Editörler : crops35
10 Şubat 2018 15:06

Nüfusta merkezi alım olacak

http://www.kpsscafe.com.tr/kpss-haberleri/icisleri-bakanligi-kpss-ile-mulakatsiz-1200-memur-alimi-ilan-h81083.html arkadaşlar üzgünüm ama merkezi olacakmış :( bu da 85 ve üstüne yarayacak sanırım ...

kemalarikana
Aday Memur
10 Şubat 2018 15:09

Niye üzgün oluyorsun? Merkezi alım olsa bütün alımlar daha güzel olur.. Torpille giremez kimse ve insanlar emeklerinin karşılığını alır..

10 Şubat 2018 15:10

bu zamana kadar yapılanları görmeyip ve tam bizlere sıra geldğini düşünürken bunun zamanlaması üzdü beyefendi..yoksa tabiki emekler yerde kalmasın isteriz...79 80 ile atananlar varken bizlere yazık olacak çünkü yine sözleşmeliler başvuracak!!!

kemalarikana, 6 yıl önce

Niye üzgün oluyorsun? Merkezi alım olsa bütün alımlar daha güzel olur.. Torpille giremez kimse ve insanlar emeklerinin karşılığını alır..

kemalarikana
Aday Memur
10 Şubat 2018 15:12

Sözleşmeliler yeniden tercih yapıyor diye ben Kdk'ya başvuru yaptım.. Bir haksızlık olduğunu düşündüğümden, başka insanlarda bunu yapsaydı belki dikkate alırlardı..

10 Şubat 2018 15:13

evet buna bari çözüm bulsalar da azcık da olsa şansımız olsa.... işi gücü olan neden tekrar başvuru yapar anlamam !

kemalarikana, 6 yıl önce

Sözleşmeliler yeniden tercih yapıyor diye ben Kdk'ya başvuru yaptım.. Bir haksızlık olduğunu düşündüğümden, başka insanlarda bunu yapsaydı belki dikkate alırlardı..

Selinselinn
Kapalı
10 Şubat 2018 15:39

Üzülecek ne var? 85 ve üzeri haziranda atansın. Kasım kpss ye kadar sözleşmeli alım olur bizde orda atanıriz. BEn atanmak istiyorum ama kendi bölümümde bana sıra gelsin öyle atanırim. Önümde 85 liler dururken atanmak istemiyorum tabiki.85 lere yarayacak diye niye üzülür ki insan.

10 Şubat 2018 15:41

çok yanlış geldin sen kardeş. niye 85 alanın atanmasına üzülelim puanlar düşecekken düşme olasılığının kalmamasına üzüldüm sadece sevindiğim bi konu yok uzun zamandır bu hayatta merak etme

Selinselinn, 6 yıl önce

Üzülecek ne var? 85 ve üzeri haziranda atansın. Kasım kpss ye kadar sözleşmeli alım olur bizde orda atanıriz. BEn atanmak istiyorum ama kendi bölümümde bana sıra gelsin öyle atanırim. Önümde 85 liler dururken atanmak istemiyorum tabiki.85 lere yarayacak diye niye üzülür ki insan.

gulseren67
Memur
10 Şubat 2018 16:44

Yemin ederim beynim yandı... Duyumlar mülakatlı bölüm ayrımı olmayacağı okunan haber merkezi olacağı hangisine inanacaz...

10 Şubat 2018 16:51

HERKES BİMERE YAZSIN NOLUR BÖLÜM ŞARTI HERKESİ BİTİRMEDEN

gulseren67
Memur
10 Şubat 2018 17:13

Eğer merkezi olacaksada kesinlikle bölüm şartı aranmayacağını düşünüyorum...( aransa işime gelir) ama içiniz rahat olsun...

10 Şubat 2018 17:26

bekleyip görelim hocam merkezi olursa puanıma düşmeyecek :/ yüksek kapatır

gulseren67, 6 yıl önce

Eğer merkezi olacaksada kesinlikle bölüm şartı aranmayacağını düşünüyorum...( aransa işime gelir) ama içiniz rahat olsun...

kemalarikana
Aday Memur
10 Şubat 2018 17:32

Bir daha hazırlanırsın daha yüksek puan alırsın..

karanlıkgüneş, 6 yıl önce

bekleyip görelim hocam merkezi olursa puanıma düşmeyecek :/ yüksek kapatır

10 Şubat 2018 17:34

eınsteın is were... yokya? bütün zekiler de bizim ülkede maşalah sgdhdg

kemalarikana, 6 yıl önce

Bir daha hazırlanırsın daha yüksek puan alırsın..

gulseren67
Memur
10 Şubat 2018 17:37

En büyük sorunumuz sözleşmelilerin durduğu yerde durmaması ....

kemalarikana
Aday Memur
10 Şubat 2018 17:40

En azından aldığım düşük puanla önümdeki yüzbinlerce kişiden önce memur olmaya çalışmıyorum..

eınsteın is were... yokya? bütün zekiler de bizim ülkede maşalah sgdhdg

kemalarikana
Aday Memur
10 Şubat 2018 17:42

Allah herkese hak ettiğini nasip etsin, herkese iyi forumlar..

10 Şubat 2018 17:42

puanım 80 üstü ama? düşük nedirsize göre? belki 84 ile düşmez diyorum bn ne biliyorsunuz? önyargılarınızdan kurtulun ve öyle gelin lütfen...

kemalarikana, 6 yıl önce

En azından aldığım düşük puanla önümdeki yüzbinlerce kişiden önce memur olmaya çalışmıyorum..

10 Şubat 2018 18:44

puanınız kac hocam

puanım 80 üstü ama? düşük nedirsize göre? belki 84 ile düşmez diyorum bn ne biliyorsunuz? önyargılarınızdan kurtulun ve öyle gelin lütfen...

10 Şubat 2018 18:46

bölum ayrımı olur mu ki

gulseren67, 6 yıl önce

Yemin ederim beynim yandı... Duyumlar mülakatlı bölüm ayrımı olmayacağı okunan haber merkezi olacağı hangisine inanacaz...

gulseren67
Memur
10 Şubat 2018 18:48

gönlüm ister olsun... Ama olmayacağı şeklinde duyum var... Tabiiki ne doğru haziranda görecez...

10 Şubat 2018 18:50

kim diyor hocam

gulseren67, 6 yıl önce

gönlüm ister olsun... Ama olmayacağı şeklinde duyum var... Tabiiki ne doğru haziranda görecez...

Toplam 157 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi