Editörler : swat3410

Yasaklı
16 Kasım 2019 05:07

Eşi özel sektörde çalışan arkadaşlar için şark görevi durumu
Öncelikle çok şükür mesleğimiz var ve bu meslekten geçimimizi sağlıyoruz çoğumuzun eşi çalışmıyor ya da özel sektörde çalışıyor çok az bir kısmıda devlet memuru tek maaşla geçim oluyor ama bir mal varlığı zor oluyor hem de eşler çalışmak istiyor kurumsal firmalarda çalışanlarda var hepimiz bir gün şark görevi yapacağız kimsenin de bundan kaçacak hali yok ama bu eşleri özel sektörde Çalışanlara bi çözüm getirilmeli diye düşünüyorum sonuçta herkesin eşi devlet memuru değil Doğuya gittiğimizde işsiz kalıcak bizler çocuklarımızın kendi hayatımızın planlamalarını yapmak zorundayız en azından şark sürelerinde düşüş söz konusu olmalı en azından 1 belki 2 sene tolere edilebilinir ama 3 yıl 4 yıl eş den ayrı yaşam zor olur ya da Doğuya gitmek isteyen kişi çok Batı'da kalmak isteyene dokunulmamalı diye düşünüyorum ama sadece düşünce:)
16 Kasım 2019 10:28

yanlış düşünüyorsun kardeş.Sadece doğuda çalışmak isteyenler doğuyu karşılamıyor.Eşi devlet memuru olan gidiyor o zaman sadece eşi özelde çalışanamı böyle bir hak tanınacak , eşini bilinçli olarak çalıştırmayan adam mı gidecek doğuya , senin eşin çalışıyor diye niye eşini çalıştırmayanın aile hayatını zora soksun.Madem eşine ailene bu kadar önem veriyorsun çalıştırma evinde çocuklarıyla ailesiyle ilgilensin.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
16 Kasım 2019 10:32

Aynen öyle güzel ifade etmişsin.O zmaan herkes özel sektörde herhangi bir işe sokar doğuya gitmez.Tek maaşla evini arabasını alan bir dünya polis var.
yozgatli1986, 4 yıl önce

yanlış düşünüyorsun kardeş.Sadece doğuda çalışmak isteyenler doğuyu karşılamıyor.Eşi devlet memuru olan gidiyor o zaman sadece eşi özelde çalışanamı böyle bir hak tanınacak , eşini bilinçli olarak çalıştırmayan adam mı gidecek doğuya , senin eşin çalışıyor diye niye eşini çalıştırmayanın aile hayatını zora soksun.Madem eşine ailene bu kadar önem veriyorsun çalıştırma evinde çocuklarıyla ailesiyle ilgilensin.

AyAz1985
Yasaklı
16 Kasım 2019 12:17

Sana mı soracam birader çalıştırıp çalıştırmayacağımı yorumunu yaparsın haddini aşmadan !!!
yozgatli1986, 4 yıl önce

AyAz1985
Yasaklı
16 Kasım 2019 12:18

Tek maaşla ev arabasını alan polis nerde var yada sen polis misin merak ettim ha alan var sa da onlar nasıl aldığı malum biz helal den vaZgeçmedik çok şükür
Kolluk kuvveti, 4 yıl önce
Aynen öyle güzel ifade etmişsin.O zmaan herkes özel sektörde herhangi bir işe sokar doğuya gitmez.Tek maaşla evini arabasını alan bir dünya polis var.

AyAz1985
Yasaklı
16 Kasım 2019 12:20

Bide aklınız hep kurnazlıkta hemen şarka gitmemek için eşini özel sektöre sokar diyorsun zaten bu beyin yapısıyla biz gelişemiyoruz hemen kurnazlık kötü niyet
AyAz1985, 4 yıl önce
Tek maaşla ev arabasını alan polis nerde var yada sen polis misin merak ettim ha alan var sa da onlar nasıl aldığı malum biz helal den vaZgeçmedik çok şükür

AyAz1985
Yasaklı
16 Kasım 2019 12:25

Ayrıca özel sektör dediğim markette kasiyerlik satış elemanı değil kurumsal firma Türk hava yolları gibi ücretli öğretmenlik yapan var eşinizin kapasitesi varsa zaten bu firmalarda çalışabiliyor kolay girilebilen yerler değil yani kurnazlık yapabiliyorsada yapsın çünkü bu tür kurumsal yerler zor girilen yerler ayrıca emek veriyor neden işini bırakmak zorunda olsun neden madur olsun

Kolluk kuvveti
Yasaklı
16 Kasım 2019 14:32

Yanlış kişiyi alıntı yapmışın

Kolluk kuvveti
Yasaklı
16 Kasım 2019 14:34

Ankara da çakılı kadro devlet memuru eşi olanlar bile şarkta.Sana şark yapmak zor geldi , kendince mağdur oluyorum diye ağlıyorsun.Sen çok kapasiteli bir arkadaşsın.Şark görevi olmayan bir memurluğa geçiş yap.
AyAz1985, 4 yıl önce
Ayrıca özel sektör dediğim markette kasiyerlik satış elemanı değil kurumsal firma Türk hava yolları gibi ücretli öğretmenlik yapan var eşinizin kapasitesi varsa zaten bu firmalarda çalışabiliyor kolay girilebilen yerler değil yani kurnazlık yapabiliyorsada yapsın çünkü bu tür kurumsal yerler zor girilen yerler ayrıca emek veriyor neden işini bırakmak zorunda olsun neden madur olsun

Kolluk kuvveti
Yasaklı
16 Kasım 2019 14:36

Hayırdır ne bu kadar sinirlendin.Çok ileri zekalı birisi olduğun cümle yapından belli oluyor.Genel müdürlüğe de ki ben mağdurum şarktan muaf tutun beni.
AyAz1985, 4 yıl önce
Bide aklınız hep kurnazlıkta hemen şarka gitmemek için eşini özel sektöre sokar diyorsun zaten bu beyin yapısıyla biz gelişemiyoruz hemen kurnazlık kötü niyet

Kolluk kuvveti
Yasaklı
16 Kasım 2019 14:39

Kişi karşısında ki ni kendi gibi bilirmiş.Anında zihin altı boşalması.Tek maaş evini arabasını alan bir dünya polis var.Senin paran bereketsizse biz ne yapalım.
AyAz1985, 4 yıl önce
16 Kasım 2019 21:00

pardon bilader.

Yanlış kişiyi alıntı yapmışın

AyAz1985
Yasaklı
19 Kasım 2019 08:11

Sen den kapasiteli olduğum kesin aklın hep başka şeylerde siz ve sizin gibiler inşallah en kısa sürede gidecek bu teşkilattan
Ankara da çakılı kadro devlet memuru eşi olanlar bile şarkta.Sana şark yapmak zor geldi , kendince mağdur oluyorum diye ağlıyorsun.Sen çok kapasiteli bir arkadaşsın.Şark görevi olmayan bir memurluğa geçiş yap.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
19 Kasım 2019 08:31

Psikolojik desteğe ihtiyacın var.Sorduğun soruya kimse cevap vermiyor.Senin burda konuşma tarzından nasıl bir karaktere sahip olduğun anlaşılıyor.
AyAz1985, 4 yıl önce
Sen den kapasiteli olduğum kesin aklın hep başka şeylerde siz ve sizin gibiler inşallah en kısa sürede gidecek bu teşkilattan

AyAz1985
Yasaklı
19 Kasım 2019 08:50

O zaman benim açtığım başlığa yorum yapma başka başlıklarda takıl sen hadi kardeşim
Psikolojik desteğe ihtiyacın var.Sorduğun soruya kimse cevap vermiyor.Senin burda konuşma tarzından nasıl bir karaktere sahip olduğun anlaşılıyor.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
19 Kasım 2019 15:52

Bu arkadaşı kendi haline bırakın(zaten kimse yazmamış ,millet yazdığın şeylerin ne kadar gereksiz olduğunun farkında.)
AyAz1985, 4 yıl önce
O zaman benim açtığım başlığa yorum yapma başka başlıklarda takıl sen hadi kardeşim

AyAz1985
Yasaklı
19 Kasım 2019 16:15

Gereksiz olan bişi var evet oda sen ;)
Bu arkadaşı kendi haline bırakın(zaten kimse yazmamış ,millet yazdığın şeylerin ne kadar gereksiz olduğunun farkında.)
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi