Editörler : "eskiyara"Pangaea
14 Mart 2019 02:52

Yazılı kağıtlarını müdüre imzalatmak

2006 dan beri öğretmenim. yeni atandığım okulda yazılı kağıtlarını 2 gün önceden müdüre imzalatmam gerektiğini söylediler böyle bir şey yönetmekte var mıdır?

acolorinrainbow
Aday Memur
14 Mart 2019 10:56

ben göremedim gören var mı diye sordum. uygulamasına da rastlamadım
14 Mart 2019 15:16

Sevgili Hocam yok.

konaklamacii
Aday Memur
15 Mart 2019 13:14

Forumda defalarca böyle iğneleyici ve çok bilmiş cevap verenlere itafen cevap yazıldı.Herkes her şeyi tam manası ile bilmek zorunda değil. Burası paylaşım yeri isteyen istediğini sorabilir. Bir yerde haklısınız öğrenmek gerekiyor tabiki ama üslup bu olmamalı. Bu forum sayesinde bile insanlar birbirinden bilmediği şeyleri öğreniyor. Paylaşım ortamında bile buna tahammülü olmayanın öğrencisinin vay haline.

İyi forumlar.

1980tuna
Aday Memur
20 Mart 2019 08:43

Çok haklısınız hocam, bu nedir ? nasıl anlaşılabilir? arkadaş sormuş biliyorsan cevap ver bilmiyorsan sus.Böyle tepkiler yüzünden çocuklarımız soru sormaya korkuyor maalesef.

konaklamacii, 5 yıl önce

Forumda defalarca böyle iğneleyici ve çok bilmiş cevap verenlere itafen cevap yazıldı.Herkes her şeyi tam manası ile bilmek zorunda değil. Burası paylaşım yeri isteyen istediğini sorabilir. Bir yerde haklısınız öğrenmek gerekiyor tabiki ama üslup bu olmamalı. Bu forum sayesinde bile insanlar birbirinden bilmediği şeyleri öğreniyor. Paylaşım ortamında bile buna tahammülü olmayanın öğrencisinin vay haline.

İyi forumlar.

ashil13
Genel Müdür
20 Mart 2019 14:00

hayır böyle bir zorunluluk yok...

20 Mart 2019 14:22

Sevgili Hocam

Eğer okul müdürünüz tüm müfredata hakim biri ise hangi sınıfta hangi derste öğrencilere hangi konuda olduklarını biliyorsa sıkıntı yok. İmzalat ama hangi okul müdürü tüm bunları biliyor. Allah aşkına var mı böyle bir idareci?

Artık şu koltuğu egolarımızı tatmin etme aracı olarak kullanmaktan kurtaralım. Şu anda öğretmenlerle idareciler arasında gizliden gizliye bazen de açık bir düşmanlık söz konusu. Yapmayın bunları kendinizden de makamınızdan da nefret ettiriyorsunuz. Eğitim nefret tohumları ekme aracı değildir. Eğitim sevgi tohumları ekme aracıdır.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi