Editörler : "eskiyara"Pangaea

degerzade
Memur
06 Aralık 2022 12:13

Ocak ayından bir şey beklemeyin. Zaten adaylık kalkması ve 1 yıl çalışma şartı var. Şubat 2021 atamasıysanız Ocak zor. Ağustosa odaklanın.

kartalbab
Aday Memur
06 Aralık 2022 12:39

Arkadaşlar kadro geldikten sonra engellilik tayinini açarlar mı sizce?

Dionysos1988
Aday Memur
06 Aralık 2022 13:08

Adaylık sayılmıyor mu? 1 yıl şart nereden çıktı. Ben 2022 mayista atandım. Mayis 11 2023te adayliğim kalkacak kadrolu olacağım. Ağustostaki es durumuna hakkim var. Bilip bilmeden konusmayin lütfen. Ayrica ocakta geçilecek kadroya.

degerzade, 1 yıl önce

Ocak ayından bir şey beklemeyin. Zaten adaylık kalkması ve 1 yıl çalışma şartı var. Şubat 2021 atamasıysanız Ocak zor. Ağustosa odaklanın.

degerzade
Memur
06 Aralık 2022 16:00

:) Siz bilip bilmeden konuşmayın mesaj size değildi. Ayrıca Mayısta 1 yılınız doluyorsa zaten yazdığım cevabın sizinle alakalı olmadığını anlamanız gerekirdi. Bilip bilmeden konuşmayın.

Dionysos1988, 1 yıl önce

Adaylık sayılmıyor mu? 1 yıl şart nereden çıktı. Ben 2022 mayista atandım. Mayis 11 2023te adayliğim kalkacak kadrolu olacağım. Ağustostaki es durumuna hakkim var. Bilip bilmeden konusmayin lütfen. Ayrica ocakta geçilecek kadroya.

umudumu yitirmedim
Aday Memur
06 Aralık 2022 16:31

1 yıl çalışma şartı bakımından;

açıklanacak kılavuzda 28 şubat 2023 tarihine kadar 1 yılı dolduranlar denebilir. bu durumda ocakta başvuru yapılabilir. tabi ki öncelikle aralık itibariyle kadroya geçirilme işlemleri biterse .

degerzade, 1 yıl önce

Yetmişsekizlisc
Daire Başkanı
06 Aralık 2022 21:08

Arkadaşlar ben x ilinin bir ilçesinde Ram da çalışan süresiz sözleşmeli fizyoterapistim. Ocak ayında 1 yılım dolacak eş durumu yapma durumum var 1 yılım dolunca kadroya geçersek eğer eş durumu yapabilirmiyim

Yetmişsekizlisc
Daire Başkanı
06 Aralık 2022 21:12

Ama eş durumunu Nisan ayında yapmayı düşünüyoruz
Yetmişsekizlisc, 1 yıl önce
Arkadaşlar ben x ilinin bir ilçesinde Ram da çalışan süresiz sözleşmeli fizyoterapistim. Ocak ayında 1 yılım dolacak eş durumu yapma durumum var 1 yılım dolunca kadroya geçersek eğer eş durumu yapabilirmiyim

Filizank
Aday Memur
06 Aralık 2022 21:56

Yeni gelen kadro ile 3 yıllık bir öğretmen il

dışı yapabilir mi

degerzade
Memur
07 Aralık 2022 11:36

Sözleşmelilerde hep farklı durumlar olabiliyor. Çünkü normalde başvuruların son günü itibarıyla sözleşmeli öğretmenlikte 3 yılını dolduranlar şartı vardı. Şimdi de benzer bir şey yapılabilir. Yani her şey o kadar belirsiz ki. Kimse çıkıpta bir açıklama yapmıyor. Nüfustaki sözleşmeli personellerin kadroya geçtiğini duydum. Mebde hala bir haber yok.

umudumu yitirmedim, 1 yıl önce

1 yıl çalışma şartı bakımından;

açıklanacak kılavuzda 28 şubat 2023 tarihine kadar 1 yılı dolduranlar denebilir. bu durumda ocakta başvuru yapılabilir. tabi ki öncelikle aralık itibariyle kadroya geçirilme işlemleri biterse .

umudumu yitirmedim
Aday Memur
07 Aralık 2022 12:19

katılıyorum hocam her şey belirsiz şuan

degerzade, 1 yıl önce

Sözleşmelilerde hep farklı durumlar olabiliyor. Çünkü normalde başvuruların son günü itibarıyla sözleşmeli öğretmenlikte 3 yılını dolduranlar şartı vardı. Şimdi de benzer bir şey yapılabilir. Yani her şey o kadar belirsiz ki. Kimse çıkıpta bir açıklama yapmıyor. Nüfustaki sözleşmeli personellerin kadroya geçtiğini duydum. Mebde hala bir haber yok.

Mehtap Demircan
Aday Memur
16 Aralık 2022 16:24

Herkese merhabalar. Şubat ayında eş durumutayinine başvuracağım. Ekim ayında kadroya geçtim ve hizmet birleştirme için okuluma dilekçe verdim. (3 yıllık ücretli öğretmenlik hizmet puanım İçin) okul SGK?ya yazı yazdığını hizmet dökümünün oradan gelmesi gerektiğini söyledi. Neredeyse 20 gün oldu hala SGK?dan cevap gelmemiş. Benzer süreç yaşayan var mı ? SGK?dan cevap gelmesi bu kadar uzun mu sürüyor ?

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi