Editörler : F16 Gökçen
17 Haziran 2013 21:29

hacamatı deneyinn

muhakkak yaşamanızı öneririm bu deneyimi harika.....bir çok hastalığın önleyicisi bir çoğunun tedavi edicisi beni asıl ilgilendiren ruh sağlığına iyi gelmesi

dilekozd
Aday Memur
18 Haziran 2013 13:40

katılıyorum size, özellikle migreni olanlar mutlaka yaptırsın.

ddmemura
Daire Başkanı
18 Haziran 2013 20:20

Geçen ay hacamat sırtımdan 8, başımın arkasından 3 noktadan hacamat yaptırdım. Hacamat sonrası çıkan kan şaşırttı, epey koyu renk ve pıhtılaşmıştı. Rüzgardan çok fazla kulunç durmuş sırtındaki kan iyice pıhtılaşmış uyuşmuş dedi. 2-3 hafta sonra geldiğinde daha çok kan çekeriz dedi, ilkinde yollar kapalı olduğu için pek kan gelmeyebiliyormuş. Ancak ben tekrar gidemedim, 11 noktadan hacamata 130 tl para vermiştim. Hacamatın bir zorluğu yok kandan korkmayan birilerini bulsam hemen yaptıracağım yani tecrübeye falan gerek yok. Bugün iki kişiden hacamat yapmalarını istedim kabul etmediler... : )

zambak20
Aday Memur
18 Haziran 2013 23:00

bence çokta bilmeyene yaptırma nelere para veriyoruz zaten hacamat günlerinde yaptırmazsan başarılı olmuyor normal kan çıkıyor..........ikincisi çoktaha etkili oluyor bende geçen sene bir bu sene ikinciyi yaptırdımm

ddmemura, 11 yıl önce

Geçen ay hacamat sırtımdan 8, başımın arkasından 3 noktadan hacamat yaptırdım. Hacamat sonrası çıkan kan şaşırttı, epey koyu renk ve pıhtılaşmıştı. Rüzgardan çok fazla kulunç durmuş sırtındaki kan iyice pıhtılaşmış uyuşmuş dedi. 2-3 hafta sonra geldiğinde daha çok kan çekeriz dedi, ilkinde yollar kapalı olduğu için pek kan gelmeyebiliyormuş. Ancak ben tekrar gidemedim, 11 noktadan hacamata 130 tl para vermiştim. Hacamatın bir zorluğu yok kandan korkmayan birilerini bulsam hemen yaptıracağım yani tecrübeye falan gerek yok. Bugün iki kişiden hacamat yapmalarını istedim kabul etmediler... : )

zambak20
Aday Memur
18 Haziran 2013 23:04

ayrıca şakraları yani letaifleri yani enerji merkezlerinide açıyor

screamforce
Aday Memur
23 Haziran 2013 11:22

hacamatı kimlere yaptırabiliriz yararları nelerdir ?

zambak20
Aday Memur
23 Haziran 2013 22:45

hemen hemen her şehirde profosyonel yapan var yararları saymakla bitmez youtubeden bununla ilgili video izleyebilirsin mesela turgay güler sıradışı proğramında iki bölümde ele aldı konuyu çok net anlatıyor izleyin

screamforce, 11 yıl önce

hacamatı kimlere yaptırabiliriz yararları nelerdir ?

Kindar27
Kapalı
24 Haziran 2013 13:07

arkadaşklar saç dökülmesi için kafa derisine yaptıran varmı acaba

zambak20
Aday Memur
24 Haziran 2013 22:07

kafadan da yapılıyorda saç dökülmesiyle doğrudan değil dolaylı bir bağlantısı vardır bence.....sırttan yapıldığında dazaten hem ciltte hemde saçta canlılık oluyor insanın rengiüstüne geliyor tabiri caizse.....

Kindar27, 11 yıl önce

arkadaşklar saç dökülmesi için kafa derisine yaptıran varmı acaba

ddmemura
Daire Başkanı
25 Haziran 2013 08:12

Günlere riayet etmezsek bile normal kan geleceğini düşünmüyorum zaten deri altındaki pis kan vakumlanıyor. Tabi günlere uyarsak faydası belki artabilir hem sünnet olur.

zambak20, 11 yıl önce

bence çokta bilmeyene yaptırma nelere para veriyoruz zaten hacamat günlerinde yaptırmazsan başarılı olmuyor normal kan çıkıyor..........ikincisi çoktaha etkili oluyor bende geçen sene bir bu sene ikinciyi yaptırdımm

damatdamat
Daire Başkanı
25 Haziran 2013 11:41

ya arkadaşlar ben de ölü gibi uyuyorum devlet memuruyum iki gözüm yatakta oluyor sabah kalk uyku akşama kadar gözüm açılmıyor bir arkadaş bana hacamah yaptır ense kökünden kan aldır düzelir dedi inanın içmediğim tıpta bir tane ilaç kalmadı üç senedir kullanmadığım yurt dışından getirtmediğim ilaç şu bu kalmadı en az on milyar para harcadım hiç bir faydası olmadı ilaç içmekten kusacam artık. Narkolepsi gün içinde gelen aşırı uyku atakları ve hipersomnia tanısı koydu doktorlar da ne hikmetse tedavisi olmadı. Sosyal hayat filan bitti sadece günlük sekiz saati tamamlıyorum günün geri kalanı uykuda ya da ayakta uyumakta geçiyor. üç yıldır bu böyle.Tembelsin diyorlar salla başı al maaşı diyorlar diyorlar da diyorlar el ne bilsin eli.

zambak20
Aday Memur
25 Haziran 2013 21:40

çok üzüldüm kesinlikle vakit geçirme bendede vardı hafif bi hantallık sabah uyanamama gibi ilk bi yaptırdım biraz rahatladım bi süre sonra alışıyorsun sanki hiç değişme olmamış gibi daha sonra ikinciyi yaptırdım müthiş .. daha fazla etkisi oldu en etkili olduğu zaman bahar ve güz... şimdi bitane yaptır güzün bi kere daha yaptır derim sirkeli su ve yeşil çay iç bence senin enerji merkezlerin ful tınamış ve vücudunda çok fazla zehirli kimyasal birikmiş..... vücutta biriken kimyasalları kötü sıvıları asidi yaşlı hücreleri ve gereksiz olan çok maddeyi dışarı atıyor özellikle yukarda bahsettiğim videolarda ve diğerlerinde çok güzel anlatıyor... işin garibi ben yaptırdığımda bu faydalarının hiç birinden haberim yoktu ama böyle bişeye ihtiyacımın olduğunu hissediyordum ve en önemlisi efendimiz as daha önce hiç yapmadığım bi sünnetini daha yapmak istemiştim meğer hacamatın en şifalısı da Allah cc rızası için ve sünnet niyetiyle yapılırsa oluormuş bununla ilgili hadislerde var..

damatdamat, 11 yıl önce

ya arkadaşlar ben de ölü gibi uyuyorum devlet memuruyum iki gözüm yatakta oluyor sabah kalk uyku akşama kadar gözüm açılmıyor bir arkadaş bana hacamah yaptır ense kökünden kan aldır düzelir dedi inanın içmediğim tıpta bir tane ilaç kalmadı üç senedir kullanmadığım yurt dışından getirtmediğim ilaç şu bu kalmadı en az on milyar para harcadım hiç bir faydası olmadı ilaç içmekten kusacam artık. Narkolepsi gün içinde gelen aşırı uyku atakları ve hipersomnia tanısı koydu doktorlar da ne hikmetse tedavisi olmadı. Sosyal hayat filan bitti sadece günlük sekiz saati tamamlıyorum günün geri kalanı uykuda ya da ayakta uyumakta geçiyor. üç yıldır bu böyle.Tembelsin diyorlar salla başı al maaşı diyorlar diyorlar da diyorlar el ne bilsin eli.

zambak20
Aday Memur
25 Haziran 2013 21:43

ama belli günlerde madde birikimi oluormuş izlediim videolarda öyle diyordu alınan kanlarda yapılan tahlilerde görülen sonuçta bu yönde

ddmemura, 11 yıl önce

Günlere riayet etmezsek bile normal kan geleceğini düşünmüyorum zaten deri altındaki pis kan vakumlanıyor. Tabi günlere uyarsak faydası belki artabilir hem sünnet olur.

damatdamat
Daire Başkanı
26 Haziran 2013 09:25

Dinine bağlı biriyim mesela tv lerde çıkıyor ya Efendimiz buyurdular ki hiç bir hastalık yoktur ki onda tedavisi olmasın. Çörek otu inanın o kadar çok çok çörek otu yedim içtim ki artık çörek otu görünce kusacam geliyor.

zambak20
Aday Memur
26 Haziran 2013 13:19

yemek alışkanlığınız nasıldı çok çeşit yemek ve çok yemek birini sindirmeden diğeri öğünü yemek bunlarda kanı kirletiyor .....çörek otu başka hususlarda işe yararda bu noktada gereksiz bence sizin iş çok ama çok karışık bir odaya çiçek komaya benziyor normalde çok güzel ama bu aşamada kalabalıktan başka bir işe yaramaz önce sadeleşmek temizlenmek arınmak lazım bu arada ibadetlerle aranız nasıl bedenle ruh içiçedir sorun manevide olabilir onun içinde yine hacamatın olumlu etkisini görebilirsiniz

damatdamat, 11 yıl önce

Dinine bağlı biriyim mesela tv lerde çıkıyor ya Efendimiz buyurdular ki hiç bir hastalık yoktur ki onda tedavisi olmasın. Çörek otu inanın o kadar çok çok çörek otu yedim içtim ki artık çörek otu görünce kusacam geliyor.

damatdamat
Daire Başkanı
26 Haziran 2013 15:34

ah gardaşım bilemedim kalp kırmadım gönül yıkmadım bu hastalık bana nerden geldi.

zambak20
Aday Memur
20 Temmuz 2013 17:46

....

damatdamat
Daire Başkanı
26 Temmuz 2013 08:41

vla arkadaşım kafamın kel kaldığıyla kaldım hacamatın bana hiç bi faydası olmadı hani özellikle ense kökünden kan alınınca hemen anında kafanda bi rahatlık hissediyordun. O rahatlık bana şöyle geldi tövbe haşa hacamat için ensemi sıfıra vurunca efil efil esmeye başladı sanırım o rahatlığı hacamattan sandılar.

zambak20
Aday Memur
29 Temmuz 2013 14:45

önce sırttan yapılması gerekir yedi noktadan birde asıl bahar veya güz döneminde yapınca şifa oluyor senin hacamatına gelecek olursak hisset veya hissetme az veya çok yüzde yüz faydası olmuştur

zambak20
Aday Memur
29 Temmuz 2013 14:47

birde kafadan çok tavsiye etmiyorlar asıl vücutta artuk maddenin biriktiği yerler iki kürek kemiğinin ortasıymış.... ben son baharı bekliyorum yine yaptıracağim

damatdamat
Daire Başkanı
29 Temmuz 2013 15:53

sırtımdan da yapıldı 7 tane

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi