Editörler : F16 Gökçen
«837838839840841842843844845846847848»

ömürakbass
Aday Memur
19 Aralık 2019 14:19

boy ölçümü konusunda eksik mi tam mı ölçüyorlar sizce? ben sağlık ocağında 160 çıktım thy'de daha az çıkmam umarım :(
cabincandidate, 4 yıl önce

bu arada sınav zor değildi arkadaşlar. ben bu alım için 6 ay öncesinde başladım hazırlanmaya. ingilizce seviyem oldukça kötüydü profesyonel yardım aldım ve seviyemi yükselttim. düzenli kelime çalışması yaptım ve gramer konularını bitirdim. en son süreçte paragraf sorularını çözebiliyordum ve bu sınavda 5. aşamaya geldim. mülakata da girdim. haber bekliyorum şu an.

cabincandidate
Aday Memur
19 Aralık 2019 14:23

iki cm eksik ölçebiliyorlar ama benim boyumu tam ölçtüler. şans biraz

ömürakbass, 4 yıl önce
boy ölçümü konusunda eksik mi tam mı ölçüyorlar sizce? ben sağlık ocağında 160 çıktım thy'de daha az çıkmam umarım :(

ömürakbass
Aday Memur
19 Aralık 2019 14:36

peki teşekkkürler... siz de mi sağlık ocağında ölçtünüz? 159 buçukları alıyolar mı bi de :D

iki cm eksik ölçebiliyorlar ama benim boyumu tam ölçtüler. şans biraz

kubbs
Aday Memur
19 Aralık 2019 15:16

Merhaba hangi gun girdiniz acaba ? Bende beklemedeyim basarilar dilerim

bu arada sınav zor değildi arkadaşlar. ben bu alım için 6 ay öncesinde başladım hazırlanmaya. ingilizce seviyem oldukça kötüydü profesyonel yardım aldım ve seviyemi yükselttim. düzenli kelime çalışması yaptım ve gramer konularını bitirdim. en son süreçte paragraf sorularını çözebiliyordum ve bu sınavda 5. aşamaya geldim. mülakata da girdim. haber bekliyorum şu an.

cabincandidate
Aday Memur
19 Aralık 2019 15:43

12 aralıkta girdim ben beklemedeyim

kubbs, 4 yıl önce

Merhaba hangi gun girdiniz acaba ? Bende beklemedeyim basarilar dilerim

Felakett
Kapalı
19 Aralık 2019 16:22

Merhaba, sakıncası yoksa kaynaklarınızı da paylaşabilir misiniz?

19 Aralık 2019 16:34

Alımların tamamlanıp tamamlanmadığı ile bilgisi olan kimse varmı . bızde ona gore onumuze bakalım

Moonlightsensetsu
Aday Memur
19 Aralık 2019 19:07

1.59 buçuk birini geçen yıl elediler malesef bizzat şahit oldum

ömürakbass, 4 yıl önce
peki teşekkkürler... siz de mi sağlık ocağında ölçtünüz? 159 buçukları alıyolar mı bi de :D

ömürakbass
Aday Memur
19 Aralık 2019 19:36

üzdü bu :( umarım geçerim ya... peki inglizce mülakatı hariç diğer mülakatlar (psikolog kurul vs.) türkçe mi oluyor?
Moonlightsensetsu, 4 yıl önce

1.59 buçuk birini geçen yıl elediler malesef bizzat şahit oldum

Moonlightsensetsu
Aday Memur
19 Aralık 2019 21:21

Evet kurul psikolog türkçe oluo. İnşallah geçersiniz :)

ömürakbass, 4 yıl önce
üzdü bu :( umarım geçerim ya... peki inglizce mülakatı hariç diğer mülakatlar (psikolog kurul vs.) türkçe mi oluyor?

ömürakbass
Aday Memur
19 Aralık 2019 21:25

teşekkür ederim inşallah :)
Moonlightsensetsu, 4 yıl önce

Evet kurul psikolog türkçe oluo. İnşallah geçersiniz :)

itsme
Aday Memur
20 Aralık 2019 01:33

Önerebileceğiniz bir kurs vs. bir yer var mı?

mervets
Aday Memur
20 Aralık 2019 09:59

Arkadaşlar ben de bugün 24 aralık 9:30 için mülakat maili aldım. Aynı saate mail alanlar varsa yazsınlar lütfen.

Ve başka şehirlerden gidenler için adres bilgisi olan var mı? Ben Bursa?dan gideceğim mesela

incir111
Aday Memur
20 Aralık 2019 10:05

Merhaba online sınava ne zaman girmiştiniz? Merkezde yapılan sınava yani
mervets, 4 yıl önce

Arkadaşlar ben de bugün 24 aralık 9:30 için mülakat maili aldım. Aynı saate mail alanlar varsa yazsınlar lütfen.

Ve başka şehirlerden gidenler için adres bilgisi olan var mı? Ben Bursa?dan gideceğim mesela

Prfvr
Aday Memur
20 Aralık 2019 10:25

Merhaba arkadaşlar. Mülakata girenler biraz süreçle ilgili bilgilendirebilir mi? Grup mülakatı kaldırılmış diyeduydum ama doğru mu? Toplam kaç aşamadan geçtiniz?

incir111
Aday Memur
20 Aralık 2019 10:28

Mülakat maili aldıysanız merkezde yapılan sınava ne zaman girdiğinizi paylaşır mısınız
Prfvr, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar. Mülakata girenler biraz süreçle ilgili bilgilendirebilir mi? Grup mülakatı kaldırılmış diyeduydum ama doğru mu? Toplam kaç aşamadan geçtiniz?

mervets
Aday Memur
20 Aralık 2019 10:28

ben merkezde yapılan sınava hiç girmedim. ilk defa gireceğim.Mailde ingilizce mülakat olduğu yazıyor sadece. ama neden iki kez ingilizce sınavına giriyoruz onu anlamadım.belki de yüz yüze ingilizce mülakat olabilir.

incir111, 4 yıl önce
Merhaba online sınava ne zaman girmiştiniz? Merkezde yapılan sınava yani

incir111
Aday Memur
20 Aralık 2019 10:30

Yanıtınız için teşekkürler sadece dyned tarzı İngilizce sınavına giriliyor o gun başka bi sınav olmuyor. Bende anlayamadım tam ne yazdıgınu
mervets, 4 yıl önce

ben merkezde yapılan sınava hiç girmedim. ilk defa gireceğim.Mailde ingilizce mülakat olduğu yazıyor sadece. ama neden iki kez ingilizce sınavına giriyoruz onu anlamadım.belki de yüz yüze ingilizce mülakat olabilir.

incir111
Aday Memur
20 Aralık 2019 10:31

Cunku mülakat aşamaları sonradan oluyor ama bilemedim tam olarak
mervets, 4 yıl önce

mervets
Aday Memur
20 Aralık 2019 10:44

bu sene sınav sisteminde değişiklikler yaptılar sanırım..

incir111, 4 yıl önce
Yanıtınız için teşekkürler sadece dyned tarzı İngilizce sınavına giriliyor o gun başka bi sınav olmuyor. Bende anlayamadım tam ne yazdıgınu
Toplam 17088 mesaj
«837838839840841842843844845846847848»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi