Editörler : Pangaea
«555657585960616263646566»

Yelidbey
Şef
21 Şubat 2020 13:56

Ya arkadaşlar şunu anlayan biri varsa açıklayabilir mi bu sayıların ne anlama geldiğini..

cevresecil
Aday Memur
21 Şubat 2020 14:52

Romayı yakan adam adlı arkadasimiz bizi bilgilendirir msn..bu açıklamadan tam olarak ne anlamalıyız..

gurbaaprenses
Aday Memur
21 Şubat 2020 16:47

nisanda sınav var gecikebilir ilan

işsizzz5555
Aday Memur
21 Şubat 2020 17:04

ne sınavı hocam

gurbaaprenses, 4 yıl önce

nisanda sınav var gecikebilir ilan

gurbaaprenses
Aday Memur
21 Şubat 2020 17:12

görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı

Yelidbey
Şef
21 Şubat 2020 18:09

Kendimizi kandırmayalım. Alacak olan her türlü alır 20 bin ek atama nereden geldi. Daha yeni atmışlardı 30 bin..
gurbaaprenses, 4 yıl önce

görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavı

Yelidbey
Şef
22 Şubat 2020 01:14

#kpss2018puanımyanmasın ben Twitter dan kıvılcımı ateşledim lütfen destek olun

deengee
Aday Memur
02 Mart 2020 09:45

+

hsyn3363
Kapalı
02 Mart 2020 13:51

bir umut bekliyoruz ama , gençlik ve Spor bakanlığı torpilin en çok döndüğü yerdir. yani puanın 90 olsa bile mülakatta çok düşük puan verilir ve elenirsin. KYK yurtlarındaki personellerin tiplerine bakın, kimi cücük bıyıklı, kimi kirli sakallı, biri feto tarzı diğeri damat tarzı

Dilantumen
Aday Memur
02 Mart 2020 13:52

Ahahah vallahi güldüm
hsyn3363, 4 yıl önce
bir umut bekliyoruz ama , gençlik ve Spor bakanlığı torpilin en çok döndüğü yerdir. yani puanın 90 olsa bile mülakatta çok düşük puan verilir ve elenirsin. KYK yurtlarındaki personellerin tiplerine bakın, kimi cücük bıyıklı, kimi kirli sakallı, biri feto tarzı diğeri damat tarzı

yas3131
Memur
03 Mart 2020 16:34

HİÇ Mİ BİR DUYUM YOK ALIMLARA DAİR BİRİ ÇIKSA DA ŞU TARİHTE OLACAK DESE YA DA OLMAYACAK DESE BİZDE ONA GÖRE YOLUMUZU BELİRLESEK:(((

emrayz
Memur
03 Mart 2020 23:34

aynıları iskiyi doldurmuştu..binaya girdim dedim seni almazlar oglum buraya..gormuyo musun adamlarin tiplerine..hic benzio musun sen onlara..bu konuda kendini ampül gibi belli eden arkadaslara sesleniyorum..alicaksinin 90+ puaninizi gideceksiniz..baska yolu cok zor..allah dua kismet vs anca
hsyn3363, 4 yıl önce

Yelidbey
Şef
04 Mart 2020 08:54

Kpss sağlıkçıların yazılarına girdim kaç nin kadro verildi bu şekilde isteyerek bilmiyorum. Keza öğretmenlerin.. Şurda 10 tane twit atamıyoruz. Ondan sonra herkes ağlıyor personel alınmadı hakkım yendi. Herkesin aynı durumda olupta organize olamaması nasıl birşeydir anlamadım.. Bu şekilde giderse 65 puanlı sağlıkçı atanacak, 85 puanlı 4001 li hiç bir kuruma giremeyecek. Herkese 2020 kpss sınavında başarılar..

rep87
Memur
04 Mart 2020 11:52

İlanlar mayıs ya da haziranda çıkacak ve hepsi bir çakışacak bence öyle.. Bekleyip görelim. Adalet Kyk 112 Nüfus Tarım vs çıkacağı söyleniyor kesin mi bilmem belki de hiç çıkmaz ama çıkarsa açıklamalar da geciktiği için hepsi çakışacak temmuzda da zaten sınav var.. Sınava 1 ay kala insanlar stres olacak yazık.. Yine herkes heryere başvuracak..

cevresecil
Aday Memur
04 Mart 2020 13:38

ben de söyledikleriniz gibi olacağını düşünüyorum.ve yüksek puanla bekleyen herkes hücum edecek..ki coook fazla 89 ve üstü bekleyen var..
rep87, 4 yıl önce
İlanlar mayıs ya da haziranda çıkacak ve hepsi bir çakışacak bence öyle.. Bekleyip görelim. Adalet Kyk 112 Nüfus Tarım vs çıkacağı söyleniyor kesin mi bilmem belki de hiç çıkmaz ama çıkarsa açıklamalar da geciktiği için hepsi çakışacak temmuzda da zaten sınav var.. Sınava 1 ay kala insanlar stres olacak yazık.. Yine herkes heryere başvuracak..

Yelidbey
Şef
04 Mart 2020 16:16

Ya sağlıkçılar 100k twit attılar. Siz anca ilanlar çalışacak yok herkes strese girecek yok 90 puandan aşağısı riskli demeye devam edin.. Bravo size onlar dün 90k attılar bugun 100k yarın ve devamında hergün yapıcaklarmış.

Salsal1
Aday Memur
05 Mart 2020 15:05

Merhabalar romayı yakan adam romadan önce ciğerim yanıyor içim yanıyor 89 puanla kaldım her gün buraya girip kyk ile yazdıklarına bakıp sakin olmaya çalışan biriyim 89 puan almışım daha fazla ne yapabilirim bilmiyorum 2020ye çalışamıyorum çaresiz bir şekilde sadece sana güvendim biliyorum sen buraya girip yazıp çıkan birisin bunlardan sorumlu bakanda değilsin ama buradaki çoğu kişi senin yazdıklarına güvendi doğru söylüyorsun dimi? lütfen bana buraya girip yazan trollerden biri olduğunu söyleme olsan da söylemezsin zaten ama diyeceğim sadece şu ülkenin bir köşesinden bunu yazan biri olarak tanımadığım sen için tek diyeceğim yalan söylüyorsan hakkım helal değil elimden başka bir şey de gelmiyor zaten.... cevabını bekliyorum lütfen bize güzel haberler ver

romayı yakan adam, 4 yıl önce
Yönetmelik değişmeden kadrolu olmaz ve yönetmelik aynı şekilde devam ettiği için sözleşmeli %100. Mülakatla ve 4 katı aday .. hepiniz için hepimiz için en güzeli olsun inşallah ilanlar art arda gelsin şubattan Mayıs'a 3 büyük kurum nüfus gençlik Spor bakanlığı kyk ve ticaret bakanlığı olacak inşallah. 2020'de art arda ilan sevinci yaşamanız dileklerimle

Dilantumen
Aday Memur
05 Mart 2020 15:08

bölümünüz nedir :(
Salsal1, 4 yıl önce

Merhabalar romayı yakan adam romadan önce ciğerim yanıyor içim yanıyor 89 puanla kaldım her gün buraya girip kyk ile yazdıklarına bakıp sakin olmaya çalışan biriyim 89 puan almışım daha fazla ne yapabilirim bilmiyorum 2020ye çalışamıyorum çaresiz bir şekilde sadece sana güvendim biliyorum sen buraya girip yazıp çıkan birisin bunlardan sorumlu bakanda değilsin ama buradaki çoğu kişi senin yazdıklarına güvendi doğru söylüyorsun dimi? lütfen bana buraya girip yazan trollerden biri olduğunu söyleme olsan da söylemezsin zaten ama diyeceğim sadece şu ülkenin bir köşesinden bunu yazan biri olarak tanımadığım sen için tek diyeceğim yalan söylüyorsan hakkım helal değil elimden başka bir şey de gelmiyor zaten.... cevabını bekliyorum lütfen bize güzel haberler ver

Salsal1
Aday Memur
05 Mart 2020 15:08

yinede sana inanmak istiyorum çünkü :(

cevresecil
Aday Memur
05 Mart 2020 16:15

hocam benim yaşadıklarımı anlattın sanki.89 puanla mühendisim ve bekliyorum.zerre kadar içimden 2020 ye çalışmak gelmiyor..Romayı yakan adam arkadaşıma ben de güveniyorum inanıyorum kendisine..bize yine azıcık ucunda umut olan bir haber verse keşke..
Salsal1, 4 yıl önce

Toplam 1386 mesaj
«555657585960616263646566»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi