Editörler : cihan27E.Kayı Han
«289290291292293294295296297298299300»

SrknBgr
Şef
08 Mayıs 2019 15:33

3700 civarı maaş ve sabit alırsınız, gittiğiniz yerin ek dönerine göre rakam değişir. Enf`de nöbet yok diye biliyorum eğer varsa üstüne bir de nöbet alırsınız. Tam maaşı, maaş hesaplama robotundan öğrenebilirsiniz.

feyzanr, 5 yıl önce

elektronörofizyoloji teknikeri olarak çalışan var mı ,maaşı ne kadar ? diğer sayfalarda göremedim .

hcwd
Şef
08 Mayıs 2019 16:06

veteriner maaşı hakkında bilgisi olan var mı

UcaS
Genel Müdür
08 Mayıs 2019 22:28

TRT-belediye +sds farkı-Dhmi ve vakıfbank-ziraatB-Merkez bankası BEKAR Maaşları 6B lerı geçiyor.

09 Mayıs 2019 09:27

Trt de çalışıyorum .UcaS dediği gibi bekar maaşı 6 bin değil keşke öyle olsa.8/3 kadro karşılığı sözleşmeliyim bekar Nisan 2019(Sendika farkıyla) 4957 Tl

crespo2002
Şef
09 Mayıs 2019 09:47

lise kpssiyle üniversite kpssi aynı mı be.nerde össde barajı geçemeyen tip var lise kpssinde memur oluyo.kpss ye verilen emek ne ki üniversite okurken emekle karşılaştırıyosun..şu komedi düşünceleriniz buraya yazıp kendiniz rezil etmeyin.saçma sapan para dağıtılan yerlere artık müdahale edilmeli.bu trt,belediye,dhmide atom mu parçalanıyor hergün; aynı meslek aynı iş aynı emek veren diğer muadillerine göre fazla para veriliyor.

mehmetkurnaz, 5 yıl önce
sen üniversite okumuşsun da boşa okumuşsun daha konuşmasını bilmiyorsun gir bak bakalım dhmi ye kaç puanla ataniliyor ve mülakat torpil yok sadece kpss puanı ha sen o puanı alamadığın için buralarda kendini yiyip duruyorsun ama sana bir faydası yok çok istiyorsan buyur gir kpssye al puanını gel mühendis olarak sen daha fazlasını al ha dhmi hep gündem de ama trt belediyeler buralarda aynı ama bunları kimse konuşmuyor tek zorunuza giden kurum dhmi çünkü belediye trt torpilli ama dhmi puanı alanın girdiği yer bunu hazmediyorsunuz sen ve senin gibiler...

aim95plus
Kapalı
09 Mayıs 2019 11:32

Dhmi için ödenen maaşın büyük bir kısmını oluşturan havacılık tazminatı Türkiye nin de üyesi olduğu Eurocontrol kuruluşu tarafından ödeniyor.Biz atom parçalamıyoruz işimizi yapıyoruz sadece Belediye trt vb kurumları bilemem ama Dhmi için durum bu ayrıca üniversite vs den bahsetmişiniz muhtemelen 4 yıllık bitirdiniz peki yaptığınız işle aldığınız eğitim ne derece uyumlu? verilecek maaşlar sadece eğitim seviyesine göre mi verilmeli? neden 4 yıllık iibf mezunu memur ile mühendis arasında maaş farkı var? neden sizden sadece iki yıl fazla okuyan doktorlar sizin 3 4 katınoz maaş alıyor? Üniveriste 4 yıl boyunca aldığımız eğitim gerçekten çok mu zor? Son olarak Dhmi de çalışanların azımsanmayacak kısmı başka kurumlarda çalışırken kpss girip tekrar atanan kişiler.
crespo2002, 5 yıl önce

lise kpssiyle üniversite kpssi aynı mı be.nerde össde barajı geçemeyen tip var lise kpssinde memur oluyo.kpss ye verilen emek ne ki üniversite okurken emekle karşılaştırıyosun..şu komedi düşünceleriniz buraya yazıp kendiniz rezil etmeyin.saçma sapan para dağıtılan yerlere artık müdahale edilmeli.bu trt,belediye,dhmide atom mu parçalanıyor hergün; aynı meslek aynı iş aynı emek veren diğer muadillerine göre fazla para veriliyor.

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
09 Mayıs 2019 12:49

büyük yaran var senin kardeş evet alıyoruz maaşımızı git cimere yaz deki biz az alıyoruz onlar çok alıyor hani bize hani bize deyip ağla belki verirler sana da yada bizim maaşlar düşer sevinirsin sende
crespo2002, 5 yıl önce

Sesssiz35
Aday Memur
09 Mayıs 2019 15:42

Tsk jandarma komando doguda gorev 10.135tl oyak ek bes yok 2 cocuk

crespo2002
Şef
09 Mayıs 2019 23:40

ben doktorum normal memurun 3-4 katı maaş alan doktor çok az zaten .para eurocontrolden geliyo ne demek ya.benim dönerimden herkese bol kese dağıtılıyor ama.inşaat işlerinde ambulans alımında taşeron maaşı ödenmesinde .bunlar benden hastane çalışanlarının dönerlerinden kesiliyor.devlet niye bunları genel bütçeden değil de hastane dönerinden karşılıyor o zaman.devlet para eurocontrolden geliyo diye bol keseden size niye dağıtacak anlamadım ki.bir sürü yabancı kuruluşlardan para gelen kurum var. hangisinde personele bol keseden dağıtılıyor bu paralar.

aim95plus, 5 yıl önce
Dhmi için ödenen maaşın büyük bir kısmını oluşturan havacılık tazminatı Türkiye nin de üyesi olduğu Eurocontrol kuruluşu tarafından ödeniyor.Biz atom parçalamıyoruz işimizi yapıyoruz sadece Belediye trt vb kurumları bilemem ama Dhmi için durum bu ayrıca üniversite vs den bahsetmişiniz muhtemelen 4 yıllık bitirdiniz peki yaptığınız işle aldığınız eğitim ne derece uyumlu? verilecek maaşlar sadece eğitim seviyesine göre mi verilmeli? neden 4 yıllık iibf mezunu memur ile mühendis arasında maaş farkı var? neden sizden sadece iki yıl fazla okuyan doktorlar sizin 3 4 katınoz maaş alıyor? Üniveriste 4 yıl boyunca aldığımız eğitim gerçekten çok mu zor? Son olarak Dhmi de çalışanların azımsanmayacak kısmı başka kurumlarda çalışırken kpss girip tekrar atanan kişiler.

crespo2002
Şef
09 Mayıs 2019 23:46

of! şu basit yorumları şuraya yazıp durmayın ya.adaletten bahsedin bi kerede.şunu yapıyoz çok para alıyoz deyin diyebiliyosanız.cevap kpssden çok puan istiyo sürekli hay sevsinler uyduruk kpssnizi.anca boş laf ebeliği.ilkokul seviyesinde yorum yapıyosunuz anca.yok cimere yazıp ağlıyacakmışımda bilmem ne .sen git ilköğretimi tekrar oku da sonra gel buraya yaz.

mehmetkurnaz, 5 yıl önce
büyük yaran var senin kardeş evet alıyoruz maaşımızı git cimere yaz deki biz az alıyoruz onlar çok alıyor hani bize hani bize deyip ağla belki verirler sana da yada bizim maaşlar düşer sevinirsin sende

aim95plus
Kapalı
09 Mayıs 2019 23:47

Ben doktor maaşı olayını yukarıdaki kişiye örnek vermek amaçlı söyledim.

Eurocontrol olayını biraz araştırmanız lazım.Zira bu konuda gerçekten çok fazla eksik/hatalı bilgi var.

crespo2002, 5 yıl önce

ben doktorum normal memurun 3-4 katı maaş alan doktor çok az zaten .para eurocontrolden geliyo ne demek ya.benim dönerimden herkese bol kese dağıtılıyor ama.inşaat işlerinde ambulans alımında taşeron maaşı ödenmesinde .bunlar benden hastane çalışanlarının dönerlerinden kesiliyor.devlet niye bunları genel bütçeden değil de hastane dönerinden karşılıyor o zaman.devlet para eurocontrolden geliyo diye bol keseden size niye dağıtacak anlamadım ki.bir sürü yabancı kuruluşlardan para gelen kurum var. hangisinde personele bol keseden dağıtılıyor bu paralar.

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
10 Mayıs 2019 10:34

kardeşim ne kadar ağlıyorsun sen tutan.mi var seni buyur gir kuruma girebiliyorsan burası kimsenin babasının dükkanı değil kriterleri sağlayan giriyor zaten ne yapalım şimdi biz dilekçe yazıp maaşı istemiyoruz mu diyelim yani nasıl bir beklentin var ne yapmamızı istiyorsun bir çözüm ürettiysen söyle dhmi öyle yapsın yani burda bizimle laf dalaşına girmen hiçbirşeyi çözmez sen direk genel müdürlüğe felan yaz
crespo2002, 5 yıl önce

of! şu basit yorumları şuraya yazıp durmayın ya.adaletten bahsedin bi kerede.şunu yapıyoz çok para alıyoz deyin diyebiliyosanız.cevap kpssden çok puan istiyo sürekli hay sevsinler uyduruk kpssnizi.anca boş laf ebeliği.ilkokul seviyesinde yorum yapıyosunuz anca.yok cimere yazıp ağlıyacakmışımda bilmem ne .sen git ilköğretimi tekrar oku da sonra gel buraya yaz.

mehmetkurnaz
Şube Müdürü
10 Mayıs 2019 10:38

aim95plus hocam bnce su arkadaşa laf anlatmaya çalışmayalım kendisi tamamen bizim maaşları kafayı takmış durumda ve elinden birşey gelmediği için buradan yazıp morel bozmaya çalışıyor biz onu kendi haline bırakalım:))))
aim95plus, 5 yıl önce

Ben doktor maaşı olayını yukarıdaki kişiye örnek vermek amaçlı söyledim.

Eurocontrol olayını biraz araştırmanız lazım.Zira bu konuda gerçekten çok fazla eksik/hatalı bilgi var.

Sesssiz35
Aday Memur
10 Mayıs 2019 11:42

Tsk jandarma komando doguda gorev 10.135tl oyak ek bes yok. 2 cocuk var.

fearless13
Kapalı
10 Mayıs 2019 13:27

sende okumakla geçirdiğin yıllarına yan boşa geçmiş hayatına üzül.O kadar okumuşsun ama gözlerini milletin maaşından çekememişsin zaten doktorum diyince hiç şaşırmadım:) Utanmasa asgari ücretlilerin maaşına da sarkar bunlar.Gözün doysun

crespo2002, 5 yıl önce

fearless13
Kapalı
10 Mayıs 2019 13:31

Ayrıca sen doktor olarak ne halt yiyorsun?Doğru düzgün hastalarına ilgi mi gösteriyorsun tanı mı koyabiliyorsun?yoksa hastalığı anlayamayıp o test senin bu test benim isteyip tanı koyamadan başından sallıyor musun?Saat kaçta girip çıktığınız belli değil part time çalışıp hayvan gibi para alıp doymayıp memurun maaşına mı diktin gözünü bre gafil?Şifa Allahtandır senden değil

crespo2002, 5 yıl önce

jeopol
Aday Memur
10 Mayıs 2019 16:51

5/4 mühendis 399lu kitte çalışıyor. Bes yok. 5200 lira Mayıs maaşı

aab112
Aday Memur
10 Mayıs 2019 18:39

Boşuna tartışıyorsunuz adam işlek bir yere 1 metrekare büfe açıyor aylık 30.000₺ kazanıyor! Adam att liseden çıkmış ama kaçak saç ekimi yapıyor aylık 30.000₺ kazanıyor. Allah parayı istediğine veriyor hepsi imtihan. Bugün yoktur ama yarın olacaktır belkide. Doktor olursun ilçe hastanesinin döneri olmaz cahil hemşireyle aynı maaşı alırsın bu işler nasip.

slkslk54
Şef
10 Mayıs 2019 22:13

Hoşt az ötede havla. Doktorluk el kol yapıp mikrofondan konuşup DHMİ den tonla parayı cukkalamaya benzemez ya da 2 yıl okulda sürtüp DHMİ de 2 direksiyon sallayıp 10 bini cukkalayıp devlet babanın kanını emmeye benzemez

fearless13, 5 yıl önce

Ayrıca sen doktor olarak ne halt yiyorsun?Doğru düzgün hastalarına ilgi mi gösteriyorsun tanı mı koyabiliyorsun?yoksa hastalığı anlayamayıp o test senin bu test benim isteyip tanı koyamadan başından sallıyor musun?Saat kaçta girip çıktığınız belli değil part time çalışıp hayvan gibi para alıp doymayıp memurun maaşına mı diktin gözünü bre gafil?Şifa Allahtandır senden değil

crespo2002
Şef
11 Mayıs 2019 01:18

lan korkusuz senin gibileri tedavi edemediğimiz oluyor.tıp da bir yere kadar işte.vasıfsız halinle sen kimsin ki lan doktora laf sokuyon yaptığı işi beğenmiyon .kim part time çalışıyo lan ayda 200 saat nöbet tuttuğum ay oluyo benim.200+168=368 saat resmi mesai yaptığım gece hiç uyumadığım oluyo.hastaneden resmi kayıtlar dışı geç çıktıklarımı söylemiyorum bile.polikliniğe 80-90 hasta geliyo.hayatını kurtardığım hayır duasını aldığımız hastalarımıza bari saygısızlık etme .hasta olunca sen de gelecen işte nankörlük etme, emeğe saygı göster.yapabileceğimizn en iyisini gösterebileceğimiz ilginin maximumunu gösteriyoz emin ol.her doktor belli bir ortalamayı tuttururu bir kere nitelik ve vasıf olayında.doktorluğun doğası bunu gerektirir.asla sallapati iş yapamazsın.senin dhmi çiftliğine benzemez hastaneler herkes en iyisini ortaya koyar. doktor tonla para alıyomuş senin yalanına tüküreyim ben.kaç tane doktor tonla para alıyo lan yüzde kaç.sen sıfır vasfınla 7-8 bini indirigandi yap.gel bi de doktorun aldığı parayı eleştir.

fearless13, 5 yıl önce

Toplam 20269 mesaj
«289290291292293294295296297298299300»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi