Editörler : crops35
«67891011121314151617»

19 kartal
Aday Memur
02 Haziran 2017 11:28

Bence hak edeni alacaklar.boş yere

Vesvese yapmıyalim su akar yolunu bulur

Onun bunun dediği değil önemli olan Allahın

ne dediği arkadaşlar rızık bu

mustkt
Aday Memur
02 Haziran 2017 11:33

İnşaallah haktan hep hayırlısını diliyorum inşaallah gerçekten ihtiyacı olan gerçekten hakedenler girer

19 kartal, 7 yıl önce

Ferfecir85
Memur
02 Haziran 2017 15:26

gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu var, bu hasametinizin elbet bir bedeli olacak, AKP karşısında güç kalmadı artık yaptığı haksızlıklar sizleri yani akp seçmenini vuracak. İzleyin ve görün

19 kartal, 7 yıl önce

19 kartal
Aday Memur
02 Haziran 2017 15:39

HaSamet derken bilader anlayamadım

Beni taniyormusunda bu şekilde laf ettin?

19 kartal
Aday Memur
02 Haziran 2017 15:44

Sayfa açıp insanları davet ediyorsun sonrada

hasemetten bahsediyorsun yazımızdan akp diyemi bahsetti. Yaptığın yanlıs hadi eyvallah

02 Haziran 2017 17:59

Kartal arkadaş haklısında ama hiç hak edene vermediki akp hep kendi yandaşlarına verdi

Beş seçimde oy verdim ama baktımki yok yok aynı şuça ortağız

Ama bu sınava 3 sırada olmam rağmen girmedim sınava 900 tl serfitikayı işletme ücreti çıktı

mülakat oldu birazda olsa adalet olabilir sanki hani geçen 2009 ve 2017 teki torpil sıkandalından sonra eüaş işi sağlama almış

Ama akp millet vekilleri illaki bir yolunu bulur 3. 5 adamını koyarlar yani adamlarda haram genetik olmuş

Saygılar

19 kartal, 7 yıl önce

02 Haziran 2017 18:05

Ferfecir haklısın kardeş

Ben yazılı ve sözlü sınav olduğunu duyunca dedim sağlam artık torpil yok

Ama yazılıya giemeyeni mülakata çağırınca

Anladımki bu arazileri kamulaştırmaya girenler için yapılmış

Çünkü aynısını bakırköy adliyeside yaptı 450 kişiden 300 kişi gelmedi uygulamaya ama herkes mülakata çağrıldı alınanlar 72- 74 puanlılar elenenler 84 89 88 puanlılar

Kısmet diyelim inş yanılıyoruzdur

Çünkü oranın milletvekilleri bişi yapmadan duramaz ortada inş yanılırız sınava girmememe rağmen giren ve hak edenlere dua edicem adam devreye sokanlarıda evi başına yıkılır inş

Ferfecir85, 7 yıl önce

gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu var, bu hasametinizin elbet bir bedeli olacak, AKP karşısında güç kalmadı artık yaptığı haksızlıklar sizleri yani akp seçmenini vuracak. İzleyin ve görün

19 kartal
Aday Memur
02 Haziran 2017 19:22

Eyvallah bilader bakıp göreceğiz.inşallah

Biz yanılırİz

02 Haziran 2017 20:54

Arkadaşlar geçmişte sadece hamilikart yakınımdır .yazılı bir kağıt ile işbaşı yapılıyordu.torpil belki oluyordur.işe alımlarda ama benim çok yakınım yıllarca bir milletvekili ile çalıştı seçimler boyunca ama daha mütehaitte çalışıyor.fetö bitti arkadaşlar tamam onlar yapıyordu.belki arazi madurlarının sayısı biraz fazla onlardan işbaşı yapacak sayısında fazla olacaktır.bence onlar şanslı.biz yazılı ve sözlü sınava girerken ne sorulacagını bilmiyorduk.ama arazi ciler sınavlara ve mülakatlara daha önceden de girdikleri için daha tecrübeli ve sorular hakkında bilgileri vardı.oysa kendim sadece makina bakım üzerine çalıştım.ha daha önceden iş makinası operatörü lügü SRT aldıgım için biraz bilgiliydim. Ama sonuca yinede sitem etmemek gerek hele hele bir birimizi kırmamamk gerekir.rabbim hakkımızda hayırlısını versin

19 kartal
Aday Memur
02 Haziran 2017 21:55

Doğru Adanalı benim kişisel görüşüm

Yarı yarıya olabilir.ne şiş ne kebap yansın

Adana hesabı 😀😀😀

02 Haziran 2017 22:03

iyi niyetli bir kardeşimizsin ALLAH inş seni muhaffak eder

yaw bide arkadaş askerlikten taktir almış diye adam listeyemi alınır benim 3 tane şırnaktan alınma taktir belgem var seeye kpss girmeden başvurayım nasıl bir devlet arkadaş bu

ama kardeşim ortada olan okadar çok şey varki ben torpile inanmazdım çünkü diyordum bir alımda

1 veya 2 kişi alınır oda zaten vali mali ama ben bakırköy adalet komisyonunun ta karstan diyarbakırdan ardahandan gelip 4 uçak bileti oetl konaklaması yapıp 2000 3000 tl para harcayanları sadece 2 daika mülakata alıp kafalarını kaldırıp adaylara bakmayan ve sorulan sorulara doğru cevap alıncada alaycı bir şekildee he he sen diyarbakırlı sen ankaralı sen trabzonlu bilirsin deyip gülüp göndermeleri benim için miat oldu ben geçen sene akp dedinmi mangalda kül bırakmazdım ama şimdi benimde hakkıma girdikten sonra aklım başıma geldi vel hasıl inş bu eüaş giren bütün yüksek puanlı arkadaşlar hakkını alır zaten 3 katı çağrılmış adalet budur ama ilk okul mezunu tarlalarını kamulaştırmauya girenlere öncelik verilmiş o kötü

başkanseyhan, 7 yıl önce

Arkadaşlar geçmişte sadece hamilikart yakınımdır .yazılı bir kağıt ile işbaşı yapılıyordu.torpil belki oluyordur.işe alımlarda ama benim çok yakınım yıllarca bir milletvekili ile çalıştı seçimler boyunca ama daha mütehaitte çalışıyor.fetö bitti arkadaşlar tamam onlar yapıyordu.belki arazi madurlarının sayısı biraz fazla onlardan işbaşı yapacak sayısında fazla olacaktır.bence onlar şanslı.biz yazılı ve sözlü sınava girerken ne sorulacagını bilmiyorduk.ama arazi ciler sınavlara ve mülakatlara daha önceden de girdikleri için daha tecrübeli ve sorular hakkında bilgileri vardı.oysa kendim sadece makina bakım üzerine çalıştım.ha daha önceden iş makinası operatörü lügü SRT aldıgım için biraz bilgiliydim. Ama sonuca yinede sitem etmemek gerek hele hele bir birimizi kırmamamk gerekir.rabbim hakkımızda hayırlısını versin

Afgan1984
Aday Memur
02 Haziran 2017 23:20

Zaten verilen sözlü mülakat notları ve yazılı notları işin nasıl olduğunu gösterir ama bu sefer eüaş işi ince eleyip sık dokuyor gibi. Makina bakım için ben 62-67 puan bekliyorum. Diğer arkadaşlar kaç puan bekliyorsunuz

Yavuzsultanselim1111, 7 yıl önce

iyi niyetli bir kardeşimizsin ALLAH inş seni muhaffak eder

yaw bide arkadaş askerlikten taktir almış diye adam listeyemi alınır benim 3 tane şırnaktan alınma taktir belgem var seeye kpss girmeden başvurayım nasıl bir devlet arkadaş bu

ama kardeşim ortada olan okadar çok şey varki ben torpile inanmazdım çünkü diyordum bir alımda

1 veya 2 kişi alınır oda zaten vali mali ama ben bakırköy adalet komisyonunun ta karstan diyarbakırdan ardahandan gelip 4 uçak bileti oetl konaklaması yapıp 2000 3000 tl para harcayanları sadece 2 daika mülakata alıp kafalarını kaldırıp adaylara bakmayan ve sorulan sorulara doğru cevap alıncada alaycı bir şekildee he he sen diyarbakırlı sen ankaralı sen trabzonlu bilirsin deyip gülüp göndermeleri benim için miat oldu ben geçen sene akp dedinmi mangalda kül bırakmazdım ama şimdi benimde hakkıma girdikten sonra aklım başıma geldi vel hasıl inş bu eüaş giren bütün yüksek puanlı arkadaşlar hakkını alır zaten 3 katı çağrılmış adalet budur ama ilk okul mezunu tarlalarını kamulaştırmauya girenlere öncelik verilmiş o kötü

birumutişte0101
Aday Memur
04 Haziran 2017 10:05

madem bukadar eminsin neden bukadar masraf edip sınava girdin

Ferfecir85, 7 yıl önce

birumutişte0101
Aday Memur
04 Haziran 2017 10:08

beyler burası bilgi paylaşımı için var burası siyaset meydanı degil

DonaldTrump
Kapalı
04 Haziran 2017 10:25

hala burda torpil olup olmadığını tartışıyorlar ya :D

Burda ne zaman açıklanacak nasıl geçti vs. gibi tartışın. Torpilin olduğunu herkes biliyor ve zaten var torpil tartışılacak bir konu değil bu. Torpilsiz olarak atanabilecek kadrolara yerleşebilirseniz yerleşirsiniz buna dua edin.

MuratKsK80
Memur
04 Haziran 2017 10:44

Torpil ; pAralel örgüt fetö ve yandaşlarıyla tarih oldu. Yazılı ve sözlü sınavda başarılı olanlar hakettiğini alacaktır.Ancak puan yakınlık durumlarında referans devreye girecektir.OrtAlığı bu kadar dallanıp budaklandırmaya , siyasete dönüştürmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamamıştır.Zaten bu kişiler kendi mülakatlarından da emin olmayan çamur at izi kalsın zihniyetindeki paralel kişiler. İnsanın zikri neyse fikride odur.Nasıl bakıyorsanız öyle görüyorsunuz.

19 kartal
Aday Memur
04 Haziran 2017 11:01

Benim yazılı iyi geçti mülakatta fena değil

Yalnız kafama takılan. yazılı tüm bilene kaç puan onda kafam karıştı 60 soru=100 mü yoksa 60=60mı bilen veya duyan tahmini hesabı ona göre yapariz

mustkt
Aday Memur
04 Haziran 2017 11:26

Çok doğru

birumutişte0101, 7 yıl önce

madem bukadar eminsin neden bukadar masraf edip sınava girdin

mustkt
Aday Memur
04 Haziran 2017 11:30

Değerlendirme kriterleri tam bir muamma yazılı sınavın,kendi alanındaki 20 sorunun değerlendirmesi biraz yüksek olur diye tahmin ediyorum diğer alan sorularına nazaran sizce ?

19 kartal
Aday Memur
04 Haziran 2017 11:49

Aynen önemli olan kendi bolumü değilde bakım hakkındaki bildiklerimız olabilir.100 üzerinden olabilir.

Toplam 1456 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi