önce

Forumda ki konuları geçmişe doğru şöyle bir incelerseniz bu hususta onlarca konu görürsünüz.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
22 Mayıs 2021 20:46

Susmak veya konuşmak hususunda yada yazmak hususunda karar sizin. Siz sadece ben miyim deyince tek olmadığınızı daha önce de bu konuda şikayet edenler olduğunu belirtmek istedim.
KNY46, 3 yıl önce

Ha tamam o zaman eskiden tepki görmüş yada bişeyler yapılmış ben susayım o zaman

KNY46
Aday Memur
22 Mayıs 2021 20:50

Yakın zamanda göremedim ben daha önceki zamanlarda olmuş olabilir fakat mevcut durum şuan devam ediyor ben bunu dile getirmek istedim yani tepki güncel değilse oda sıkıntı alıştıkbu işe o zaman.Ayrıca bu Konuya daha önce onlarca konu açılmış forumu incelerseniz diye bir cevapla cevaplamak oda ayrı bir garibime gitti cezaevi personeli değilsiniz galiba

Kayıhan2020, 3 yıl önce
Susmak veya konuşmak hususunda yada yazmak hususunda karar sizin. Siz sadece ben miyim deyince tek olmadığınızı daha önce de bu konuda şikayet edenler olduğunu belirtmek istedim.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
22 Mayıs 2021 20:54

Evet cte personeli değilim. Yazdığım cevabın neyi garip anlayamadım. Her yazılanın altında bir mesaj aramayın lütfen. Yalnız mıyım kimse tepki vermiyor demişsiniz ben de yalnız değilsin daha önce de onlarca konu açıldı dedim. Bunda garip olan ne var çok merak ettim.
KNY46, 3 yıl önce

Yakın zamanda göremedim ben daha önceki zamanlarda olmuş olabilir fakat mevcut durum şuan devam ediyor ben bunu dile getirmek istedim yani tepki güncel değilse oda sıkıntı alıştıkbu işe o zaman.Ayrıca bu Konuya daha önce onlarca konu açılmış forumu incelerseniz diye bir cevapla cevaplamak oda ayrı bir garibime gitti cezaevi personeli değilsiniz galiba

KNY46
Aday Memur
22 Mayıs 2021 21:02

Benim yazmak istediğim veya tepkime cevap olarak daha önce konu açılmıştı diye cevap vermeniz garip yani ben benim gibi olan benim gibi düşünenlerden cevap beklerken sizden gelmesi,yanlış anlamayın ne şekilde nasıl çalıştıgımızı bilmiyorsunuz yazınızdada bana destek ni verdiniz yada konuyu boşuna açmışsın daha önce açılmıştı gibi demişsiniz yada ben öyle algıladım

Kayıhan2020, 3 yıl önce
Evet cte personeli değilim. Yazdığım cevabın neyi garip anlayamadım. Her yazılanın altında bir mesaj aramayın lütfen. Yalnız mıyım kimse tepki vermiyor demişsiniz ben de yalnız değilsin daha önce de onlarca konu açıldı dedim. Bunda garip olan ne var çok merak ettim.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
22 Mayıs 2021 21:03

Yanlış algılamışsınız.

KNY46, 3 yıl önce

Benim yazmak istediğim veya tepkime cevap olarak daha önce konu açılmıştı diye cevap vermeniz garip yani ben benim gibi olan benim gibi düşünenlerden cevap beklerken sizden gelmesi,yanlış anlamayın ne şekilde nasıl çalıştıgımızı bilmiyorsunuz yazınızdada bana destek ni verdiniz yada konuyu boşuna açmışsın daha önce açılmıştı gibi demişsiniz yada ben öyle algıladım

asliiiiioz
Aday Memur
22 Mayıs 2021 22:35

Mrb kny46 yazinizi okudum cok haklisiniz

KNY46
Aday Memur
22 Mayıs 2021 22:56

Merhaba yorumunuz İçin tşkler

asliiiiioz, 3 yıl önce

Mrb kny46 yazinizi okudum cok haklisiniz

MWWY
Daire Başkanı
22 Mayıs 2021 23:15

Cezaevinde ailemizden ayrıyız duvarlar kapılar arkasındayız, izinde ailemizle duvarlar kapılar arşındayız çok fark yok hani...haaa market/ekmek poşeti elde tüm gün dışarda olanlar istisna. Esnaf vs eş dost varsa tanık bir sorun bakalım iyileştirme kadro durumu hali nasılmış? 28 Martta görev verildi başım gözüm üstüne... öyle zamanlar oldu ki kan kustum/k kızılcık şerbeti içtik dedim/k. Mahpusun yükümlülüğü cezaya katlanmak, bizim yükümlülüğümüz ise hem onlara hem de bu sürece katlanmak

KNY46
Aday Memur
22 Mayıs 2021 23:58

Zaten sizin gibilere 24 saat 365 gün bil fiil çalışacaksın deseler onada razı olursunuz sizin gibiler yüzünden geliyor zaten çoğu şey başımıza

MWWY, 3 yıl önce
Cezaevinde ailemizden ayrıyız duvarlar kapılar arkasındayız, izinde ailemizle duvarlar kapılar arşındayız çok fark yok hani...haaa market/ekmek poşeti elde tüm gün dışarda olanlar istisna. Esnaf vs eş dost varsa tanık bir sorun bakalım iyileştirme kadro durumu hali nasılmış? 28 Martta görev verildi başım gözüm üstüne... öyle zamanlar oldu ki kan kustum/k kızılcık şerbeti içtik dedim/k. Mahpusun yükümlülüğü cezaya katlanmak, bizim yükümlülüğümüz ise hem onlara hem de bu sürece katlanmak
23 Mayıs 2021 01:23

Buda son zamanda moda oldu sanırsam. Aynı konuda farklı bir başlık açıp paylaşım yapınca Zaten var geçmişe bakın gibi önerilerin bi gereği varmı ? kayıhan nickli arkadaşım sanırsam editörsün yani burda başlık açanlarla böyle ikili yazışmaya girmende bi editör olarak enteresan

bürodan
Şube Müdürü
23 Mayıs 2021 01:51

Yazılan yazı ile editörün yorumunu bağdaştırmadan balıklama dalarsanız gereksiz suçlarsınız. Önce paragrafı okuyun sonra editörün yorumunu. Yazının içeriğinde kimsenin tepki göstermemesi konu sahibinin sadece ben mi rahatsızım konuda demesi var. Editör de araştırırsanız daha önceden buna benzer konuların olduğunu başkalarının da rahatsız olduğunu tepki gösterildiğini rahatsız olanın sadece konu sahibi olmadığını dile getirmiş. Ama yanıtlara tepkilere bakıyorum olay farklı yerlerde. Önce birbirimizi anlamamız lazım.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
23 Mayıs 2021 02:31

İyi geceler arkadaş tek rahatsız olan ben miyim demiş ben de hayır sen değilsin daha önce de onlarca konu var dedim. Bunu da diğer mesajlarda yazdım. Yanlış algılamışsın dedim.

Editör olarak tabi ki üyelerin yazdıklarına cevap vereceğim. Bunun neresi enteresan. Üstenci bir tavır takınmam mı lazım? Kendimi üyelerin üstünde görmem mi lazım? Yazdıklarını sorularını görmemezlikten gelmem mi lazım?

Netice de bende adalet bakanlığı personelinin. Bu sayfada bakanlık personelinin sorunlarını paylaştığı çözüm önerileri sunduğu bir sayfa.

Üyemiz belli ki önceki konulara bakmamış tepkileri görmemiş tek ben miyim demiş. Ben de tek değilsin diyorum. Bunun neresi yanlış. Ayrı başlık açma demedim konu açma demedim yazma demedim yalnız değilsin dedim. Tekrar soruyorum bunun neresi yanlış.

Konuyu açan üyemize dediğim gibi her mesajın altında her yanıtın altında sübliminal bir mesaj aramayın.

Soru sorulmuş tek ben miyim diye cevap verdim tek değilsin senin gibi onlarca kişi var diye.

kingphoneix999, 3 yıl önce
Buda son zamanda moda oldu sanırsam. Aynı konuda farklı bir başlık açıp paylaşım yapınca Zaten var geçmişe bakın gibi önerilerin bi gereği varmı ? kayıhan nickli arkadaşım sanırsam editörsün yani burda başlık açanlarla böyle ikili yazışmaya girmende bi editör olarak enteresan

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
23 Mayıs 2021 02:47

Bir şey daha söyleyeyim. Günün 16 saati forumda aktifim. Hemen hemen tüm mesajları okuyorum. Kimisine cevap veriyorum kimisine benden önce üyelerimiz cevap veriyor. Bazı konularda özel mesaj yoluyla bilgilendirme yapıyorum. Örnek dilekçe gönderdiğim üyelerimiz bile oldu.

Mesela daha bir iki saat önce geçici görev yolluğu ile ilgili konu açan bir İkm arkadaşımıza kanun maddesini de yazarak itiraz etmesi gerektiğini belirtir cevap verdim.

Bu sayfaya her gün açılan personel alımına ilişkin biz çalışanları ilgilendirmeyen konuları ilgili forumlara taşıyorum veya kapatıyorum.

Her gün reklam linkleri içeren mesajları düzeltiyorum.

Amacım forumun amacına uygun olarak biz adalet bakanlığı personelinin sorunlarını iletme ve çözüm yollarının bulunmasında ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmasına katkı sağlamak.

Ne yazık ki yazdığım mesajlara sanki altında bir art niyet varmış gibi yorum yapılması, niyet okuyuculuğu yapılması beni üzüyor.

Ben yine de elimden geldiği kadar gayret göstermeye devam edeceğim.

Allah'a emanet. Vesselam.

kingphoneix999, 3 yıl önce

İkm2638
Aday Memur
23 Mayıs 2021 05:46

Ben kurum 1. Müdürüyle konuştum şartlar bu beğenmiyorsan istifa et git dedi karantinada çalışanların zaten psikolojileri bozuldu çok fazla kasma kendini elden birşey gelmiyor herşey ortada söyleyecek hiç bir şey bırakmadılar

KNY46
Aday Memur
23 Mayıs 2021 09:11

Elbette editör olarak görevleriniz var.Uğraşıyorsunuz,düzenliyorsunuz fakat şöyle bir durum var ben bi konuda tepkimi sitemimi dile getirdimsiz konuya direk :

? Forumda ki konuları geçmişe doğru şöyle bir incelerseniz bu hususta onlarca konu görürsünüz. ?

Şeklinde bi yorum yaptınız bu yorumdan boşuna yazmışsın konu açmışsın önce zaten açıldızaten tepki gösterildi bunu açman yersiz olmuş gibi algılanıyor ve tek ben öyle algılamamışım bakın.

Kayıhan2020, 3 yıl önce

Bir şey daha söyleyeyim. Günün 16 saati forumda aktifim. Hemen hemen tüm mesajları okuyorum. Kimisine cevap veriyorum kimisine benden önce üyelerimiz cevap veriyor. Bazı konularda özel mesaj yoluyla bilgilendirme yapıyorum. Örnek dilekçe gönderdiğim üyelerimiz bile oldu.

Mesela daha bir iki saat önce geçici görev yolluğu ile ilgili konu açan bir İkm arkadaşımıza kanun maddesini de yazarak itiraz etmesi gerektiğini belirtir cevap verdim.

Bu sayfaya her gün açılan personel alımına ilişkin biz çalışanları ilgilendirmeyen konuları ilgili forumlara taşıyorum veya kapatıyorum.

Her gün reklam linkleri içeren mesajları düzeltiyorum.

Amacım forumun amacına uygun olarak biz adalet bakanlığı personelinin sorunlarını iletme ve çözüm yollarının bulunmasında ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmasına katkı sağlamak.

Ne yazık ki yazdığım mesajlara sanki altında bir art niyet varmış gibi yorum yapılması, niyet okuyuculuğu yapılması beni üzüyor.

Ben yine de elimden geldiği kadar gayret göstermeye devam edeceğim.

Allah'a emanet. Vesselam.

KNY46
Aday Memur
23 Mayıs 2021 09:13

Öyle bir tavır takınıp memuruna bu şekilde yaklaşmaları daha çok insanın canını sıkıyor zaten bizler yeterince fedakarlık yaparken en azından onlar bizi biraz anlasa ama onlar dahi bizi anlamayıp hemen rest çekiyorlar

İkm2638, 3 yıl önce
Ben kurum 1. Müdürüyle konuştum şartlar bu beğenmiyorsan istifa et git dedi karantinada çalışanların zaten psikolojileri bozuldu çok fazla kasma kendini elden birşey gelmiyor herşey ortada söyleyecek hiç bir şey bırakmadılar
23 Mayıs 2021 10:49

Müdürlerin %99 'unun umurunda değil Cezaevinde yatıda kalan memurun hali nedir ne durumdadır. Ancak talimat çıkartıp memuru dahada sık boğaz etmek ufak bir şikayet belirttiğimizde kılık kıyafetten dem vurup bana mahkum ağzıyla gelmeyin demek oluyor

KNY46
Aday Memur
23 Mayıs 2021 12:38

Bunca fedakarlıktan sonra onların öyle bir tavırtakınmaları insanı çok yıpratıyor zaten

Tecnikadamoguz01, 3 yıl önce

Müdürlerin %99 'unun umurunda değil Cezaevinde yatıda kalan memurun hali nedir ne durumdadır. Ancak talimat çıkartıp memuru dahada sık boğaz etmek ufak bir şikayet belirttiğimizde kılık kıyafetten dem vurup bana mahkum ağzıyla gelmeyin demek oluyor

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi