Editörler : ayşegül bgm

gsseven46
Aday Memur
26 Kasım 2021 09:43

Devlette mı fizyoterapistsiniz şu anda nasıl çalışma şartları çok yoğun mu
eses1009, 2 yıl önce

Senin gibiydim ve ben de ftr okudum. Hemsirelikten bin kat iyi yemin ederm

Kimse ustune alinmasin ama hemsire grubu kadar calisilmayacak baska bir grup daha girmedim.herkes mi birbirinin kuyusunu kazar. Nefret ettim resmen.

Ben ftr okudum. Mesleki olarak yorucu ama is arkadaslarm mukemmel. Nazar degmesin.

Mesleki olarak sana diyetisyenlik, ergoterapi. Dil ve konusma terapistligini oneririm. Ogretmenlik cok zor. Alan degisimi olacak. Cok yorucu olurm kpss egtm blmleri vb

Gerek yok

Digerinde uncan degisikligi ile gecersn

eses1009
Kapalı
26 Kasım 2021 19:44

Yogunum ama cok mutluyum

Memuratama
Memur
28 Kasım 2021 18:07

Ünvan değişikliği sınavında eş durumu ile başka şehre gitmeden kalmak mümkün mü
iras, 2 yıl önce

görevde yükselmede tercihle yapılıyor eş durumu sağlık gibi durumunuz varsa aynı yere gelebilirsiniz.

ayşe4all
Şef
28 Kasım 2021 21:21

Arkadaşlar bende hemşireyim sosyal hizmetler okumayı düşünüyorum peki sosyal hizmetler okusam Ünvan değişikliği ile kpss ye girmeden direk geçebiliyor muyum

eses1009
Kapalı
29 Kasım 2021 07:46

Saglik bakankigi personeli baska bir unvan bitiridigi takdirde kpss ye girmeden o kadro unvani icin sinavda yer verildiyse bu durumdan yararlanablr. Ben de oyle yaptm. Ama sosyal hizmetlerin puanlari haddinden fazla yuksek. Cok mezun var cunku. Az bolum mezunu olan biseyi tercih etmeni oneririm.

ayşe4all, 2 yıl önce

Arkadaşlar bende hemşireyim sosyal hizmetler okumayı düşünüyorum peki sosyal hizmetler okusam Ünvan değişikliği ile kpss ye girmeden direk geçebiliyor muyum

kediseverr
Aday Memur
27 Şubat 2024 17:11

hangi bölümleri tercih edersiniz?

eses1009, 2 yıl önce

Saglik bakankigi personeli baska bir unvan bitiridigi takdirde kpss ye girmeden o kadro unvani icin sinavda yer verildiyse bu durumdan yararlanablr. Ben de oyle yaptm. Ama sosyal hizmetlerin puanlari haddinden fazla yuksek. Cok mezun var cunku. Az bolum mezunu olan biseyi tercih etmeni oneririm.

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi