Editörler : crops35
23 Ekim 2019 09:25

Kültür ve turizm bakanlığı sözleşmeli personel alımı 2019 ekim

KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI sözlü mülakata kalanları açıkladı .Bu başlıkta bulusup bilgi paylaşimi yapmak faydalı olur kasınındayım

Depresife
Memur
23 Ekim 2019 23:01

İntde pek bilgi yok nasıl olucak ne soracaklar muamma

kenank77
Memur
24 Ekim 2019 08:19

evrakları gönderdinizmi

Depresife, 4 yıl önce
İntde pek bilgi yok nasıl olucak ne soracaklar muamma

Depresife
Memur
24 Ekim 2019 12:25

Daha göndermedim hazırladım bi tek diploma kafama takıldı sınava başvırurken yeni mezundum diploma yoktu e devletten mezun belgesi çıkartıp onla başvurmuştum kabul edildi şimdi diplomam var e devlet çıktısı göndersem sıkıntı olur mu olmaz mı emin olamadım. Noterden onaylatsam 80e yakın tutar turizm bak.na gidip orda aslı gibidir yapacak vaktimde yok çalışıyorum izin almam zor.
kenank77, 4 yıl önce

evrakları gönderdinizmi

kenank77
Memur
24 Ekim 2019 13:45

e devlet ten alınan mezun belgesini kabul etmiyorlar.diplomanın çıktısını il müdürlüğünde onaylatmanız lazım

Depresife, 4 yıl önce
Daha göndermedim hazırladım bi tek diploma kafama takıldı sınava başvırurken yeni mezundum diploma yoktu e devletten mezun belgesi çıkartıp onla başvurmuştum kabul edildi şimdi diplomam var e devlet çıktısı göndersem sıkıntı olur mu olmaz mı emin olamadım. Noterden onaylatsam 80e yakın tutar turizm bak.na gidip orda aslı gibidir yapacak vaktimde yok çalışıyorum izin almam zor.

Depresife
Memur
24 Ekim 2019 16:47

Başvuru yaparken kabul edip evrak gönderirken kabul etmemeleri çok saçma değil mi. Kabul etmediğini nerden biliyorsunuz arayıp sorayım telefona bakmıyorlar ki daha önce kaç kere aramıştım
kenank77, 4 yıl önce

e devlet ten alınan mezun belgesini kabul etmiyorlar.diplomanın çıktısını il müdürlüğünde onaylatmanız lazım

kenank77
Memur
24 Ekim 2019 16:54

aradım sordum,kabul olmaz dediler,diplomanın oanylı fotokobisi lazım zaten internet sitesinde yazıyor.her aradıgımda telefonlara baktılar ve ilgili cevap verdiler...tabikide başvuruda kabul edip sonra etmemeleri normal değil

Depresife, 4 yıl önce
Başvuru yaparken kabul edip evrak gönderirken kabul etmemeleri çok saçma değil mi. Kabul etmediğini nerden biliyorsunuz arayıp sorayım telefona bakmıyorlar ki daha önce kaç kere aramıştım

jalkk
Aday Memur
28 Ekim 2019 11:07

Merhaba, ben evraklarimi yolladim ama diplomanin yaninda ogrenci isleri tarafindan cogaltilmis asli gibidir yazan diplomayi yolladim. Kabul edilir mi etmezler mi acaba? Ayrica siz hangi numarayi aradiniz ben De kabul edilir mi diye sorMak icin aradim yoksa bir tane daha kultur il mudurlugune onaylatip diplomami yollayacagim

kenank77
Memur
28 Ekim 2019 13:36

sanırım o şekilde kabul edilir ama yinede arayıp teğit etmek lazım kare barkodlu yök mezun belgesini kabul etmeyen herseyi kabul etmeyebilir :-)

jalkk, 4 yıl önce

Merhaba, ben evraklarimi yolladim ama diplomanin yaninda ogrenci isleri tarafindan cogaltilmis asli gibidir yazan diplomayi yolladim. Kabul edilir mi etmezler mi acaba? Ayrica siz hangi numarayi aradiniz ben De kabul edilir mi diye sorMak icin aradim yoksa bir tane daha kultur il mudurlugune onaylatip diplomami yollayacagim

kenank77
Memur
14 Aralık 2019 09:31

arkadaşlar merhaba, mülakatlar bitti..nasıl geçti

Serkan2004
Kapalı
14 Aralık 2019 10:30

galiba kimse bilmiyor akıbetini, herkes sessiz
kenank77, 4 yıl önce

arkadaşlar merhaba, mülakatlar bitti..nasıl geçti

AyaZBeY68
Aday Memur
16 Aralık 2019 03:12

il seçimi nasıl olcak bilgisi olan var mı
Serkan2004, 4 yıl önce
galiba kimse bilmiyor akıbetini, herkes sessiz

kenank77
Memur
16 Aralık 2019 09:50

net bilmiyorum ama mantıklı olan mülakatta verilen puan ile kpss puanının değerlenmesi ile yeniden puan sıralaması olur o puana göre tercih yapılır

AyaZBeY68, 4 yıl önce
il seçimi nasıl olcak bilgisi olan var mı

kenank77
Memur
16 Aralık 2019 09:53

mülakat sonuçlaraı ne zaman açıklanır bilgisi olan varmı ? bu ayın 20 sine kadar süren mülakatlar var

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi