Editörler : Pangaea

13 Temmuz 2017 20:18

Cüneyt barışoğlu isimli editörün burda işi ne

mühendislere 20-30 tane hesabıyla durmadan hakaret eden, mühendisleri kızdırmaya çalışan bir şeref yoksunu var. editör ne iş yapıyor. yapmıyacaksan bu işi bırak kardeşim. süs olarak mı burda editör olarak bulunuyorsun

finalfights
Kapalı
26 Temmuz 2017 10:14

aynen, derdi neyse artık, insan üşenir yav

Cami Karpusat
Yasaklı
26 Temmuz 2017 19:38

KPSS' ye çalışsaydınız daha iyiydi. Ders çalışmak hayatınızı kurtarır.. Ona buna çatmayı ve hücum etmeyi bırakmalısınız. Artık çocuk değilsiniz. Naz ve kapris, kıskançlık sırası değildir.

fat2019
Şef
26 Temmuz 2017 21:34

Ona buna çatmak, hücum etmek, naz ve kapris, kıskançlık. Bunların hepsi sende olan şeyler.

Cami Karpusat, 7 yıl önce

KPSS' ye çalışsaydınız daha iyiydi. Ders çalışmak hayatınızı kurtarır.. Ona buna çatmayı ve hücum etmeyi bırakmalısınız. Artık çocuk değilsiniz. Naz ve kapris, kıskançlık sırası değildir.

Cami Karpusat
Yasaklı
26 Temmuz 2017 21:40

O pis huyların hiçbirisi bende yok? Olmaz, olamaz da?.. Zira, doyum noktasına erişmiş bir kişilik sahibiyim. Asıl sende beceriksizliğin ve miskinliğin hepsi var. Yoksa, şimdi böyle olmazdın ki, hiç!..

seyay
Genel Müdür
27 Temmuz 2017 02:26

La bu yürü git adam ya. Bu arada editörlerin işine geliyor bu adam ki büyük ihtimal memurlar.net in elemanı. Buradan şunu diyorum eğer bu forumda ciddi konuların konusulmasini istiyorsanız böyle bozuk bantları atın su forumdan. Bu adam gerçek olsa dahi kendisine yararı yok mal mal konuşuyor. Gerçek olduğunu düşünüyorum????? Olmuyor ağır hasta olur ancak...

Hurşit Masum
Yasaklı
27 Temmuz 2017 04:58

SEYAY, yıllardır burada ve hiç bir işe yaradığı da yok! Kimbilir ailesi ve komşuları bu beceriksiz ve ağzı bozuk olan için ne diyorlardır. Adamdaki Türkçeye ve ağıza bak? Çarpilmiş durumda besbelli!

luca blight
Kapalı
10 Ağustos 2017 02:32

güncel kardeşlerim

finalfights
Kapalı
10 Ağustos 2017 15:11

bu adam bu sitenin nal toplamasına sebep olursa şaşırmam :D

çok istikrarlı çalışıyor

seyay
Genel Müdür
10 Ağustos 2017 15:15

onu toplamaması için yapılmış bir hareket olamaz mı ???

finalfights, 7 yıl önce

bu adam bu sitenin nal toplamasına sebep olursa şaşırmam :D

çok istikrarlı çalışıyor

seyay
Genel Müdür
13 Ağustos 2017 12:10

Eğer memurlar.net in bu forum sayfası ciddi konuları seviyeli bir şekilde konuşmak için yapmışsa bu ve bunun gibi adamları burada atmalılar. Ama eğer birilerinin bu türlü yorumları memurlar.net in işine geliyorsa bir daha hiç bir şekilde burada bir şey yazmayacağım.

Rıza Mürşid
Yasaklı
13 Ağustos 2017 14:17

SEYAY;

Ya Seydi; sana belli ki özel şirketler veya kamunun değerli şirketleri iş vermemiş olmalı ki, buraya çöreklenmişsin?.. Hem de yıllardır. OKU ve ÇALIŞ!.. Adam olmaya bak?

rockkbolt1
Kapalı
13 Ağustos 2017 15:19

Sen de burda boş beleş yazacağına git çalış bi işle uğraş tek işin bura mı senin ne kadsr çok boş vaktin var

rockkbolt1
Kapalı
13 Ağustos 2017 15:21

100den fazla hesap açmış çok becerikli adam şahsen ben acamazdım hesapların hepsinden yazmayı bırak hesapları açmaya üşenirim

rockkbolt1
Kapalı
13 Ağustos 2017 15:24

Kendi de sıkılır bi süre sonra heralde bu kadar işsiz birini görmedim daha önce

seyay
Genel Müdür
13 Ağustos 2017 16:46

10 senedir burada evlatlarından bahseder olmayan. o kadar nickle gerçekten kimse uğraşmaz ama iyi dalga geçiyor milletle.

rockkbolt1, 7 yıl önce

100den fazla hesap açmış çok becerikli adam şahsen ben acamazdım hesapların hepsinden yazmayı bırak hesapları açmaya üşenirim

finalfights
Kapalı
24 Ağustos 2017 11:25

hele şükür yasaklanmış sanırım milletle dalga geçen şu malumun hesapları

Portofinom
Şef
24 Ağustos 2017 19:16

Malum şahıs yıllık izinde olabilir.

anti-amele
Memur
25 Ağustos 2017 13:14

Buyuk ihtimal memurlar netin bir calisani bu . bu kadar hesap acmaz kimse ,ugrasmaz .

seyay, 7 yıl önce

La bu yürü git adam ya. Bu arada editörlerin işine geliyor bu adam ki büyük ihtimal memurlar.net in elemanı. Buradan şunu diyorum eğer bu forumda ciddi konuların konusulmasini istiyorsanız böyle bozuk bantları atın su forumdan. Bu adam gerçek olsa dahi kendisine yararı yok mal mal konuşuyor. Gerçek olduğunu düşünüyorum????? Olmuyor ağır hasta olur ancak...

luca blight
Kapalı
25 Ağustos 2017 13:38

amacı mühendisleri foruma çekmek..site mühendislerin kadrosunu arttırmak için haberler yaparak görüşmeler yaparak mühendisleri foruma çekmektense bu şekilde ortalıgı bu başıboş zibidiyle kızıştırarak çekmeye çalışıyor. site öğretmen sitesi sabah akşam öğretmen haberi..kadrolar da öğretmen ve iibflilere veriliyor zaten.

anti-amele, 7 yıl önce

Buyuk ihtimal memurlar netin bir calisani bu . bu kadar hesap acmaz kimse ,ugrasmaz .

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2017 13:51

Ben de pek anlayamadım bu kadar çok hesap açmayı nasıl yaptığını. En çok mühendislere takmış ama başka sayfalara da yazıyor. Kaymakamlık sayıştay ve akademisyenlerin sayfası gibi ama fazla değil. İkinci takıntısı ise dini konularla ilgili. Sayfalarca Atatürk ve laiklik yazıyor. Ben akıl hastası olduğunu düşünüyorum. Normal insan bu kadar hakarete uğrayıp inadına yazar mı sizce. Bir de yazdıkları arasında doğru olanlar da var. Yaşlı ve emekli biri. Zaten uslubundan eski sözcükler kullanmasından anlaşılıyor.

Neyse forum normal akışına dönmüş sonunda.

Toplam 67 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi