Editörler : E.Kayı Han
19 Haziran 2011 13:13

2011 İcra Müdür ve Müdür Yardımcıları Yaz Kararnamesi

2011 güz kararnamesi ne zaman açıklanır. tahmini olan varmı. 3 senedir aynıyerde çalışıyorum. tayin istemedim. çıkar diye korkuyorum. çıkacaksa ona göre plan yapmamız gerekecek. inşallah en kısa sürede açıklanır. herkes için hayırlısı

kaspersky_security
Müsteşar Yardımcısı
19 Haziran 2011 14:28

Müdürüm kuradan gittiysen 2 yıldan sonra re'sen atama mümkün( illa atacak diye bir şey yok ama ihtimal) kaçıncı bölgedesin ?

Kararname çok büyük ihtimal bu hafta açıklanacak( net bilgi değil yüksek ihtimalli duyum ) :):)

19 Haziran 2011 14:29

KURADAN GELDİM HOCAM. 2.BÖLGEDEYİM.

kaspersky_security
Müsteşar Yardımcısı
19 Haziran 2011 14:32

Tayin istememişsin o yüzden kolay kolay dokunacaklarını sanmıyorum, yukarda yazdıgım gibi kararname bu hafta açıklanır, hakim kararnamesi cuma günü bekleniyordu yetişmedi bu hafta önce o sonra icra acıklanacak diye yüksek duyumlarım var.

19 Haziran 2011 14:39

HAYIRLISI HOCAM. RESEN KARARNAMEYE DAHİL EDEBİLİR DÜŞÜNÜYORUM..

19 Haziran 2011 18:02

kararname hakim savcı kararnamesinden öncemi açıklanıyor sonramı.

_Wehrmacht_
Yasaklı
19 Haziran 2011 20:17

belki artvine çıkar tayinin. oraları güzel yer rahat edersin....

19 Haziran 2011 21:15

HAYIRLISI, ARTVİNİN DURUMU NASIL BİLMİYORUM AMA GÜZEL BİR ŞEHRİMİZ NEDEN OLMASIN.

20 Haziran 2011 09:34

HAKİM SAVCI KARARNAMESİ AÇIKLANDI. DARISI BİZİM KARARNAMENİN BAŞINA

sinan1988
Aday Memur
22 Haziran 2011 14:34

merhaba arkadaşlar ben eğitim nedeniyle tayin talebinde bulundum sizce olma olasılığı nedir ? henüz 5. bölgedeki görev sürem dolmadı ama fikirlerinize ihtiyacım var ...

hathat06
Şef
22 Haziran 2011 15:39

@sinan1988

bende aynı durumdayım arkadaşım. icra müdürlüğüne bu sene 5. bölgede başladım. daha görevde 1-1,5 ay çalışıp finaller dolayısıyle haziran ayını izin ve raporlarla geçiştirdim. elde izin de kalmadı. sene sonu sınavlara nasıl girerim bilmiyorum. şu tayinler açıklansa da ona göre ayarlasak kendimizi.

bir de üst üste 2 defa 10 gün rapor alırsak ne gibi sorunlarla karşılaşırım? (raporu aldım) malum bu sene teftiş yılımız. ona göre hazırlıklı olalım. olmadı son çare istifa zaten :))))

ufuk137
Şube Müdürü
23 Haziran 2011 09:29

bende eğitim durumundan 2010 güz kararnamesinde konya merkez için tayin istedim.. konyanın ilçesine eğitimden dolayı tayinim çıktı. görev yaptığım yerde sürem dolmamıştı. (arada referans yoktu. )

23 Haziran 2011 15:02

sağlam kaynak, bugün açıklanabilir dediler. bugün olmaz ise yarın kesinmiş arkadaşlar.

sinan1988
Aday Memur
23 Haziran 2011 15:04

hadi bakalım inşallah

E.Karaca
Aday Memur
24 Haziran 2011 16:52

Bugün için kesin deniyordu, bir ses yok daha.

Bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşsın lütfen.

kaspersky_security
Müsteşar Yardımcısı
24 Haziran 2011 18:18

Açıklandı ama beklenildiği gibi geniş kapsamlı olmadı

http://www.adalet.gov.tr/duyurular/2011/haziran/24062011kararname.pdf

sinan1988
Aday Memur
24 Haziran 2011 18:21

acaba güz kararnamesi olur mu bu yıl ?

hathat06
Şef
24 Haziran 2011 21:09

kahretsin ya öğrenim durumundan dolayı kırıkkaleye atama istedim yapmamışlar. daha nasıl mazeret bildirebilirim ki!!!

güz kararnamesini mecbur yapacaklar.

şimdi arkadaşlar tayin için başka ne yapabilirim? açık açık istifa edip takipliğe dönmeyi düşünüyorum. acaba güz kararnamesini bekleyip ona göre mi davranayım? okullar eylül de açılıyor.

bu arada yeni başlayan icra müdürlerinden ataması yapılan var mı hiç?

ktorun06
Şube Müdürü
24 Haziran 2011 21:45

Egitim nedeniyle tayin olan arkadaslar hangi bolummde okuyorsunuz

hathat06
Şef
24 Haziran 2011 22:16

@ktorun06

eğitim nedeniyle ataması çıkan var mı?

ya bir tayin yaptırmak için illa evli olmak mı gerekli? ya da bakanlıkta mı çalışmak gerekli? işten kaçtığımız da yok. şimdi iznimde kalmadı. bir sürü de rapor kullandım. sene sonundaki sınavlara nasıl gireceğim bilmiyorum. bulunduğum yer de bitlisin hizan ilçesi. tam bir mahrumiyet bölgesi. oradakiler bana karşı tavır almış, hakim gelsin de hesaplaşalım gibi bir şeyler demiş vs. vs. her yönüyle sıkıntılı kurum. keşke katip olarak kalsaydım diye de düşünmeye başladım. bakalım güz kararnamesinde ne olacak?

fecisi
Müsteşar
27 Haziran 2011 15:52

Hathat kardeşim.. kasım döneminde tayinin çıkar inşallah ama tayin dilekçene öğrenci durum belgeni eklemeyi unutma...ve Eğitim durumundan mazereten tayinimin dikkate alınması diye büyük harflerle yaz..hayırlısı olur umarım..bende şuan okuldayım ordan yazıyorum..gerçekten çalışarak okumak ayrı dert ama bi de okul farklı ildeyse hada da bi zor..hakkında hayırlısı bakalım...

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi