Editörler : Pangaea

Jsjsksk
Şef
24 Haziran 2019 16:24

2 ağustos diye bir şey yok rapor çıktıktan sonra 45 gün süre var msbye ulaşması için

Eeemmm61, 5 yıl önce

Arkadaşlar sağlık raporunu göndermek için süremiz 2 ağustos dimi?

kontraktil0
Aday Memur
24 Haziran 2019 17:55

hastane kendisi gönderiyor değil mi? biz bir işlem yapmıyoruz.

Jsjsksk, 5 yıl önce

2 ağustos diye bir şey yok rapor çıktıktan sonra 45 gün süre var msbye ulaşması için

Jsjsksk
Şef
24 Haziran 2019 18:17

Evet hastane gönderiyor zaten tebligattada yazıyor ha olduki msbye hitmedi rapor msb sizi arayıp raporunuzu bize ulaştırın diye bilgi vberiyormul yani sıkıntı cıkmıyır dediler

kontraktil0, 5 yıl önce

hastane kendisi gönderiyor değil mi? biz bir işlem yapmıyoruz.

kontraktil0
Aday Memur
24 Haziran 2019 18:23

bana hastaneden raporu 1 sayfa olarak vermişlerdi. demek ki ne olur nolmaz, yedekte dursun diye vermişler. geçen senelere bakarak ekim ayı gibi işe başlanır diye düşünüyorum.

Jsjsksk, 5 yıl önce

Evet hastane gönderiyor zaten tebligattada yazıyor ha olduki msbye hitmedi rapor msb sizi arayıp raporunuzu bize ulaştırın diye bilgi vberiyormul yani sıkıntı cıkmıyır dediler

Jsjsksk
Şef
24 Haziran 2019 19:08

Tahmini öyle olur

kontraktil0, 5 yıl önce

bana hastaneden raporu 1 sayfa olarak vermişlerdi. demek ki ne olur nolmaz, yedekte dursun diye vermişler. geçen senelere bakarak ekim ayı gibi işe başlanır diye düşünüyorum.

Eeemmm61
Aday Memur
24 Haziran 2019 21:30

Ben raporu biz de ayrıca gönderecez diye düşündüm. Kılavuzda da 2 ağustos a kadar yollayın diyor ya o yüzden.

Jsjsksk, 5 yıl önce

Nakamuraaa
Şef
24 Haziran 2019 21:49

hocam eemsiniz sanırım puan kaç ?
Eeemmm61, 5 yıl önce

Ben raporu biz de ayrıca gönderecez diye düşündüm. Kılavuzda da 2 ağustos a kadar yollayın diyor ya o yüzden.

Jsjsksk
Şef
24 Haziran 2019 22:39

Ben ankaraya gittim eaporu vermek için personel bana hastane zaten göndeeriyor eğer elimize ulaşmazsa size teşefon açıyıruz istiyoruz rapoeu dedi ama tabiki sizlerde teyit edin yanlışlık olmasın

sksmgtn
Aday Memur
19 Temmuz 2019 16:14

Güvenlik soruşturması ne zaman bitermiş?bilgisi olan var mı

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi