Editörler : E.Kayı Han
30 Ocak 2019 20:19

İzmir adliyesi evrak teslimi izmir'i ve ilçelerinde göreve başlayacaklar arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar öncelikle hakkıyla kazanan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Kazanamayan arkadaşlar vazgeçmeyin ben vazgeçmedim oldu.

Izmır adliyesi 25 ocak evrak teslimi son gündü. Arkadaşlar ise baslama ile ilgili duyumları buradan paylaşabiliriz.

Kafama takılan soruları paylaşmak istedim. Bilgisi olanlar varsa cevap.verirse sevinirim.

1. Izmır adliyesi ilce komisyonlarını kazananlar acaba ne zaman göreve başlar? Tahmini bekleme süresi ne kadar olur.

2. Tekrar yeniden güvenlik araştırması olacak mi? Özel sektörde çalışıyorum, sözlü mülakat sonuçlarını beklediğimiz gibi mi bekleyeceğiz?

3. Istifa ne zaman etmem gerekir.

4. Diğer adliyeleri bekleyen arkadaşlar ne kadar beklediniz.

Ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Aday asil memur
Aday Memur
30 Ocak 2019 20:52

Evet tüm adliyeleri ve izmiri bekleyen arkadaşlar. Işe başlayan arkadaşlar.

Aday asil memur
Aday Memur
30 Ocak 2019 20:53

Hiç kimse bu sorularla karşılaşmadı mi? Özel sektör de çalışan yok mu?

Aday asil memur
Aday Memur
30 Ocak 2019 21:46

100 kişi okumuş ancak hicbir cevap yok. Arkadaşlar aranızda kazanan yok mu? Sigortalı çalışan yok mu

Aday asil memur
Aday Memur
30 Ocak 2019 21:47

Aranızda ise başlayan yok mu? Ne kadar bekledi evrak teslimi sonrasi

Aday asil memur
Aday Memur
30 Ocak 2019 21:48

Sayfayı güncel tutmak için kaç tane yorum yaptım. Cevaplarinizi bekliyorum arkadaşlar

deu2016
Aday Memur
30 Ocak 2019 21:48

Evrak tesliminde ne zaman başlarız diye sorduk 1-2 ayı bulur dediler. Başka da bilgimiz yok

Aday asil memur
Aday Memur
30 Ocak 2019 21:50

Bir müslüman evladı cevap verdi şükür. SIZ de izmir e basvurdunuz. Ne zaman evrak teslim ettiniz.

deu2016, 5 yıl önce

Evrak tesliminde ne zaman başlarız diye sorduk 1-2 ayı bulur dediler. Başka da bilgimiz yok

Gulcinkara35
Aday Memur
30 Ocak 2019 23:30

1- 1.5 ay arası bi zamanda belli olur dediler.Çalışma kısmıyla ilgili bir şey bilmiyorum ama duyduğuma göre son gün bile istifa etseniz sıkıntı olmuyormuş diye konuşuldu ben çalışmadığım için tam bilmiyorum.Ben salı günü teslim etmiştim.Bildiklerim bu kadar :)
Aday asil memur, 5 yıl önce

Sayfayı güncel tutmak için kaç tane yorum yaptım. Cevaplarinizi bekliyorum arkadaşlar

Tarasbulba35
Kapalı
30 Ocak 2019 23:39

2 ayı geçeceğini sanmıyorum 1 ay sonra komisyonu arayıp istifa etmeniz gerektiğini ve göreve başlama zamaninizi tahminen ögrenmeniz gerektigini belirtin yardimci olurlar hayırlı olsun Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi vataninı en çok seven görevini en iyi yapandır ...tekrar hayırlı olsun

Aday asil memur
Aday Memur
31 Ocak 2019 09:13

Teşekkür ederim çok sağolun. Inşallah en kısa zamanda çağrışırız ve devletimize milletimize hakkıyla hizmet ederiz.

Tarasbulba35, 5 yıl önce

2 ayı geçeceğini sanmıyorum 1 ay sonra komisyonu arayıp istifa etmeniz gerektiğini ve göreve başlama zamaninizi tahminen ögrenmeniz gerektigini belirtin yardimci olurlar hayırlı olsun Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi vataninı en çok seven görevini en iyi yapandır ...tekrar hayırlı olsun

Aday asil memur
Aday Memur
31 Ocak 2019 09:18

Ben izmir komisyonunu aradım. Daha herhangi bir işlem yapılmadığını sadece ilce komisyonlarına evrakların gönderilmesi yapılacak ve merkez adliye kazananların ise kendileri göndereceğini tahmini 1 aydan az olmayacağını söylediler ama ben geçen hafta verilen evrakların bile daha ilce adliyesine gitmediğini duydum ne kadar doğru bilemem. Ancak tabiki kazanan kişiler çok onlarında Isleri zor ama insallah fazla uzamadan başlarız ise. Ben işyerine ayrılma dilekçemi bugün sundum.

Gulcinkara35, 5 yıl önce
1- 1.5 ay arası bi zamanda belli olur dediler.Çalışma kısmıyla ilgili bir şey bilmiyorum ama duyduğuma göre son gün bile istifa etseniz sıkıntı olmuyormuş diye konuşuldu ben çalışmadığım için tam bilmiyorum.Ben salı günü teslim etmiştim.Bildiklerim bu kadar :)

Aday asil memur
Aday Memur
31 Ocak 2019 09:20

İzmir ve ilçelerini kazanan arkadaşlar bilgi paylaşımı yapalım sayfayı güncel tutatlim

ozkanssss
Aday Memur
31 Ocak 2019 09:35

Adliyede kiminle konuşsam Şubat bitmeden işbaşı yaparsınız bekletmezler çok diyorlar.

meymuy
Aday Memur
31 Ocak 2019 14:24

Adliyede personel eksikliği baya var izinler falan bekleniyormuş, işinizi gücünüzü ayarlayın şubat sonu mart başı başlanır diye düşünüyorum.

Xsaxsa35
Aday Memur
31 Ocak 2019 14:40

Valla ben 7 ocakta teslim ettim bana başladım demen Mart olur dediler şu andan itibaren ortalama 2 veya 3 hafta içinde belli olur adliye sitesini takip edersin demişlerdi ben sigortalı çalışıyorum iş yerine söyledim kesin bilgi alınca çıkcam yoksa ne çıkayım bide haber gelmez 3 lira maas alıoz ondanda olmayalım hımna😉

Xsaxsa35
Aday Memur
31 Ocak 2019 14:49

Bu whatsapp ekleyin paylaştım İzmir ikm sadece gelsin yardımcı oluruz birbirimize bilgi amaçlıdır

meymuy
Aday Memur
31 Ocak 2019 15:40

Niye 7 ocak yedekmiydiniz ?
Xsaxsa35, 5 yıl önce

Valla ben 7 ocakta teslim ettim bana başladım demen Mart olur dediler şu andan itibaren ortalama 2 veya 3 hafta içinde belli olur adliye sitesini takip edersin demişlerdi ben sigortalı çalışıyorum iş yerine söyledim kesin bilgi alınca çıkcam yoksa ne çıkayım bide haber gelmez 3 lira maas alıoz ondanda olmayalım hımna😉

Aday asil memur
Aday Memur
31 Ocak 2019 16:50

Ben part time çalışıyorum ama akmasa da damlıyordu. Evrak teslim edeli bugün de mesai bitmek üzere yarın itibarı ile 1 hafta olacak. Hemen evrakları gönderseler de mart ayına kalmasak. Mayis gelirse ilan tarihi itibarı ile 1. Yıl olacak. Bakalim bekleyip göreceğiz ben istifamı verdim artık gerisi beklemeye kalmış.

Xsaxsa35, 5 yıl önce

Aday asil memur
Aday Memur
31 Ocak 2019 16:51

Siz izmir adliyesi değilsiniz galiba. Çünkü izmir adliyesi 17 ocak da açıklamıştı.

meymuy, 5 yıl önce
Niye 7 ocak yedekmiydiniz ?
Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi