Editörler : "eskiyara"Pangaea

Yasaklı
06 Şubat 2023 09:58

Bu yıl uzman olacak kaç kişiyiz

Arkadaşlar en kısa sürede seçimden önce uzmanlık takviminin açıklanması için çaba göstermeliyiz, uzmanlığın kaldırılması gibi bir durumla karşılaşmamak için bunu için çabalamalıyız

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 10:18

Ülkenin 3 te 1 i sallanmis. Göçük altında binlerce yaralimiz ve vefat eden vatandasimiz varken tek derdin bu değil mi...yazık sizin gibi eğitimcilere

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 10:36

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Terbiyesizlik yapma, ahlaksızlık yapma, ne ilgisi var bu başlıkla dediğin konunun, okulda dersimi işliyorum, ne yapabilirim kalkıp yardıma mı gideyim okulu bırakıp, dua ediyorum insanlarla, başlık açmamla ne ilgisi var, saygısız

gencoo.14, 1 yıl önce
Ülkenin 3 te 1 i sallanmis. Göçük altında binlerce yaralimiz ve vefat eden vatandasimiz varken tek derdin bu değil mi...yazık sizin gibi eğitimcilere

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 10:39

Paran da senin olsun uzman ogretmenligin de... Senin gibi eğitimci olmaz olsun benim maasimdan alsın sana versinler tek derdin bu değil mi? Bu konuyu açacak başka bir gün bulamadın mi? Yazık gerçekten seni kendi vicdaninla baş başa bırakıyorum ben
Pelinin, 1 yıl önce

Terbiyesizlik yapma, ahlaksızlık yapma, ne ilgisi var bu başlıkla dediğin konunun, okulda dersimi işliyorum, ne yapabilirim kalkıp yardıma mı gideyim okulu bırakıp, dua ediyorum insanlarla, başlık açmamla ne ilgisi var, saygısız

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 10:41

Kes kesini, asıl senin gibi fitne fesat huzur bozucu olmaz olsun, bugün bile sataşma derdindesin, Allah seni bildiği gibii yapsın

gencoo.14, 1 yıl önce
Paran da senin olsun uzman ogretmenligin de... Senin gibi eğitimci olmaz olsun benim maasimdan alsın sana versinler tek derdin bu değil mi? Bu konuyu açacak başka bir gün bulamadın mi? Yazık gerçekten seni kendi vicdaninla baş başa bırakıyorum ben

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 10:42

Seni kendi vicdaninla baş başa bırakıyorum. Ama senden ricam öğrencilerine sakın milli birlik beraberlik duygularını anlatmaya kalkma çünkü sende olmayan birşeyi çocuklara asilayamazsin
Pelinin, 1 yıl önce

Kes kesini, asıl senin gibi fitne fesat huzur bozucu olmaz olsun, bugün bile sataşma derdindesin, Allah seni bildiği gibii yapsın

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 10:45

Senin gibi utanmaz rezil bir öğretmen olmaz olsun, forumda popüler olmak için insanları bana kışkırtmakiçin başlık açıyorsun, Allah senin belanı versin terbiyesiz

gencoo.14, 1 yıl önce
Seni kendi vicdaninla baş başa bırakıyorum. Ama senden ricam öğrencilerine sakın milli birlik beraberlik duygularını anlatmaya kalkma çünkü sende olmayan birşeyi çocuklara asilayamazsin

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 10:47

Bela okumak sana yakışırdı hocam. Tesekur ediyorum sana Uslubunuz da karakteriniz kadar iyiymiş
Pelinin, 1 yıl önce

Senin gibi utanmaz rezil bir öğretmen olmaz olsun, forumda popüler olmak için insanları bana kışkırtmakiçin başlık açıyorsun, Allah senin belanı versin terbiyesiz

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 10:48

Birlik beraberlikten bahsedecek son kişi bile değilsin, kime hizmet ettiğin bile belli değil, forumda konu açtım diye saldırıyorsun, kime hizmet ediyorsun, fitse fesat adam

gencoo.14, 1 yıl önce

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 10:51

Sen bana bi versene telefon numaranı, ver bi numaranı, o kadar adamsan ver numaranı arıycam seni

gencoo.14, 1 yıl önce
Bela okumak sana yakışırdı hocam. Tesekur ediyorum sana Uslubunuz da karakteriniz kadar iyiymiş

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 10:53

Yazdıklarımın arkasindayim. Benim düşüncem bu ama numara olayini anlamadım.Gerek var mı böyle bir şeye
Pelinin, 1 yıl önce

Sen bana bi versene telefon numaranı, ver bi numaranı, o kadar adamsan ver numaranı arıycam seni

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 10:55

Sabahsabah saldırıp öğretmenliğimelaf söylüyosunuz ya, verin numaranızı anlayalım bakalıp kimmiş delikanlı?

gencoo.14, 1 yıl önce
Yazdıklarımın arkasindayim. Benim düşüncem bu ama numara olayini anlamadım.Gerek var mı böyle bir şeye

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 10:57

Delikanlıyim veya değilim gibi bir konuşma değil bu. Benim kendi düşüncem bu ayrıca kimseye numara verme zorunluluğum olduğunu da düşünmüyorum . Mahalle kabadayılıgi yapmaya gerek yok. Ha rica edersen tabikide veririm numarami ama emirvaki konuşma tarzını değiştir önce
Pelinin, 1 yıl önce

Sabahsabah saldırıp öğretmenliğimelaf söylüyosunuz ya, verin numaranızı anlayalım bakalıp kimmiş delikanlı?

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 10:59

Telefon numaranı veremiyorsan o zaman bana klavye delikanlılığı yapmayacaksın oturduğun yerden, başlığımdan çek git, hakkımda tek cümle daha yazdığını görmiycem

gencoo.14, 1 yıl önce
Delikanlıyim veya değilim gibi bir konuşma değil bu. Benim kendi düşüncem bu ayrıca kimseye numara verme zorunluluğum olduğunu da düşünmüyorum . Mahalle kabadayılıgi yapmaya gerek yok. Ha rica edersen tabikide veririm numarami ama emirvaki konuşma tarzını değiştir önce

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 11:00

Ben telefon numaramı vermem demedim farkındaysan emirvaki kelimeler kullanarak vermem dedim. Rica edersen tabikide veririm
Pelinin, 1 yıl önce

Telefon numaranı veremiyorsan o zaman bana klavye delikanlılığı yapmayacaksın oturduğun yerden, başlığımdan çek git, hakkımda tek cümle daha yazdığını görmiycem

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 11:01

Kardeşim bak, işine git, uzatma

gencoo.14
Aday Memur
06 Şubat 2023 11:03

Sıkıntın varsa özelden yazayım mi
Pelinin, 1 yıl önce

memur.rumem
Aday Memur
06 Şubat 2023 11:47

Türkiye son yılların en büyük felaketi ile karşı karşıya kalmişken, enkazlarin arasında binlerce vatandaşımiz varken böyle bir başlık açılması olmamiş.

bulaşşıkk
Memur
06 Şubat 2023 11:54

Kusura bakma ama hata sende. Böyle çakallara öğretmenlere saldırmak için fırsat veriyorsunuz. Adamlar aç kurt gibi dört gözle bekliyor öğretmenlerin bir açığını bulsak da saldırsak diye.

Pelinin, 1 yıl önce

Argan35
Şube Müdürü
06 Şubat 2023 12:02

Bu başlık bu zamanda olmamış. Bilginize.

Pelinin
Yasaklı
06 Şubat 2023 12:02

Düşüncelerinize saygı duyuyorum ancak ben başlığımda bir sorun görmüyorum, açtığım başlığım kimseye bir zararı mı var? Ya da depremle bir ilgisi mi var? Gördüğüm kadarı ile siz de benim gibi girmiş forum okuyorsunuz, ve cevap yazıyorsunuz, ben başlık açtım diye neden kabahatli olayım?

Toplam 116 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi